Сонник «Продавати»

Сонник Лоффа

Сновидіння про продаж можуть виявлятися в різних варіаціях:

Як ваші безпосередні посадові обов'язки, як продаж чогось оточуючим або як розпродаж особистого майна. Зрозуміло, якщо в реальності ваша робота пов'язана з торгівлею, то нижченаведені тлумачення вас не стосуються, за винятком випадків, коли ви продаєте щось має особливо сентиментальну забарвлення.

У сновидінні трудитися в області продажів - це говорить про те, що ви непогано володієте таким інструментом, як переконання. Предмет, який ви продавали, може бути як абсолютно нормальним, існуючим в природі, так і абсурдним, безглуздим. Залежно від «нормальності» об'єкта вашої торгівлі ви розумієте, чи зумієте бути переконливими у своїй пропозиції чи ні.

Для цього роду сновидінь важливий і такий елемент, як ваша клієнтура. Чи існує щось, що об'єднує ваших потенційних і реальних покупців? Поміркуйте, чи є ви настільки ж переконливим людиною наяву, або поки такого роду навички знаходяться в зародковому стані і потребують розвитку.

Коли ви продавали своє майно прямо з дому, це може говорити про ймовірні спроби креативно, нестандартно вирішити фінансову проблему або про те, що вас обтяжує ваше майно.

Присутність в розпродажі майна елемента емоційної неясності в основному зв'язується з економічною нестабільністю, яка потягнула за собою необхідність скоротити розміри сімейного господарства. Нерідко саме в таких сновидіннях проявляється володіє сновидців почуття перенапруги.

Приснилося, що ви продавали предмети, що збуджують в вас спогади сентиментального властивості, - значить, ви сприймаєте себе в процесі позбавлення від якихось відносин. Це може мати місце в ході дорослішання або бути наслідком прагнення розлучитися з другою половиною. Часто у снах про продаж сновидець не відчуває емоційне навантаження предметів;

Це просто баласт, і він не хоче нести його на собі далі.

Якщо говорити в загальних рисах, то снящаяся продаж відображає якийсь із варіантів емоційного звільнення, яке може мати місце у вашому житті.

Езотеричний сонник

Продавати небудь уві сні - цей сон означає, що вам доведеться позбутися якихось життєвих зручностей;

Продавали ріпчаста цибуля - залишитеся без задоволень.

Сонник Симона Кананіта

Продавати — Що-небудь - позбавлятися чогось. Позбудетеся якихось життєвих зручностей;

Цибуля ріпчаста — позбудетеся задоволень.

Малий сонник Велесів

Продавати що-небудьприбуток;

Вигідно продаватипорятунок, одужання.

Сонник Цветкова

См. Гуси, Атлас (матерія), Вино, Торгувати.

Небудь — позбавлятися чогось. Позбудетеся якихось життєвих зручностей;

Цибуля ріпчаста — позбудетеся задоволень.

Якщо Ви продаєте шерсть якому-небудь незнайомій людині, це означає прибуток. Залізо - втрату і нещастя;

Шовк, сатин, оксамит і інші дорогі матерії - прибуток і радість;

Полотно — те ж саме.

Продавати що-небудь у сні означає, що зараз несприятливі умови для комерційної діяльності.

Загальний сонник

См. Торгувати.

Малий сонник

Продавати що-небудь у сні означає, що зараз несприятливі умови для комерційної діяльності.