Сонник «Худобу»

Сонник Міллера

Вгодований, привабливого вигляду худобу, спокійно щіплющій зелень трави на пасовищі, віщує щасливу, квітуче життя, яку вам судилося провести в компанії з приємною другою половиною. Брудний, худий худобу віщує, що все життя ви будете змушені тяжко працювати, тому що, направивши сили не туди, куди треба було б, до роботи своєї будете ставитися з прохолодою. Після сновидіння подумайте над тим, щоб змінити свої звички.

Якщо вам наснився худобу, який втік, охоплена панікою, це попереджає, що ваша кар'єра знаходиться у великій небезпеці, і, щоб не дати її занапастити, від вас будуть потрібні активні дії.

Приснившийся процес доїння стада корів є передвісником володіння станом, на яке буде багато претендентів. Молодим жінкам сон говорить про те, що їх кохання не судилося постраждати від їх вибору. Бути в сновидінні свідком доїння корови, у якої було повне вим'я, - це до надзвичайної удачі.

Приснилися телята — добру ознаку:

Вам вдасться підкорити серце відданого людини;

Вас будуть дуже тепло приймати в суспільстві, ви перетворитеся на справжнього "улюбленця публіки". Комерсантам сон обіцяє прибуток від торгівлі, людям закоханим - союз, яким вони будуть дуже дорожити. Телята мали не дуже привабливий вигляд - значить, не варто чекати особливого благополуччя;

Шлях до того, до чого ви прагнете, буде набагато важче, ніж ви думали.

Довгорогий і чорний або брудний худобу - провісник підступів ворогів.

Сонник Міс Хассе

Худобу на пасовисько - щастя;

Бачити худий — переживеш важкі часи;

Бачити жирний — хороше майбутнє;

Гнати худобуотримати радість;

Велике стадо — благополуччя;

Стягують батогом — чекай несправедливості;

Рогата худобащастя і багатство.

Англійський сонник

Бачити у сні мирно пасуться на лузі корів - добрий знак. Такий сон обіцяє багатство і благополуччя.

Якщо у сні Ви правите возом, запряженій биком або волом, - значить. Ваша старанність і старанність у справах вище всяких похвал, і Ви будете винагороджені за свою завзятість великим станом.

Про появу безжальних ворогів попереджає сон, у якому Ви бачите чорних і довгорогий тварин.

Бачити у сні красивий і вгодований худобу, мирно пасеться на зелених пасовищах, означає процвітання й щастя, яке Ви розділите з приємним супутником життя.

Бачити у сні брудний, худий худобу - означає, що Вам доведеться все життя тяжко працювати, так як Ви направите свої сили не туди, куди слід було б, і роботу свою не будете любити. Після такого сну треба подумати про зміну своїх звичок.

Бачити панічно біжить худоба - означає, що Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб Ваша кар'єра не звалилася.

Бачити стадо корів під час доїння - означає, що Ви будете щасливим володарем стану, на яке претендували багато.

Для молодої жінки цей сон передвіщає, що її любов не постраждає від її вибору.

Бачити у сні, як доять корову з повним вим'ям, означає, що Вас чекає величезна удача.

Якщо Ви бачите теляти, що смокче молоко, то Ви на грані втрати коханого, бо зволікайте проявити свою взаємність, чи втрати свого майна через нехтування справами.

Бачити у сні телят - знак того, що Ви станете улюбленцем суспільства і завоюєте серце вірної людини. У комерційних справах цей сон передвіщає прибуток від торгівлі, для закоханого - узи, якими він буде дорожити.

Якщо телята не дуже гарні, не чекайте благополуччя і Вам буде набагато важче отримати те, до чого Ви прагнете, ніж Ви припускали. Довгорогий і чорний, брудний худобу обіцяє Вам ворогів.

Сон, у якому Ви бачите гарні череди мирно пасеться худоби, обіцяє Вам процвітання, якого Ви зможете домогтися завдяки угодам з вигідним партнером.

Бачити у сні худий облізлий худобу означає, що через те, що Ви не досить уважно ставитеся до справ і розтрачуєте енергію по дрібницях, Вам судилося все життя виснажливо працювати, ледь зводячи кінці з кінцями.

