Тлумачення сну «Синій»

Сонник Шеремінской

Синій — це колір магії. Деякі тлумачі вважають, що сни, пофарбовані в сині кольори, обіцяють тільки великі неприємності. Однак синій колір символізує жіноче начало, вірність, врівноваженість, лагідність, вічність, гармонію і спокій. Це також сталість, завзятість, наполегливість, відданість, самовідданість, серйозність і суворість.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево. Стихії - вітер. Емоції - гнів. Органи - печінку. Планети - Сатурн. Пояснення і тлумачення Бачити уві сні синій колір і відчувати спокій-означає усвідомити свій денний гнів (правомірний він був чи ні) і прояв своєї сили (було силове вирішення ситуації не обов'язково фізично). Визнати гнів навіть з самоосуд (сновидець думає, що можна було діяти м'якше для оточуючих), значить визнати силу органу печінки - визнати силу свого духу. Наслідком буде розслаблення і успіх у відносинах і справах.

Синій колір бачити уві сні / синій одяг надягати / фарбувати щось в синій колір - приборкання зовнішнього ян впливом на внутрішнє інь. Мучитися уві сні від синього кольору - тут надлишок неврівноваженого дійсністю (немає зовнішнього об'єкта) гніву, породженого внутрішнім страхом (нирки - джерело страху), тут слабкість і залежність від своїх внутрішніх і зовнішніх емоцій. Незручність від синього уві сні - придушення гніву гнівом на самого себе (внутрішня нескінченна битва). Неприйняття свого страху і бажання не усвідомити його, але придушити його будь-яким шляхом має наслідком неприємності, прорахунки в справах і конфлікти з оточуючими. З медичної точки зору, такий сон означає спустошені страхом нирки (немає енергії - хвороба), що тягне подальші страхи і гнів. Необхідна порада лікаря.

Американський сонник

Синій — вселяє любов, мудрість, шляхетність, віру, розуміння, неупередженість, доброту, співчуття, терпимість і вміння прощати, чутливість і здатність споглядати. Позбавляє від жалості до себе, страху, неприйняття себе, відокремленості, ізоляції, хвилювань, депресії, пасивності, тривожності, холодності, відчуженості.

Імператорський сонник

Бачити у сні синій колір і відчувати спокій - означає усвідомити свій денний гнів (правомірний він був чи ні) і прояв своєї сили (було силове вирішення ситуації не обов'язково фізично). Визнати гнів навіть з самоосуд (сновидець думає, що можна було діяти м'якше для оточуючих), значить визнати силу органу печінки визнати силу свого духу. Наслідком буде розслаблення і успіх у відносинах і справах.

Мучитися уві сні від синього кольору - тут надлишок неврівноваженого дійсністю (немає зовнішнього об'єкта) гніву, породженого внутрішнім страхом (нирки - джерело страху), тут слабкість і залежність від своїх внутрішніх і зовнішніх емоцій.

Незручність від синього уві сні - придушення гніву гнівом на самого себе (внутрішня нескінченна битва). Неприйняття свого страху і бажання не усвідомити його, але придушити його будь-яким шляхом має наслідком неприємності, прорахунки в справах і конфлікти з оточуючими. З медичної точки зору, такий сон означає спустошені страхом нирки (немає енергії хвороба), що тягне подальші страхи і гнів. Необхідна порада лікаря.

Малий сонник Велесів

Синійтаємниця, віра, верх, лист. Того більш чаклунство, роздуми, випробування, очікування, торгівля.

Сонник Морозової

Промені синього кольору або речі синього кольору, краєвид в синіх тонах - все це знаменує неприємності, попереджає про небезпеку в кожній із сфер життя.

Сонник Мандрівника

Синійзагроза, попередження, небезпека.