Тлумачення сну «Місто»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили себе в якомусь незнайомому місті, то вам доведеться змінити рід діяльності, спосіб життя і, можливо, місце проживання, і все через якісь сумних подій.

Їхали в сновидінні в інше місто і відчували при цьому позитивні емоції, сподівання - значить, майбутні зміни наяву вас не порадують.

Якщо ж, навпаки, від'їзд був для вас морально важким, то насправді все буде добре.

Сонник Цветкова

На деякій відстані побачити велике місто - у вас з'являться якісь нові амбіції;

Увійти до нього - це до благополуччя, якимось значних звершень;

Побачити багато веж - до незвичайного підприємству.

Якщо приснився незнайомий містечко, то несподівано відбудеться ваше призначення на нову посаду, причому необов'язково на вищестоящу;

На роботі складеться важка ситуація. Жінка після сну отримає дивна пропозиція, яке її збентежить.

Езотеричний сонник

Якщо приснився велике місто, попереду призначення на іншу посаду, відрядження;

Невеликий — постраждаєте від наклепу, наговору на вас. Знайомий з дитинства - це сон-заклик приділити увагу стану серця. Ходити по маленькому місту - сон означає, що ви поширюєте плітки, і це скінчиться для вас погано;

По великому місту - попереду вас чекають пригоди.

Побачити місто, знайомий з дитинства, - обережно, вам загрожує величезна небезпека, що виходить від лихих людей. Приснившийся екзотичний місто віщує головний біль.

Сонник Міс Хассе

Приснився велике місто - наяву зберете масу відомостей;

Маленький — зіткнетеся з проявами вульгарності й міщанства;

Будувати місто — будете щасливі і веселі;

Побачити в ньому безліч веж - почнете якийсь незвичайний проект.

Сонник Менегетті

Це символ іншої цивілізації, ідеології або моралі, яких суб'єкт шукає і любить;

Сон служить активним нагадуванням про прихований минулому.

Місто знайомий і географічно певний служить вказівкою на реальне життєпис суб'єкта.

Якщо приснився невелике містечко, то у цього сну множинне значення. Конкретне визначається контекстом певної дії, часто є вказівкою на дитинство або друзів дитинства, на отримані найпершими емоційно-почуттєві прихильності і оточення членів сім'ї. Крім того, це може служити узагальненим образом, який показує справжню ситуацію, де минуле допомагає осмисленню справжнього.

Французький сонник

Якщо приснився місто, який ви знаєте, і уві сні він виявився жертвою землетрусу, то це загрожує страшними нещастями - війною, мором, жорстокістю влади, голодом.

Місто був незнайомий - від цих нещасть постраждають інші країни. До величезним лихам сниться і місто, постраждалий в результаті пожежі.

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні входить у ворота свого міста або виходить з них (їде або приїжджає) - куди б він не звернувся, за що б не взявся, він не доб'ється бажаного.

Бачити великий на відстані - домагання;

Якщо увійдеш — благополуччя, звершення;

Багато веж — незвичайне підприємство.

Також Див. Заблукати.

Бачити великий на відстані - домагання;

Якщо увійдеш — благополуччя, звершення;

Багато веж — незвичайне підприємство.

Бачити маленькийобмова, наклеп. Великий - призначення на роботу, відрядження. Знайомий з дитинства - зверніть увагу на серце! Ходити по місту маленькому - плітки, які ви поширюєте, вийдуть вам боком. Великим - будуть пригоди. Знайомому з дитинства - дуже небезпечно! Смертельна небезпека виходить від "лихих" людей. Екзотичний - до головного болю.

Місто є символічним зображенням жінки.

Прогулянка або поїздка по місту символізує статевий акт.

Водна прогулянка по місту говорить про прагнення мати дітей.

Красиво освітлений або прикрашений місто говорить про хороше здоров'я і гармонійності ваших відносин з партнером.

Сумовитий, брудний або запущений місто (трущоби) символізує захворювання статевих органів.

Вид на місто зверху говорить про вашу схильності милуватися голим жіночим тілом.

Бачити у сні знайомий Вам місто, зруйноване землетрусом, - передрікає біди, голод, війну, жорстокість влад.

Якщо ж місто Вам незнайомий, - всі ці нещастя обрушаться на інші країни.

Великий — збереш багато відомостей малий - зустрінешся з міщанством будувати - будеш веселий і щасливий з безліччю веж - почнеш незвичайна справа.

Символізує іншу цивілізацію, ідеологію чи мораль, які суб'єкт шукає і любить. Активне нагадування про прихований минулому.

Якщо місто знаком і географічно визначений, то це вказує на реальне життєпис суб'єкта.