Якщо Вам приснилися череди убегающего худоби, то Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб залишатися на відвойованих позиціях.

Якщо Ви бачите корів під час доїння, то наяву на Вас звалиться небачене багатство.

Якщо ж Вам сниться, що Ви доіте корову з повним вим'ям, то наяву Вас чекає завидна доля.

Якщо теля випив молоко у корови, то Ви ризикуєте втратити кохану людину, зволікаючи з проявом взаємності. Також Ваша власність може постраждати від поганого ведення справ.

Бачити у сні телят означає, що Вам буде супроводжувати успіх у суспільстві. Діловій людині такий сон обіцяє великі прибутки від торгівлі;

Закоханим — міцну і вірну любов.

Сучасний сонник

Бачити у сні стада угодованого худоби, мирно пасеться на зелених луках - означає процвітання й щастя, яких Ви досягнете завдяки невластивому і приємному компаньйонові.

Худий облізлий худобу - символ важкої виснажливої праці, на який Ви будете приречені все життя, так як Ви неуважно ставитеся до справ і розтрачуєте енергію по дрібницях. Після цього сну переглянете свої звички.

Бачити у сні в паніці тікає худобу - означає, що наяву Вам і Вашим компаньйонам доведеться напружити всі сили, щоб зберегти досягнуте положення в прибуткових справах.

Якщо Вам сниться стадо корів під час доїння - в реальному житті Ви станете щасливим володарем багатства, яке є предметом мрій для багатьох людей. Молодій жінці такий сон - пророкує, що її коханий не ранить її почуття.

Якщо ж Вам сниться, що Ви доіте корову з повним вим'ям - наяву Вас чекає завидна доля.

Якщо теля випив молоко у корови - Ви ризикуєте втратити кохану людину, зволікаючи з проявом взаємності. Також Ваша власність може постраждати від поганого ведення справ.

Бачити у сні телят - передвістя великого успіху в суспільстві, крім того, Ви завоюєте серце віддану людину. Діловій людині такий сон - обіцяє великі прибутки від торгівлі;

Закоханим міцну і вірну любов.

Якщо в Нашому сні телята худі - для досягнення своїх цілей Вам доведеться гарненько попрацювати.

Довгорогий чорний норовистий худобу - передвіщає появу ворогів.

Бачити у сні скотобійню або працювати там - попередження, що вам слід побоюватися угод, в які вас можуть втягнути і які можуть погіршити вашу репутацію.

Бачити тварин на бойні - означає, що ви отримаєте прибуток.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні мирно пасуться на лузі корів - добрий знак. Такий сон обіцяє багатство і благополуччя.

Якщо у сні Ви правите возом, запряженій биком або волом, - значить. Ваша старанність і старанність у справах вище всяких похвал, і Ви будете винагороджені за свою завзятість великим станом. Про появу безжальних ворогів попереджає сон, у якому Ви бачите чорних і довгорогий тварин.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні поїдає м'ясо худоби, - добре, це значить, що щось станеться з ним.

Сонник Здоров'я

Бачити домашню худобу дебелим на лузі, у великій кількості - до сприятливого розвитку життєвої ситуації;

Бачити виснажений, брудний худобу - до несприятливого розвитку життєвої ситуації.

Малий сонник Велесів

Скотинаклопоти, нестатку кормів, сніг, смерть;

Пасетьсяуспіх, благополуччя;

Пащінещастя;

Бити — хтось приб'ється;

Виганяти з хліва - небезпека;

Виганяти в поле - смерть;

Виганяти вночінебезпека від пожежі;

Годуватидобре,.

Новітній сонник

Велика рогата худоба - важко захворієте, але видужаєте.

Снотолкователь

Бачити у сні красивий і вгодований худобу, мирно пасеться на зелених пасовищах, означає процвітання й щастя, яке Ви розділите з приємним супутником життя.

Бачити уві сні брудний, худий худобу - означає, що Вам доведеться все життя тяжко працювати, так як Ви направите свої сили не туди, куди слід було б, і роботу свою не будете любити. Після такого сну треба подумати про зміну своїх звичок.

Бачити панічно біжить худоба - означає, що Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб Ваша кар'єра не звалилася.

Бачити стадо корів під час доїння - означає, що Ви будете щасливим володарем стану, на яке претендували багато.

Для молодої жінки цей сон передвіщає, що її любов не постраждає від її вибору.

Бачити уві сні, як доять корову з повним вим'ям, означає, що Вас чекає величезна удача.

Якщо Ви бачите теляти, що смокче молоко, то Ви на грані втрати коханого, бо зволікайте проявити свою взаємність, чи втрати свого майна через нехтування справами.

Бачити уві сні телят - знак того, що Ви станете улюбленцем суспільства і завоюєте серце вірної людини. У комерційних справах цей сон передвіщає прибуток від торгівлі, для закоханого - узи, якими він буде дорожити.

Якщо телята не дуже гарні, не чекайте благополуччя і Вам буде набагато важче отримати те, до чого Ви прагнете, ніж Ви припускали.

Довгорогий і чорний, брудний худобу обіцяє Вам ворогів.

Сонник для всієї родини

Якщо ви пасе ціле стадо - з дітьми у вас хороші стосунки, ви для них краща подруга.

Сон з середи на четвер - передвіщає неприємності на роботі, вас звинуватять у тому, що ви не скоювали, про що навіть не знаєте;

Із суботи на неділю - пора віддавати дитину (або онука) в дитячий сад, йому необхідне спілкування з однолітками;

З.

Сонник для стерви

Худобащастя, благополуччя, дружна сім'я.

Бачити уві сні череду корів або іншої домашньої худобини - несподіване отримання значного прибутку.

Доїти уві сні корів або кіз - вдалі справи.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Худоба уві сні - символізує турботи, пов'язані з вашим благополуччям.

Різні види домашніх тварин - мають своє значення (докладніше див. у відповідних статтях). В цілому ж, чим відгодував і краще виглядає скотина, тим сприятливіші сон і тим більший успіх він вам обіцяє.

Мирно пасеться худоба - знак доброго перебігу справ.

Брудний, недоглянутий худобу - говорить про те, що ви зайняті нелюбом справою, і ваше негативне ставлення до своєї праці може призвести до того, що справи занепадуть.

Битливій худобу уві сні - підказує, що якісь конфлікти можуть негативно позначитися на вашому благополуччі.

Скаженіючим худобузнак того, що ваші емоції і почуття загрожують вирватися з-під контролю, що чревато для вас дуже великими невдачами, а може бути, навіть і розоренням.

Сон закликає вас заспокоїтися і контролювати свої емоції.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гнати худобу — до багатства.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як женуть худобу - до багатого врожаю.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як женуть худобу - до багатого приплоду.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите пасущегося домашню худобу, означає, що отримаєте масу задоволень, провівши відпустку на лоні природи в сільській місцевості.

Стадо корів віщує, що ви міцно утвердився в житті завдяки підтримці друзів.

Бачити доїння корів - у боротьбі знайдете право на значний стан. Корова, що йде на вас з опущеними рогами, - небезпека від підступної жінки.

Бачити розлюченого бика, що змітає все на своєму шляху, - будете виставлені на посміховисько перед своїми недругами.

Стадо блеющіх баранів і овець, що піднімає хмару пилу на сільській вулиці, означає, що наяву отримаєте запрошення на культурний захід, з якого не винесете для себе нічого толкового. Їхати верхи на барані - знак порожніх мрій і нездійснених надій.

Різати уві сні худобу - ваш коханий буде чим далі, тим більше боятися вам перечити щоб уникнути сварки. Чути передсмертний рев худоби на бойні віщує горе і траур по смерті близьких людей.

Український сонник

Як присниться рогата худоба - це до смерті.

Сонник для закоханих

Якщо вам сняться гарні вгодовані тварини, які пасуться на луках, вас чекають любов і щастя з надійним супутником життя.

Якщо дівчині сниться, як доять корів, це означає, що вона зробить правильний вибір і вийде заміж за ту людину, яка їй призначений долею. Однак якщо їй приснився теля, сисний молоко, її любов на грані загибелі.

Закоханим телята віщують міцну прихильність і любов.

Теткінскій сонник-2012

Худобавідображення стану матеріального достатку або ставлення до нього.