Тлумачення сну «Легкі»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що у вас хворі легені, то наяву будете відчувати брак життєвого простору, тиск заборон, обмеження у вираженні почуттів. Це може вилитися в реальне психосоматичне захворювання.

Відображені на рентгенівському знімку легені сняться до чиїхось спроб вивідати про вас всю таємницю.

Відчували уві сні після пробіжки або підйому, що у вас здорові, сильні легені і немає перепочинку - це означає, що вам належить напружити всі сили для виконання невідкладного справи.

Якщо ви задихаєтеся, значить, ваших сил недостатньо для вирішення поставлених завдань.

Снилося, що ви їсте приготоване з легких блюдо, - це вказівка на ймовірність хвороби.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Співчуття. Життя;

Подих життя;

Турбота про життя. Брак життєвого простору.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Легкі символізують дихання життя, а також відповідальність за життя. Чи живете ви повним життям, дихайте ви повні груди? Легкі також символізують горе. Журитесь Чи ви через щось? Дозвольте ізліться горю, але не пригнічуйте його. Чи потрібно вам більше простору в житті, щоб дихати вільно?

Американський сонник

Легені — подих життя;

Турбота про життя. Брак життєвого простору.

Малий сонник Велесів

Легкі пораненінещастя, нездійсненні надії.

Індійський сонник

Якщо кому-небудь присниться, що легкі у нього вийняті, вражені або поранені, це віщує нездійсненність надій, велике нещастя і втрату самого корисного і важливого в будинку служителя.

Легкі , зрівнюють і стримувати жар нашого серця, в снах являють собою сварку. Знайти уві сні мізки, печінку і легені бика, барана або іншого рогатої тварини пророкує отримання стану і багатства від якогось військового, так як роги у сні означають почесті і знатність.

Теткінскій сонник-2012

Легені — необхідність кинути палити. Необхідність дозволити собі «дихати на повні груди», дати право бути самим собою. Необхідність бути трохи пофігістом.