Сонник «Покарання»

Снотолкователь

Побачити в сні, що на Вас накладено покарання, означає, що Ви маєте обов'язки, які Вас дратують і тому Ви їх не виконуєте.

Платити штраф як покарання - означає хворобу й фінансові втрати.

Уникнути сплати штрафу - знак того, що Ви будете переможцем у суперечці.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей - це означає, що вони сумніваються в правильності обраних ними виховних методів, в яких відсутня повага до дітей.

Сонник Фрейда

Покарання, як один з актів насильства - символізує собою статевий акт. Але якщо ви караєте дитину, то ви схильні до заняттям самозадоволенням.

Якщо ж ви караєте домашня тварина - ви хотіли б зайнятися сексом з неповнолітніми.

Якщо карають вас - ви схильні до сексу з елементами мазохізму.

Сонник Цветкова

До нагороди.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні вас карає або б'є чоловік, який в реальному житті вже помер, то знайте:

Всі ваші втрати будуть відшкодовані, більш того, вам судилося знайти чимале багатство.

Якщо в сновидінні ви самі - мрець, що приймає побої або подвергающийся покаранню, то це означає, що ви будете непохитні у своїй вірі.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому тебе карають, свідчить:

Ти була недостатньо обережна і завбачлива в справах.

Якщо ти когось наказавши - будь готова до того, що найближча людина виявиться нестерпним типом. Сон, в якому батьки карають своїх дітей, означає:

Мама з татом зможуть виховати своїх нащадків чесними та гідними людьми, хоча їм і не вдасться виправити недоліки чад.

Український сонник

Покаранняяк сниться, що тебе карають, то будеш мати якусь нагороду, подарунок, прибуток - квочка - квочка - клопоти, траур.

Сонник Міс Хассе

У сні ви були покарані - наяву отримаєте справедливу нагороду.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви піддалися покаранню, це говорить про те, що ви ігноруєте якісь свої обов'язки через те, що вони народжують у вашій душі почуття незадоволеності і роздратування. Як покарання у сні платили штраф - це до хвороби та фінансових втрат. Вдалося уникнути оплати штрафу - значить, в якомусь майбутньому суперечці переможете. Наснилося покарання власних дітей - матерям і батькам таке сновидіння видає їх сумніви в тому, чи правильно вони виховують своїх нащадків, адже їхні методи не передбачають поваги до особистості.

Езотеричний сонник

Платити штраф — такий сон попереджає, що, якщо ви чесно не визнаєте своїх помилок, настане час розплати за них.

Бачити , що хтось оплачував штраф, - цей сон говорить про те, що за ваші гріхи розплачується інша людина. Бачили при цьому гроші - значить, вам доведеться за це відповісти окремо. Сон, в якому ви збирали штрафи, означає, що ваше життя неправедним.

Сонник Симона Кананіта

Покарання понести — будете справедливо нагороджені.

Сонник від А до Я

Бути уві сні підданої заслуженому покаранню означає, що в реальному житті справедливо віддадуть належне вашим заслугам, щедро сплативши їх. Отримати наганяй від начальства - серйозне покарання наяву, дати наганяй комусь - поступите необережно щодо своїх підлеглих.

Якщо уві сні вас піддають фізичному покаранню, тобто просто екзекуції, - значить, насправді станете жертвою обмови. Бути битою батогами і кричати при цьому - до помилкових чуток, бити батогами інших - до виконання нудного заняття. Карати різками - не відмовите в раді друзям. Випробувати різки на своїй спині - вийдете переможцем з важкої сутички з серйозним супротивником. Отримувати ременем - заслужено піддастеся осуду за грубість. Карати ременем своїх дітей - такий сон передвіщає небажані для вас обставини.

Покарання у вигляді ув'язнення на гауптвахті віщує несподіване заохочення від начальства. Отримати несправедливе покарання означає, що ваше заняття вам не до душі, тому свої обов'язки ви виконуєте, лише б з рук геть.

Якщо вас покарали штрафом - це віщує розлад здоров'я. Ухилятися від сплати штрафу - наяву заощадите гроші. Карати винних дітей, ставлячи в кут або позбавляючи чогось, - змушені будете визнати свою неправоту в суперечці. Сон, в якому, щоб уникнути покарання ви вдаєтеся до брехні, означає, що ви несправедливо поступите в відношенні друзів.

Сонник XXI століття

Отримати уві сні покарання за невиконану роботу - означає, що незабаром на вас покладуть обов'язки, які будуть вас дратувати і які ви вперто не захочете виконувати.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Вас карають - означає, що наяву Ви не були достатньо обережні і завбачливі при веденні своїх справ.

Побачити в сні, що Ви караєте когось - говорить про те, що в справах або любові у Вас з'явиться партнер з поганим характером.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей - в реальному житті вони не зможуть виправити недоліки їхнього характеру, але виховають їх чесними та гідними людьми.

Новітній сонник

Отримати покарання — сон-застереження:

Вам дійсно таке загрожує, профілактірует подія.

Малий сонник Велесів

Покарання отримуватинагорода, подарунок, прибуток.

Східний сонник

Сон, в якому тебе карають - свідчить:

Ти була недостатньо обережна і завбачлива в справах.

Якщо ти когось наказавши - будь готова до того, що найближча людина виявиться нестерпним типом.

Сон, в якому батьки карають своїх дітей - означає:

Мама з татом зможуть виховати своїх нащадків чесними та гідними людьми, хоча їм і не вдасться виправити недоліки чад.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Люди визначають тобі покарання. - Буде просування по службі. Сам собі визначаєш покарання батогами. - Віщує приниження, сором.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вас за щось покарали, то в реальному житті у вас є обов'язки, дратівливі вас, і які ви не виконуєте. Заплатили штраф як покарання - остерігайтеся хвороби і фінансових втрат. Уникли штрафу - станете переможцем у суперечці.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей, - їм варто задуматися про методи виховання, обраних в реальному житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бути покараним у сні наяву - нерідко має протилежний зміст. Зазвичай такі сни говорять про те, що в глибині душі ви усвідомлюєте власні помилки і промахи і близькі до того, щоб їх виправити.

У той же час, якщо уві сні ви всіма силами намагаєтеся уникнути покарання і шукаєте собі різні виправдання і відмовки - такий сон підказує, що наяву ви упорствуете у власних помилках. Бережіться:

Така завзятість може ще більше ускладнити ваше життя.

Самому карати когось уві сні - ознака вашого гострого невдоволення станом справ. Після такого сну ваші справи можуть помітно погіршати, особливо якщо ви будете шукати винних замість того, щоб спробувати знайти вихід зі скрути.