Бачити себе в сні в незнайомому місті - означає, що сумний привід послужить тому, що Ви зміните свої заняття, спосіб життя і навіть, може бути, місце проживання.

Знаходитися в незнайомому місті - зміна заняття, способу життя, може бути, місце проживання за сумною причини.

Також Див. Повінь, Вулиця.

Для людей мирських бачити місто, фортеця чи замок - до спокою і безпеки, а для людей релігії - до стриманості.

Бачити великий на відстані - домагання;

Якщо ввійдете — благополуччя, звершення.

Благополуччя;

Палаючого містахвороба.

Сонник Симона Кананіта

Містовеликий - зберете багато відомостей - малий - зустрінетеся з міщанством - будувати - будете веселі і щасливі - з безліччю веж - почнете незвичайна справа.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Сприйняття вами міста зазвичай є не що інше, як відображення того, що відбувається у вашій душі. Які почуття і думки породжує в вас вид міста? Захоплення? Розвага? Хвилювання? Запаморочення? Страх перед злочинністю? Відраза до бруду? Проаналізуйте свої судження про місто і постарайтеся знайти паралелі в своєму житті.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі місто порожній, то скоро ви зможете знайти спокій і гармонію в душі. Щоранку протягом тижня з'їдайте по пелюстці будь-якого красивого квітки, а перед сном запалюйте свічку і дивіться на неї до тих пір, поки не заснете. Погане значеніеЕслі в місті багато людей, ви можете упустити щось важливе через те, що один день схожий на інший. Постарайтеся протягом тижня одягати якомога більше яскравих речей, а перед сном малюйте на лівому стегні квіточку.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Місто в сновидінні - щось відчужене, що душа на час або назавжди покинула і за чим спостерігає зі сторони;

Відчужене від сплячого свідомості твоє власне тіло / арена життя, світ без душі. Незнайоме місто, спорожнілий, кинутий жителями - образ, у якому душа глибоко сплячої людини сприймає власне тіло. Знайомий місто з спорожнілими вулицями і будинками - тяготитися сторонніми людьми, бажати їм зла. Незнайомий покинуте місто руйнується, гине - світ твого денного свідомості переживає втрати, удари;

Готуйся до оновлення. Незнайоме місто без людей, але наповнений різними істотами - відродження уві сні сили твого тіла / твої думки про посмертне розпаді тіла, взагалі щось, що розпадається в тобі. У незнайомому і порожньому місті зустріти єдиної людини - бути в світі свого минулого, відчуженого від душі, з якого ти довічно вигнаний / рватися в нього таємно від себе. У чужому місті несподівано опинитися у сні і бути цим не дуже здивованим - поворот у житті, який принесе неспокій. Дуже гарне місто з масою пам'яток мистецтва бачити - світ твоїх відчужених і розглянутих з боку високих або низьких бажань. З готичного, середньовічному місту з вузькими вуличками ходити - свої ниці бажання пізнавати, бачити їх з боку. Мусульманський або індійське місто з масою химерних будівель бачити - світ твоєї фантазії споглядати. Китайські або японські споруди на вулицях міста бачити - символ миру праць, наживи, грошових відносин. Дивне місто бачити з масою галерей, підвалів і фабрик, де щось кипить, піниться, ллється, або місто суцільно з заводів і фабрик - відчужений у глибокому сні образ твого тіла і фізіологічних процесів в ньому. Міські нетрі і звалище бачити, по ним бродити - смітник твого тіла. Надзвичайно широка міська площа уві сні - пересуди про тебе / твоя душа почуває себе покинутої в твоєму тілі / світ очікує тебе майбутнього.

Місто без землі і неба, з колосальними будинками, з будинками без вікон і дверей - світ твоїх думок, споглядання його з боку. Вузький провулок, вулиця - невдача, недоброзичливість, заздрість, біда від чуттєвих насолод. Широка вулиця міста - перед тобою багато можливостей. В безвиході виявитися - безперспективний працю або шлях. Міські бульвари - завжди символізують уві сні світ минулих почуттів і відносин. Галасливі міські натовпу навколо бачити - веселощі, радість / бути уві сні перейнятим марнотою життя / бездумно жити. Галасливий нічне місто з вогнями - життя духу ледь пробивається крізь метушню твоїх думок.

Місто , що встав із моря або виник з повітря - твоя спрага таємниці, світ твого цікавості.

Бачити місто з масою сплячих всюди людей або валяющимися трупами - належить різкий поворот в твоїй долі.

Місто з миттєво застиглими в різноманітних позах людьми - думки і почуття, які хвилювали днем.

Місто з абсолютно фантастичних споруд - образ чужого або чужого тобі світогляду.

Місто мавп або інших тварин - світ пристрастей, перебуваєш в їх полоні.

Новий сімейний сонник

Бачити себе в сні в незнайомому місті - до зміни занять, способу життя і навіть, може бути, місця проживання.

Сонник Шувалової

Часто означає дитинство, перші прихильності і батьківську сім'ю. Цей сон говорить про те, що вам потрібно згадати дитинство - все, що там було як позитивного, так і негативного - щоб успішно вирішувати сьогоднішні проблеми. Часто місто буває і символом якогось іншого способу життя, який ви шукаєте і поки не знаходите. Задумайтеся про свої істинні цілі в житті, про те, що не ілюзорні чи вони, і чого реально ви можете досягти з бажаного.

Східний жіночий сонник

Якщо ти побачиш себе в незнайомому дивному місті - будь готова до того, що обставини змусять тебе змінити місце проживання або спосіб життя.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Для людей мирських бачити місто, фортеця чи замок-до спокою і безпеки, а для людей релігії - до стриманості.

Сучасний сонник

Побачити в сні, що Ви перебуваєте в дивному місті - означає, що якийсь сумний випадок змусить Вас до зміні місця проживання, а, може бути, навіть способу життя.

Сонник Мартина Задеки

Місто палаючийхвороба.

Сонник Жовтого Імператора

Столичний місто, весняний дощ, сумно прощаюся з весною. Подушка мандрівника холодна, слухаю дощ нічний. Дощ, не поспішай в мій рідний сад і не збивай пелюстки. Прошу, збережи, поки не повернуся, квіти хоч на гілці одній. ГаоЦі (1336-1374 рр.. ) Першоелементів - вогонь, метал, вода. Стихії - жар, сухість, холод. Емоції - радість, страх, смуток, печаль. Органи - тонка кишка, товста кишка, нирки. Планети - Марс, Венера, Меркурій. Порожнеча тонкого кишечника (немає енергії руху в тонкому кишечнику) згідно традиційній китайській медицині викликає нездатність засвоєння їжі. На інтелектуально-емоційному рівні це відповідає недоліків / нездатності засвоєння інформації:

Людина може її взяти, але нездатний використовувати, переварити. Образ великого міста уві сні - символізує і надлишок, і загубленість для власника інформації (порожнє місто):

Нове переповнює (одна вулиця переходить в іншу), але користі / виходу немає. Достаток зорових образів (будинки, будинки, провулки. ) Створює відчуття тривоги й незахищеності, безвихідності і самотності.

Сон несприятливий:

Нездатність впоратися з поточною ситуацією вже породила хвороба кишечника;

Або навпаки:

Нездоровий кишечник пригнічує психіку. У будь-якому випадку володіють сновидців емоції блокують роботу нирок.

Місто великий уві сні бачити / знаходитися у великому і часто порожньому місті, бродити по ньому (шукати людей, вихід, безцільно) - не засвоєння зовнішньої ян-інформації внаслідок блоків руху енергії всередині організму. З міста знайдено вихідліс, у поле, у житлову квартиру), або зустрінутий поводир - це пошук організмом сил для відновлення, що сприятливо. Знаходження уві сні в захаращених місцях типу звалищ і нескінченних руїн, безцільне блукання по сірим коридорах, підвалах і так далі - вихід у сні на світ з подібних місць сприятливий. Обрив сну на блуканнях та ще в пітьмі і зі страхом вкрай несприятливий:

Хворі нирки.

Сонник Данилової

Бачити у сні незнайоме місто - до змін на особистому фронті. Вам вдасться мирним шляхом порвати давно наскучили відносини і незабаром знайти нову зв'язок. Швидше за все, вона буде короткочасною, але внесе у ваше життя частку різноманітності.

Сонник Здоров'я

Бачити велике місто - до втрати здоров'я, до стресів;

Малий, тихе, затишне - до нормалізації фізіологічних процесів, до внутрішнього заспокоєнню.

Азбука тлумачення снів

Місто — це образ самого сновидца і взаємин його з оточуючими людьми.

Рідне місто бачити - туга за дитинством, по батькам;

Чужий, пустельний місто - пошук сенсу життя.

Велике місто з безліччю людей - складну роботу робити.

Зруйноване місто — до втрат, ударам долі.

Ідіоматичний сонник

«Місто-привид» — щось невизначене;

«міський (світський) людина» - совковість;

«місто моєї мрії» - то що вам потрібно;

«блакитні міста»символ романтики.

Малий сонник Велесів

Містохвороба;

Зайти — задумане здійсниться;

Палаючийхвороба, голод, війна;

Людний — добро, успіх;

Багатий — благополуччя;

Незнайомий — ускладнення на роботі.

Мусульманський сонник

Для людей мирських бачити місто - до спокою і безпеки, а для людей релігії - до стриманості.

Новітній сонник

Бачити місто вночі - до таємного романтичного побачення;

Вдень — до грошових витрат, причому придбання речей (розваг, послуг) не є на цей день для вас актуальними.

Снотолкователь

Місто багатолюдний і щедрий бачити уві сні - знаменує добробут і успіх у всіх справах;

Місто, пошкоджений землетрусом - передвіщає бідність, голод і спустошення;

Місто палаючий — передвіщає хворобу, голод, війну і моровицю.

Сонник XXI століття

Великий і багатолюдне місто уві сні - обіцяє вам благополуччя й успіх у справах наяву, зруйнований землетрусом місто - передвістя бідності.

Несподівано опинитися у сні в чужому місті - до крутого життєвому повороту, якщо ви здивовані тим, що перебуваєте в чужому місті, то цей поворот принесе вам багато занепокоєння.

Іти в сні по вузькому провулку - означає, що ви можете потрапити в скрутне і неприємне становище зі своєї вини.

Довго йти по ньому - до тривалого періоду застою і затишшя в справах.

Приснилося вам широка міська вулиця - передвістя майбутніх вам великих можливостей.

Порожню вулицю уві сні бачити - означає даром втратити сили і час, багато людей на ній бачити - до клопотів, галасливі міські натовпу на вулицях міста - до веселощів і радості.

Якщо уві сні ви опинилися в тупику - значить, вам належить виконувати марну роботу або займатися безперспективною справою.

Бути уві сні городянином - до пошани і слави.

Сонник для стерви

Містовеликі зміни в житті:

На роботі, в особистому житті, можлива зміна місця проживання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити місто у вогнях - до гульні.

Для сільських жителів бачити місто - до грошових витрат.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні велике місто, освітлений вогнями - до зміни вашого життя на краще.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні велике місто - для сільського жителя до зміни місця проживання.

Сонник від А до Я

Бачити у сні багатолюдне місто - до успіху й благополуччю. Велике місто - зберете багато відомостей, бачити його на відстані - марні домагання.

В'їжджати в нього - наяву пощастить бачити в ньому безліч будинків, то затіє незвичайне підприємство.

Якщо сниться невелике містечко - зіткнетеся з бюрократом, ускладненнями на службі і несподіваним призначенням.

Бачити зруйнований під час землетрусу місто - до бідності і голоду, відбудовувати його - будете веселі і щасливі. Палаючий місто уві сні віщує хвороби наяву і ворожнечу в сім'ї.

Бачити себе в незнайомому місті означає, що вам доведеться змінити роботу, адреса і взагалі спосіб життя через трагічної події.

Якщо сниться місто, затоплюваних потоками вируючої води, - це означає катастрофу з багатьма жертвами.

Якщо вам сниться, що ви приїхали в портове місто, - значить, скоро у вас з'явиться можливість подорожей та нових відкриттів, проте ви зустрінете перешкода в особі добре відомого вам людини.

Сонник Соломона

Місто — благополуччя;

Палаючийхвороба.

Сонник Мандрівника

Місто бачити, просуватися по ньому, в цілому - сам сплячий, власні переживання, стану душі, враження, хід справ, плани.

Дивний, незнайоме місто - зміна в житті.

Загубитися у великому місті - клопоти, турботи, суєта.

Увійти в новий, красивий - звершення, досягнення.

Сонник Фрейда

Містоє символічним зображенням жінки.

Прогулянка або поїздка по місту - символізує статевий акт.

Водна прогулянка по місту - говорить про прагнення мати дітей.

Красиво освітлений або прикрашений місто - говорить про хороше здоров'я і гармонійності ваших відносин з партнером.

Сумовитий, брудний або запущений місто - символізує захворювання статевих органів.

Вид на місто зверху - говорить про вашу схильності милуватися голим жіночим тілом.

Загальний сонник

Побачити в сні, що Ви перебуваєте в дивному місті, означає, що якийсь сумний випадок змусить Вас до зміні місця проживання, а, може бути, навіть способу життя.

Бачити себе в сні в незнайомому місті - означає, що Сумний привід слугуватиме тому, що Ви зміните свої заняття, спосіб життя і навіть, може бути, місце проживання.

Жіночий сонник

Будувати місто уві сні - до веселощів і щасливим подіям.

Присутність в цьому місті безлічі веж - до незвичайних починанням.

Бачити себе в сні в незнайомому місті - до зміни занять, способу життя або місця проживання у зв'язку з сумними подіями.

Теткінскій сонник-2012

Місто — проекція того, що діється в душі;

Для тлумачення важливо які відвідали почуття і думки.

 
Відноситься до тем: