Тлумачення сну «Зір»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вид очей, якість зору - знаки душевного стану сновидца, інтенсивності його духовного життя, діти сновидця, їх здоров'я, хвороби, органи любові самого сновидца, його секс, потенція. Мати хороший зір, "очима швидко рухати" - благо, щастя, здоров'я. Погано бачити, очі з трудом відкривати, "вони повільно ворушився" - збиток, бідність, шкода від статевого виснаження. Короткозорим бути - неприємність. Різь в очах відчувати, пісок в них або щось заважає - неприємне самопізнання, нечиста совість. Мати більмо - обман, про дорослих дітей доведеться багато піклуватися, вони нескоро "в люди вийдуть". Очі одного позбутися - заплутані справи, даремні труди, нещастя з дітьми. Очей витікає уві сні - муки совісті. Сліпнути уві сні - неприємність, зрада, смерть близьких:

Дітей або сестри. Терти очі - схильність до онанізму.

Бачити в дзеркалі, що маєш великі гарні очі - щастя (щастя в дітях). Що маєш тьмяні хворі очі - нещастя (тривога через дітей).

Бачити себе в дзеркалі з безбарвними або білими очима - усвідомлювати бездушність своєї поведінки. З витріщеними, вибалушивши очі - скам'яніння душі, черствість.

Бачити себе в дзеркалі з ямами замість очей - вірність інтуїції, глибоке прозріння, ясновидіння. З палаючими очима - відчувати в собі небезпечні, демонічні сили. Очі свої випали бачити - весілля, діти самостійне життя почнуть. Виймати і розглядати свої очі - відчуття хибності своїх сприйнять, неправильного уявлення про світ, дітей своїх з нового боку побачити, твоя інтимне життя стане предметом розмов. Мати уві сні третє око - народження дитини, жінці:

Вагітність, небезпека зруйнувати створене своїми працями. Світлом з очей собі дорогу висвітлювати - почати по-новому сприймати світ.

Бачити , ніби якась істота переслідує тебе і намагається з'їсти твої очі - випробовувати незручність і неприємності від чужих таємниць, застереження від небезпечного розвитку духовних сил, небезпечна духовна незрілість.

Бачити людське око на столі, в мисці, склянці і т. - Розкриються ганебні подробиці твого життя, відчувати страх перед божественним правосуддям.

Бачити купу людських очей - дорогоцінні камені.

Бачити очі з більмом - за тобою пильно стежать вороги.

Бачити чийсь злісний погляд - поганий сон, що передвіщає небезпечне крах планів, обман, який відбувається швидше за все від родичів.

Бачити у темряві одні чиїсь очі - прихована від тебе і напружена робота твоїй совісті дасть несподівані плоди, хтось стежить за тобою. Тьмяні очі-примари при денному світлі без тіла бачити - неприємне, хворобливе роздвоєння особистості пережити.

Бачити в небі в хмарах яскраво блискучий очей - символ авторитету, якому слід підкорятися. Очі кому-небудь виколювати - відлякувати і налаштовувати проти себе людей, жорстоко мучитися від ревнощів належить.

Новітній сонник

Зір погіршується — втрачаєте свій вплив.

Снотолкователь

Зірмати гостре уві сні віщує щастя і успіх у всіх підприємствах;

Мати зір каламутне - означає бідність і перешкода у справах;

Позбутися зору — передвіщає смерть батькам, дітям або найближчим родичам.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні, перевіривши зір, ви дізналися, що воно в нормі - значить, ви на правильному шляху, всі проблеми незабаром вирішаться, вам не варто хвилюватися через дрібниці.

Якщо ж зір у вас поганий або ви знаєте, що воно погіршується - такий сон може бути попередженням:

Не все так добре, як здається на перший погляд. Попереду ще багато невідомого, і можуть виникнути непередбачені проблеми або сумнівні обставини.

Якщо уві сні ви дізнаєтеся, що ви дальтонік - значить, незабаром вам має бути зустріч з неприємними або небезпечними людьми.

Загальний сонник

Якщо уві сні, перевіривши зір, ви дізналися, що воно в нормі, - значить, ви на правильному шляху, всі проблеми незабаром вирішаться і не варто хвилюватися через дрібниці.

Якщо ж зір у вас поганий або ви знаєте, що воно погіршується, - такий сон може бути попередженням:

Не все так добре, як здається на перший погляд. Попереду ще багато невідомого, і можуть виникнути непередбачені проблеми або сумнівні обставини.

Якщо уві сні стає відомо, що ви дальтонік, - значить, незабаром вам має бути зустріч з неприємними або небезпечними людьми.