Сонник «Заблукати»

Сонник Цветкова

У лісіплітки, втрати;

В місті — важкі справи.

Також Див. Ліс.

В лісіплітки, втрата;

В місті — важкі справи.

У лісідепресія, поганий настрій. У місті - докори сумління, самокопання і самодіючої. Шукайте причину негативних емоцій.

Якщо ви заблукали у лісі або в горах, то ви заплуталися в своїх сексуальних контактах і не можете в них розібратися.

Якщо жінка заблукала в печері, лабіринті, приміщенні і т. (На болоті), то у неї явні лесбійські нахили.

Якщо чоловік заблукав у печері, лабіринті, приміщенні і т. (На болоті), то у нього виникає комплекс неповноцінності при спілкуванні зі своїм постійним партнером;

Цей зв'язок його гнітить, але він не наважується її припинити.

У лісівтрата, плітки;

В місті — важкі справи.

Сон, в якому Ви заблукали, означає, що в реальному житті у Вас назріло дуже багато питань і Ви втратили колишню впевненість.

Якщо уві сні Ви заблукали і не можете знайти шукану будівлю, то в житті Вас долає спрага пригод.

Якщо ж Ви втратили орієнтир всередині будівлі, то наяву Вам слід більше покладатися на інтуїцію.

Якщо уві сні Ви намагаєтеся вийти на втрачену стежку, то наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі в добре спланованому справі.

Езотеричний сонник

Заблукати в лісі - це до поганого настрою, депресії. У місті - відчуєте докори сумління, будете займатися самокопанням і самоїдством. Постарайтеся знайти причину негативних емоцій.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви заблукали в лісі або полі, досягнете поставленої мети;

Вам буде супроводжувати успіх у справах.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилося, що ви заблукали у лісі, значить, в житті ви відчуваєте цілковиту невизначеність і відчуваєте страх перед майбутнім. У цьому винне ваше оточення, яке невпинно твердить вам, що треба працювати, працювати і працювати, щоб в майбутньому у вас все було добре. Але ви і так працюєте, вам не на що скаржитися. Просто навколо вас зібралися здебільшого панікери і песимісти, які діють на вашу волю. Що робити? Просто, коли вони в черговий раз почнуть вчити вас життя, заткніть вуха.

Якщо вам снилося, що ви заблукали в місті, значить, урбаністичний світ пригнічує вас і паралізує вашу свободу. Ви - волелюбна особистість, тому місто з його курними вулицями і завантаженістю руху здатний викликати у вас нудьгу і назавжди вбити бажання виходити з дому, щоб не бути втягнутим нескінченним людським потоком. Можливо, вам потрібно адаптуватися до динамічної міського життя, а це відбувається досить швидко. Ви заблукали в лабіринті - в реальному житті перед вами скоро постане вкрай складне завдання, для вирішення якої вам буде потрібно мобілізувати всі сили і час. Зате після її рішення ви будете почувати себе справді тріумфатором. Ви заблукали у великому незнайомому будинку - скоро ви познайомитеся з людиною, особа якого викличе у вас сумніви. Він своєю несподіваною появою, своєю зовнішністю і досить нез'ясованим родом діяльності задасть вам загадку, вирішувати яку ви будете всю наступну тиждень. Втім, при повторній зустрічі він зможе розвіяти сумніви, що з'явилися у вас з приводу його намірів.

Слов'янський сонник

Заблукати — перешкодам у справах.

Східний жіночий сонник

Ти заблукала і не можеш знайти потрібну будівлю? Тебе долає спрага пригод.

Якщо ж ти втратила орієнтир всередині будівлі - значить, тобі варто більше покладатися на інтуїцію. Намагаєшся вийти на втрачену стежку? Ризикуєш потерпіти невдачу в добре спланованому справі.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви заблукали, означає, що в реальному житті у Вас назріло дуже багато питань і Ви втратили колишню впевненість.

Якщо уві сні Ви заблукали і не можете знайти шукану будівлю, то в житті Вас долає спрага пригод.

Якщо ж Ви втратили орієнтир всередині будівлі, то наяву Вам слід більше покладатися на інтуїцію.

Якщо уві сні Ви намагаєтеся вийти на втрачену стежку, то наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі в добре спланованому справі.

Сонник Мартина Задеки

Заблукати в лісі чи полі - добробут, здоров'я.

Азбука тлумачення снів

Заблукати в незнайомому місті, місцевості - значить відчувати невпевненість, невизначеність планів на майбутнє.

Східний сонник

Ти заблукала і не можеш знайти потрібну будівлю - тебе долає спрага пригод.

Якщо ж ти втратила орієнтир всередині будівлі - значить, тобі варто більше покладатися на інтуїцію. Намагаєшся вийти на втрачену стежку? Ризикуєш потерпіти невдачу в добре спланованому справі.

Місячний сонник

Заблукати в лісі - богозневагу.

Заблукати в місті - важкі справи.

Імператорський сонник

Заблукати в лісі - світ непередбачуваний і загадковий, а людина лише мала частина світу, що самолюбство часто заважає йому усвідомити, потрібно зрозуміти свою взаємозв'язок і взаємозалежність зі світом природи.

Заблукати в лісі, не відчувши страху і паніки - усвідомити себе як частину світу. Таке розуміння приносить спокій, зникають суперечності і образи, стирається саме поняття несправедливості (природа нібито чимось обділила).

Заблукати і, не поспішаючи, уважно і з задоволенням все оглядаючи, йти по лісі - сприятливо, усунення внутрішніх суперечностей принесе здоров'я, благополуччя, успіх у справах.

Сон відповідає сезону весни.

Заблукати в лісі з панікою і спробами вирватися без уваги до навколишнього, страх перед лісом - це означає внутрішню неспроможність / неусвідомлення себе частиною світу, страх перед будь-якими змінами, недовіра до оточуючих і до життя.

Малий сонник Велесів

Заблукати в лісі - успіх, велика вигода, гроші.

Заблукати в полі - добре, любов.

Заблукати в будинку - клопіт.

Новітній сонник

Заблукати — вам потрібна фінансова допомога покровителя.

Снотолкователь

Заблукати в лісі - віщує нещастя і перешкоду в підприємстві.

Заблукати в місті - важка справа.

Блудити і вийти - виберешся з біди;

Не вийти — чекай біду, острог.

Сонник XXI століття

Заблукати у сні в поле - до благополуччя і успіху.

Заблукати в лісі - до неприємностей.

Заблукати на невідомій місцевості - означає, що незабаром вам належить цікава подорож.

Якщо уві сні ви заблукали і довго не можете знайти вихід - такий сон може бути символом ваших серйозних помилок і прорахунків.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що ви заблукали у лісі - значить, у житті ви відчуваєте цілковиту невизначеність і відчуваєте страх перед майбутнім. У цьому винне ваше оточення, яке невпинно твердить вам, що треба працювати, працювати і працювати, щоб в майбутньому у вас все було добре. Але ви і так працюєте, вам не на що скаржитися. Просто навколо вас зібралися здебільшого панікери і песимісти, які діють на вашу волю. Що робити? Просто, коли вони в черговий раз почнуть вчити вас життя, заткніть вуха.

Якщо вам снилося, що ви заблукали у місті - значить, урбаністичний світ пригнічує вас і паралізує вашу свободу. Ви - волелюбна особистість, тому місто з його курними вулицями і завантаженістю руху здатний викликати у вас нудьгу і назавжди вбити бажання виходити з дому, щоб не бути втягнутим нескінченним людським потоком. Можливо, вам потрібно адаптуватися до динамічної міського життя, а це відбувається досить швидко.

Ви заблукали в лабіринті - в реальному житті перед вами скоро постане вкрай складне завдання, для вирішення якої вам буде потрібно мобілізувати всі сили і час. Зате після її рішення ви будете почувати себе справді тріумфатором.

Ви заблукали у великому незнайомому будинку - скоро ви познайомитеся з людиною, особа якого викличе у вас сумніви. Він своєю несподіваною появою, своєю зовнішністю і досить нез'ясованим родом діяльності задасть вам загадку, вирішувати яку ви будете всю наступну тиждень. Втім, при повторній зустрічі він зможе розвіяти сумніви, що з'явилися у вас з приводу його намірів.

Сонник для стерви

Заблукати в лісі або в горах - вірний шлях до досягнення поставленої мети, успіх у справах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, що ви заблукали в лісі і не можете знайти виходу - ви потрапите в безвихідне становище.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Заблукати в лісі і не знаходити виходу з нього - потрапити в скрутне становище і не бачити виходу з нього.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Заблукати — допустити помилку, заплутати ситуацію не на вашу користь.

Сонник від А до Я

Заблукати або бути кинутою в лісі, випробовуючи сильний холод і голод - до неприємної поїздки, якої тим не менш ніяк не вдасться уникнути.

Сон, в якому ви бачите себе заблукала в безкрайньому полі - обіцяє вам наяву благополуччя і процвітання.

Якщо ви заблукали в дрімучому лісі - то вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності.

Якщо ви при цьому змерзли і відчуваєте голод - вас чекає неприємна поїздка. Перегукувались, заблукавши в незнайомому лісі - до отримання довгоочікуваних новин.

Збитися уві сні з дороги в заметіль або пургу і блукати в ночі в пошуках шляху або якогось житла - знак того, що ви зробите помилку в рішенні ділового питання і понесете в результаті цього фінансові збитки.

Сонник Соломона

Заблукатидобробут, здоров'я.

Сонник Фрейда

Якщо ви заблукали у лісі або в горах - ви заплуталися в своїх сексуальних контактах і не можете в них розібратися.

Якщо жінка заблукала в печері, лабіринті, приміщенні - у неї явні лесбійські нахили.

Якщо чоловік заблукав у печері, лабіринті, приміщенні-у нього виникає комплекс неповноцінності при спілкуванні зі своїм постійним партнером;

Цей зв'язок його гнітить, але він не наважується її припинити.

Середньовічний сонник

Заблукати — до хвороби.

Побачити, що заблукав - до великих неприємностей.

Загальний сонник

Якщо вам приснилося, що ви заблукали, - незабаром ви візьмете участь у досить незвичайному пригоді, про який будете довго згадувати згодом.

Теткінскій сонник-2012

Заблукативідображення втрати орієнтира, напрямки в житті. Відображення невпевненості переходить в паніку.

 
Відноситься до тем: