Сонник «Вина»

Сонник Міллера

Приснилося спокутування власної провини повідомляє про те, що ви проведете час в компанії друзів, і ці години наповнять ваше серце радістю і щастям. Гравці на біржі не повинні боятися падіння акцій. У молоді флірт закінчиться вдало.

Якщо ж уві сні ви були винні, але навіть не думали про те, щоб заслужити прощення, це означає, що в справах ви зазнаєте невдачі через власних промахів.

Приснилося спокутування провини, на яке якийсь чоловік пішов заради вашої примхи, - значить, ви відкрито або таємно проігноруєте виконання своїх зобов'язань, наслідком чого стане пережите приниження - ваше або друзів. Жінку цей сон попереджає про ризик розчарування. А якщо уві сні людина не намагався загладити свою провину перед вами, то наяву вам доведеться постраждати від невдячних людей.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо ви виявите, що оточуючі вас люди страждають від почуття провини, запитайте себе:

"Чи достатньою мірою я приймаю відповідальність за власне життя? "Справа в тому, що часто почуття провини поєднується з небажанням взяти на себе відповідальність за свої вчинки.

Якщо ви образили когось, постарайтеся спокутувати свою помилку. Прийнявши на себе відповідальність за свої дії і зробивши все можливе, щоб виправити результат, ви повинні злегка дорікнути себе, сказавши щось на кшталт:

"Ну, що ж! "Якщо почуття провини породжене вашим відчуттям власної нікчемності, пам'ятайте, що будь-який життєвий досвід сприяє вашому зростанню як особистості і досвід не може бути ні поганою, ні хорошою, таким може бути тільки ваше ставлення до нього.

Східний сонник

Сни про спокуту провини - сприятливий сон, пророкує радісне спілкування з друзями. Залицяння молодих людей завершаться щасливим союзом.

Жертва або спокута, вчинені іншою людиною в ім'я твого капризу - це попередження про можливе приниженні, яке відчуєш ти або твої друзі.

Молодій жінці сон, в якому хтось намагається спокутувати свою провину перед нею - передвіщає розчарування.

Новітній сонник

Бачити себе винним - до вчинку, який принесе повагу оточуючих.

Сучасний сонник

Спокута провини, відшкодування - цей сон пророкує радісне спілкування з друзями.

Жертва або спокута, вчинені іншою людиною для Вашого капризу - пророкує приниження Вас або Ваших друзів шляхом відкритого або прихованого нехтування обов'язком.

Жінку такий сон - попереджає про наближення розчаруванні.

Сон, в якому ви спокутує свою провину по відношенню до кого-небудь - означає, що ви будете щасливі, спілкуючись з друзями. Ваш флірт завершиться вдало.

Однак якщо вам сниться, що хтось йде на жертовний вчинок заради вас - це означає, що вас чекають розчарування.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Винуватим себе почувати - до примирення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Відчувати себе винуватим у сні - наяву бути ні в чому не винним.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо уві сні ви відчуваєте себе винуватим - вас щось гнітить, сповідав.

Сонник Мандрівника

Вина — до покарання;

Помилку;

Як інверсія — до успіху.

Теткінскій сонник-2012

Вина своя чи чужа - необхідність згадування, перегляду і роботи на прощення. Відображення реального почуття провини, необхідність позбавлення від неї.