Сонник «Банкрут»

Сонник Міллера

Якщо вам сниться сон, в якому ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом, то в реальному житті не бійтеся загрози з цього боку. Навпаки, ваша енергія і впевненість у собі дозволяє вам найкращим чином організувати свої справи. Однак інші тривоги можуть збентежити вашу душу.

Якщо ви бачите банкрутами інших, то це означає, що наяву вам зустрінуться люди благородні, чесні у справах. Хоча, можливо, зайвою відвертістю вони можуть вам нашкодити. Молодій дівчині цей сон загрожує невеликий незлагодою з коханим, провиною чому буде різниця їхніх поглядів на щось.

Сонник Міс Хассе

Банкрутство сниться до несподіваної великого прибутку або виграшу.

Англійський сонник

Сон про банкрутство - це сон-пересторога. Відтепер Ваша поведінка і вчинки повинні бути особливо обдуманими та обережними. Ніщо не повинно скомпрометувати Вас і викликати осуд Ваших друзів. Не укладайте поспішних угод, не вступайте в сумнівні союзи, в тому числі і шлюбні. Пам'ятайте:

Один невірний крок здатний поламати всю Вашу майбутнє життя.

Якщо Вам сниться сон, в якому Ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом, - то в реальному житті не бійтеся загрози з цього боку. Навпаки, Ваша енергія і впевненість у собі дозволяє Вам найкращим чином організувати свої справи. Однак інші тривоги можуть збентежити Вашу душу.

Якщо Ви бачите банкрутами інших, то це означає, що наяву Вам зустрінуться люди благородні, чесні у справах, хоча, можливо, зайвою відвертістю вони можуть Вам нашкодити. Молодий особі цей сон обіцяє невелику сварку з коханим, провиною чому різниця їхніх поглядів.

Відчувати себе банкрутом - в реальному житті не бійтеся загрози з цього боку, Ви найкращим чином організуєте свої справи, тривоги;

Бачити банкрутами інших - зустріч з благородними і чесними людьми, але зайвої відвертістю вони можуть нашкодити;

Для молодої особи - невелика сварка з коханим, провиною чому різниця їхніх поглядів.

Новий сімейний сонник

Якщо вам сниться сон, в якому ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом, то в реальному житті нічого подібного з вами не трапиться. Навпаки, ви зумієте найкращим чином організувати свої справи і отримати значний прибуток.

Якщо ж у вашому сні збанкрутував хтось інший, то наяву вам зустрінуться благородні і чесні люди.

Для молодої жінки такий сон передвіщає невелику сварку з коханим через несхожості поглядів на деякі життєві ситуації.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон про банкрутство - це сон-пересторога. Відтепер Ваша поведінка і вчинки повинні бути особливо обдуманими та обережними. Ніщо не повинно скомпрометувати Вас і викликати осуд Ваших друзів. Не укладайте поспішних угод, не вступайте в сумнівні союзи, в тому числі і шлюбні. Пам'ятайте:

Один невірний крок здатний поламати всю Вашу майбутнє життя.

Ведичний сонник Шивананда

Такий сонпопередження про те, що Вам доведеться зробити щось таке, чого Ви робити не хочете, і що може принести Вам шкоду. Будьте уважні та обережні в своїх діях.

Жіночий сонник

Банкрут — проаналізувавши такий сон, ви зрозумієте, що у вас з вашим імовірним нареченим занадто різні погляди на життя. Саме на цьому грунті у вас і станеться неприємна розмова, який, однак, не призведе до серйозних наслідків.

Суміщений сонник

Якщо вам приснилося сновидіння про те, що ви не в змозі розплатитися із заборгованостями і стали банкрутом - в реальності ви, навпаки, відмінно сплануєте власні справи, отримаєте несподіваний прибуток або значний виграш. Часто дане сновидіння говорить про те, що вас могли обдурити.

Якщо в сновидінні ви спостерігаєте банкрутами інших людей - в реальності ви придбаєте чесних партнерів, на яких можна покластися.

Для молодої дівчини або хлопця це сновидіння - обіцяє сварку з коханим через відмінності поглядів на різні питання.

Сучасний сонник

Якщо вам наснився сон про те, що ви не можете розплатитися з боргами, збанкрутували - наяву ви, навпаки, чудово організуєте свої справи, отримаєте несподівано великий прибуток або виграш. Іноді цей сон означає, що хтось обдурив вашу довіру.

Якщо уві сні ви бачите банкрутами інших - наяву ви зустрінете чесних у справах людей, які можуть вам нашкодити своєї зайвої відвертістю.

Для молодої людини або молодої дівчини цей сон - означає сварку з коханим через несходства поглядів з якихось питань.

Сонник XXI століття

Якщо по сні ви не можете оплатити свої борги - це означає, що наяву ваші справи будуть поліпшуватися і у вас не буде матеріальних труднощів.

Розоритися уві сні - вас чекають великі зміни, які принесуть хороші доходи і успіх у справах.

Крім того, розоритися уві сні і стати жебраком - на щастя в грі і небезпечних, ризикованих проектах.

Побачити в сні, що ви стали банкрутом - означає, що наяву ви самі знайдете вихід зі скрутного становища.

Сонник майбутнього

Банкрут — до великого прибутку.

Сонник для стерви

Банкрутсправи йдуть найкращим чином, тобі все вдається, і ти скрізь встигаєш.

Банкрутство інших людей - прекрасні, добрі друзі, які іноді бувають занадто балакучими і настирливими.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе в сні потерпілим повне фіаско в комерційному справі - наяву з вами цього не відбудеться.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити себе в сні банкрутом - до краху вашої мрії.

Бачити, як збанкрутували інші - до розквіту вашого бізнесу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Банкрутство — до великої прибутку;

Бачити банкрутом не себе - до зловтіхи.

Сонник Соломона

Банкрутство — несподівана велика прибуток, виграш.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться сон, в якому Ви не можете розплатитися з боргами і відчуваєте себе банкрутом - то в реальному житті не бійтеся загрози з цього боку. Навпаки, Ваша енергія і впевненість у собі дозволяє Вам найкращим чином організувати свої справи.

Однак інші тривоги можуть збентежити Вашу душу.

Якщо Ви бачите банкрутами інших, то це означає, що наяву Вам зустрінуться люди благородні, чесні у справах, хоча, можливо, зайвою відвертістю вони можуть Вам нашкодити.

Молодий особі цей сон обіцяє невелику сварку з коханим, провиною чому різниця їхніх поглядів.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що вона по вуха в боргах і не може розплатитися з ними, це означає, що вона посвариться зі своєю улюбленою через невідповідність поглядів.

Теткінскій сонник-2012

Банкрут — духовне чи душевне спустошення. Необхідність звернути свої погляди у бік духовного. Відображення сильного занепокоєння про стан фінансових справ.