Тлумачення сну «Рана»

Сонник Фрейда

Бачити у сні рану на собі - такий сон свідчить про те, що в недалекому майбутньому вас спіткає любовне розчарування. Це пов'язано з тим, що ви ідеалізували людини, про що поганому в ньому не підозрюючи. Природно, що більш близькі стосунки показали, що ця людина різко відрізняється від образу, намальованого вами в уяві.

Бачити у сні рану на кому-небудь - сон означає, що насправді саме ви станете причиною любовних страждань людини. Ви відрізняєтеся душевної глухотою і не помічаєте, що поруч з вами живе людина, яка страждає. Будьте більш чуйним.

Сонник Нострадамуса

Побачити в сні на своєму тілі рани - хтось з ваших близьких стане причиною ваших моральних страждань. Сон, в якому ви поранили когось із близьких вам людей, - попередження. Можливо, хтось із ваших недоброзичливців спробує спровокувати вас на непорядний вчинок. Лікувати уві сні рани - почути гарну новину.

Побачити в сні пораненого голуба - загроза миру.

Якщо уві сні вас поранили ножем або кинджалом - остерігайтеся уявних друзів. Їх злі язики можуть завдати вам сердечну рану.

Бачити у сні кровоточать рани - наяву відчувати докори сумління.

Якщо уві сні ви побачили, як почали кровоточити вже затяглися рани, - будьте обережні!

Сонник Ванги

Побачити на власному тілі рани - поганий знак. Вам ніхто не допомагає і не підтримує вас, а все тому, що ви вважаєте нереальними божественні сили і в цілому духовний світ.

Хтось завдав вам рану - це до змін в особистому житті.

Ви надавали допомогу пораненому, хотіли залікувати його рани - такий сон говорить про те, що ви стоїте на службі добра і справедливості, а тому вся ваше життя сповнена любові до ближніх і милосердя.

Побачити, що у вас знову відкрилися і закровілі старі рани, - таке сновидіння означає, що хтось порушить в вас спогади про старі образи, у вашій душі біль і страждання оживуть з новою силою.

Рани у близьких сняться до хвороби і втрат.

Сонник Цветкова

Побачити рану з кров'ю:

Для чоловіка — він стане жертвою скарги або доносу;

Для жінки — вона втратить чоловіка або коханця.

Сонник Міс Хассе

Побачити рану — сон означає, що вам вдасться уникнути втрат;

Мати на своєму тілі - це до неприємностей;

Наносити рану іншому - до недоброму вчинку з вашого боку. Поранили себе - скоро захворієте.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Ви поранені - знак нещастя і несприятливого повороту в справах.

Бачити інших пораненими - означає несправедливість з боку друзів. Заспокоювати біль або перев'язувати рану - передвіщає, що у Вас буде привід привітати себе з великою удачею.

Езотеричний сонник

Вас очікує удар, сварка;

Більш точне значення залежить від того, на чому приснилася рана. Якщо, припустимо, на руці, то це до конфлікту з друзями. Нанести рану - ініціатором конфронтації будете ви. Лікували рану - сон говорить про те, що в підсумку відбудеться примирення.

Англійський сонник

Побачити, що хтось вас ранив, - таке сновидіння повідомляє, що вам слід бути дуже обережними, тому що вже давно ворогами проти вас замишляється щось недобре.

Якщо будете обачні, то вони нічого не зможуть зробити.

Якщо ви в житті займаєтеся комерцією, то це означає, що конкуренти домовляються між собою, щоб щось зробити проти вас, тому вам загрожують втрати. Фермерам сон передвіщає поганий урожай.

Якщо ви закохані, то проти вас після такого сну повстануть друзі нареченої і заподіють чимало неприємностей. Навколо вас - суцільні вороги і складності, тому вам просто життєво необхідно змінити середовище свого проживання.

Самі себе чимось необережно поранили - це добрий знак:

Про що мрієте - все стане дійсністю.

Сонник Азара

Незаслужена образа, сльози.

З кров'ювтрата чоловіка, коханця (для жінки);

Кляуза (для чоловіка).

Якщо Вам сниться, що хтось поранив Вас, цей сон означає, що у Вас є вороги, які будують підступи. Остерігайтеся їх! Дійте у всьому обережно, і вони нічого не зможуть зробити, хоча і дуже давно виношують свої зловісні плани.

Якщо Ви комерсант. Ваші конкуренти, по-видимому, змовляються проти Вас і Ви можете понести втрати. Фермерам такий сон передвіщає недорід.

Якщо у Вас є кохана, то проти Вас ополчаться друзі Вашої нареченої. Будьте обережні!

Ви настільки оточені ворогами і труднощами, що зміна місця Вам необхідна. Суміщений сонник.

За якщо Вам сниться, що Ви чимось поранили себе, чому провиною Ваша необережність, то сон має протилежне значення:

Все, про що Ви думаєте або мрієте, збудеться.

Удар, сварка, Див. на чому. (Наприклад на руці - сварка з друзями). Наносити рану - бути ініціатором сварки, конфронтації. Лікувати рану - зрештою все владнали, після сварки буде мир.

Бачити у сні, що Ви поранені, - знак нещастя і несприятливого повороту в справах.

Бачити інших пораненими - означає несправедливість з боку друзів. Заспокоювати біль або перев'язувати рану - передвіщає, що у Вас буде привід привітати себе з великою удачею.

Бути пораненимнещастя, несприятливий поворот у справах;

Бачити інших пораненими - несправедливість з боку друзів;

Заспокоювати біль або перев'язувати рану - у Вас буде привід привітати себе з великою удачею.

Також Див. Стегно, Груди, Спис, Кров, Жайворонок, Ластівка, Кінь, Ноги, Ніж, Осколок, Падати, Повзати, Птахи, Нарив, Гній, Скипидар.

Побачити в сні на своєму тілі рани - хтось з ваших близьких стане причиною ваших моральних страждань. Сон, в якому ви поранили когось із близьких вам людей, - попередження. Можливо, хтось із ваших недоброзичливців спробує спровокувати вас на непорядний вчинок. Лікувати уві сні рани - почути гарну новину.

Побачити в сні пораненого голуба - загроза миру.

Якщо уві сні вас поранили ножем або кинджалом - остерігайтеся уявних друзів. Їх злі язики можуть завдати вам сердечну рану.

Бачити у сні кровоточать рани - наяву відчувати докори сумління.

Якщо уві сні ви побачили, як почали кровоточити вже затяглися рани, - будьте обережні! Бійтеся травм і дорожніх катастроф.

Якщо Вам приснилося, що Ви поранені, чекайте неприємностей і проблем в бізнесі.

Якщо поранений хтось інший, то будьте готові до несправедливого відношенню друзів.

Сон, в якому Ви перев'язуєте рану, означає, що Вам уготована велика удача.

Рана на тілі - непорозуміння.

Бачити себе в сні пораненим сокирою, свердлом або косим віщує смерть.

Рана з кров'ю - втрата чоловіка, кохання;

Наклеп.

Сонник Симона Кананіта

РанаУдар, сварка, Див. на чому. (Наприклад на руці - сварка з друзями). Наносити рану - бути ініціатором сварки, конфронтації. Лікувати рану - зрештою все владнали, після сварки буде мир.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вас поранили, то цілком можливий несприятливий поворот у справах. Побачили пораненим когось іншого - зіткнетеся з несправедливістю з боку друзів. Перев'язували рану - попереду велика удача.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що хтось поранив вас, цей сон означає, що у вас є вороги, які будують підступи. остерігайтеся їх! дійте у всьому обережно, і вони нічого не зможуть зробити, хоча і дуже давно виношують свої зловісні плани. якщо ви комерсант. ваші конкуренти, по-видимому, змовляються проти вас і ви можете понести втрати. фермерам такий сон передвіщає недорід. якщо у вас є кохана, то проти вас ополчаться друзі вашої нареченої. будьте обережні! ви настільки оточені ворогами і труднощами, що зміна місця вам необхідна. по якщо вам сниться, що ви чимось поранили себе, чому провиною ваша необережність, то сон має протилежне значення:

Все, про що ви думаєте або мрієте, збудеться.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Багаторазово колеш ножем людини. - Радість і вигода. На ножах б'єшся з кимось так, що видно кров. - Щастя. З ножової рани виходить кров. - Віщує алкоголь та їжу. Колеш ножем і бачиш кров. - На превеликий щастя. Бачиш, як з обпаленого тіла струмує кров. - Велике щастя. Наносиш собі рану ножем або сокирою. - На превеликий щастя, віщує велику удачу, вигоду. Ножем, шаблею рубаєш людини. - Віщує втрату багатства. У людини голова розрубана на дві частини. - На щастя. Людина з відрубаною головою йде. - На превеликий щастя.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам приснилося, що Вас хтось поранив, то це є застереженням. Хтось спробує Вас знищити. Будьте напоготові. Вам слід змінити місце проживання.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви поранені, чекайте неприємностей і проблем в бізнесі.

Якщо поранений хтось інший, то будьте готові до несправедливого відношенню друзів. Сон, в якому Ви перев'язуєте рану, означає, що Вам уготована велика удача.

Ісламський сонник ібн Сирина

Різана рана в підошві ноги віщує горе і велику біду.

Якщо рана отримана внаслідок нападу, то що бачить сон стане жертвою нещастя з боку кривдника, а останній, у свою чергу, буде об'єктом ненависті з боку скривдженого.

Бачити один зі своїх органів, розрізаним на частини, означає вчинення подорожі і розсіювання членів сім'ї автора сну згідно словами Всевишнього:

"Ми їх розсіяли по всій землі" (Сура 7, аят 168).

Азбука тлумачення снів

Отримання рани, травми уві сні - частіше символізує емоційну біль. Хоча у випадках повторюваних сюжетів з травмою одного і того ж органу можливе буквальне попередження про захворювання.

Бути самому пораненим - засмучення, які будуть подолані завдяки чиєїсь підтримки.

Бачити рану в іншого або наносити її - перешкода, сварка або втрата одного.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш на своєму тілі рани - погана ознака.

Якщо хтось тебе поранив - значить, необхідно щось змінювати в своєму особистому житті.

У сні ти надаєш допомогу пораненому людині - скоро тобі випаде шанс змінити все в кращу сторону.

Ідіоматичний сонник

«Ти мене ранив» - глибоко емоційно зачепив;

«відкрита або гнійна рана» - особлива чутливість, незахищеність;

«задавнена рана», «роз'ятрити старі рани» - хвилюючі спогади.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вас нібито смертельно поранили, віщує розлад у стосунках з друзями.

Якщо ви поранилися, щось майструючи, - наяву вас чекають серйозні неприємності. Отримати рану при аварії або нещасному випадку - це загроза здоров'ю ваших близьких.

Бути пораненою списом або пущеної в вас стрілою означає, що ви можете стати помилкою сліпий машини правосуддя. Поранена нога - до далекій дорозі. Накладати на рану пластир - зробите допомогу нужденним в грошах, накладати джгут, щоб зупинити кровотечу з рани, - будете покарані за серйозну провину.

Бачити у сні поранених людей - впадете в пригнічений стан, поранених тварин - отримаєте сумні звістки, поранених птахів - розлучитеся з другом.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви поранені - знак нещастя і несприятливого повороту в справах.

Бачити інших пораненими - означає несправедливість з боку друзів.

Заспокоювати біль або перев'язувати рану - передвіщає, що у Вас буде привід привітати себе з великою удачею.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви поранені, чекайте неприємностей і проблем в бізнесі.

Якщо поранений хтось інший, то будьте готові до несправедливого відношенню друзів.

Сон, в якому Ви перев'язуєте рану, означає, що Вам уготована велика удача.

 
Відноситься до тем: