Сонник «Політ»

Французький сонник

Якщо вам приснилися летять птахи, - наяву Ви отримаєте довгоочікуване звістка від тих, хто знаходиться далеко від Вас.

Англійський сонник

Політ уві сні означає, що Ви уникнете багатьох труднощів і небезпек.

Цей сон обіцяє успіх в торгівлі і любові.

Дуже ймовірно, що Ви відправитеся в далеку подорож.

Якщо Вам сниться, що Ви щосили намагаєтеся злетіти дуже високо, сон говорить про те, що Ви і наяву прагнете зайняти певне досить значне становище у своїй справі, але ніколи цього не досягнете, тому що не володієте належними знаннями.

У сні літати в безмежному небесному просторі - обіцяє нещасливе подружжя.

Якщо Вам сниться, що Ви літаєте низько над землею, - це обіцяє Вам хворобу або скрутну ситуацію. Парити над водною гладдю й бачити, що вода - мутна, передвіщає Вам підступи недоброзичливців:

Вам необхідно проявити обачність у веденні особистих справ. Літати над руїнами - до нещастя, сумним обставинам.

Якщо при цьому Ви бачите подекуди зелень, дерева - то це означає, що неприємності Ваші не будуть тривати довго. Якщо, літаючи, Ви бачите сонце - то це означає, що тривоги Ваші будуть даремними, життя налагодиться, незважаючи на постійну загрозу зла. Літати високо в піднебессі, зустрічаючи на шляху Місяць і інші небесні тіла, - обіцяє біди всій землі. У польоті помітити у себе за спиною чорні крила - знак гіркого розчарування. Сприятливий сон, у якому Ви парите над зеленими кронами й бачите у себе за спиною білі крила:

Сон обіцяє удачу в справах і щасливе кохання. Але якщо Ви літаєте над засохлими деревами - доля приготує Вам випробування на шляху до удачі. Впасти під час польоту - обіцяє велике нещастя, якщо тільки Ви не прокинетеся в момент свого падіння.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інше, приземляючись час від часу на церковні покрівлі, - цей сон передвіщає, що їй належить багато чого зробити для того, щоб захистити свою любов від лицемірних людей. Цей сон таїть у собі іноді загрозу її здоров'ю або її близьким.

Якщо їй сниться, що в польоті її підстрелили, - це означає, що наяву її недоброзичливці стануть лагодити їй перешкоди, заважаючи просуванню до успіху та добробуту.

Політ в небесах - нещасливе подружжя;

Літати над самою землею - хвороба, можливо Ви потрапите в скрутну ситуацію;

Літати над каламутною водою - підступи недоброзичливців, будьте обачнішими в особистих справах;

Літати над руїнами - сумні обставини;

Якщо серед руїн миготять дерева - чорна смуга буде недовгою;

Сонце, побачене в польоті - Ваші тривоги марні, життя налагодиться, незважаючи ні на що;

Літати в космосі в безпосередній близькості до планет - біда загрожує не тільки Вам, але і всьому людству;

В польоті у Вас за спиною розкриваються чорні крила - гірке розчарування;

Впасти під час польоту - велике нещастя (якщо тільки Ви вчасно не прокинулися);

Літати над зеленими кронами і бачити у себе за спиною білі крила - удача в справах, щасливе кохання;

Бачити при цьому засохлі дерева - щастя дістанеться Вам з превеликим труднощами;

Для жінки — перелітати з одного міста в інше, відпочиваючи по дорозі на покрівлях церков - Вашої любові загрожує брехня і лицемірство;

Для жінки — при цьому в Вас хтось стріляє - перешкоди на шляху до успіху будуть майже нездоланними.

Також Див. Небо, Земля, Вода, Дерево, Крила, Церква, Зброя, Руїни.

Політ — хороші емоції, свобода, самостійність.

Побачити в сні, як ви літаєте, - наяву ви прагнете до свободи і самостійності. Найближчим часом у вас з'явиться така можливість.

Якщо уві сні під час польоту ви падаєте, то наяву вам доведеться долати перешкоди і вирішувати проблеми. Сон, в якому ви літаєте в космічному просторі, означає, що наяву ви занадто захоплені своїми фантазіями і не помічаєте що відбуваються навколо вас подій.

Сон, у якому Ви бачите себе в польоті, пророкує неприємні новини.

Для молодої жінки такий сон є попередженням про те, що, якщо вона не втихомирить свій норов і не утримається від закидів, то великий ризик втратити коханого.

Якщо Вам сниться, що-небудь відлітає від Вас, то в реальному житті Ви зможете впоратися з будь-якою ситуацією.

Сонник Нострадамуса

Політ — це уособлення позитивних емоцій, самостійності, свободи.

Власний політ видає ваше бажання бути вільним і самостійним людиною.

Сон повідомляє, що вже найближчим часом вам випаде така можливість.

Якщо вам довелося злітати у сні, це означає ваші майбутні спроби змінити на краще власне життя, зробити її більш осмисленою і насиченою. У цьому вам буде супроводжувати удача, якщо ви зміните своє уявлення про життя.

Впасти під час польоту - після такого сну займетеся подоланням перешкоди і дозволом проблем.

Польоти в космічному просторі говорять про те, що ви до такої міри занурені у свої фантазії, що відбувається навколо абсолютно не удостоюється вашої уваги.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Політ по повітрю часто означає астральне подорож. Ви виходите за межі фізичних обмежень. Дуже значимий символ.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Зазвичай це дуже гарне знамення.

Політ може бути символом свободи і руху за межі фізичних обмежень. Це може бути здатність злетіти над ситуацією. Приготуйтеся злетіти до неба. Чи не перебуваєте ви між землею і небом?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Політ уві сні - може передвіщати щастя (твоє майбутнє піднесення), жадобу влади, народжену комплексом неповноцінності, гніт нездійснених бажань, в тому числі сексуальних. Самопізнання у польоті - свідоцтво глибокого занурення у своє несвідоме, символ оманливих уявлень людини про свободу його волі та здатності керувати собою.

Політ ати в повітрі серед дня - заподіяти комусь шкоду за своїм легковажності. Вгору і вниз поперемінно літати - велика праця, символ твоїх добрих намірів. З одного предмета з радісним почуттям на інший перелітати - слід бути більш впевненим у собі і менше боятися людей. Вгору летіти - праця належить. Вниз летіти - каяття належить, свідомість небезпеки, породженої твоєї діяльність ». Відчувати в собі можливість літати і успішно спробувати - переоцінити свої фізичні можливості;

Пробудження в тобі нових фізичних сил, які можуть виявитися небезпечними для твого здоров'я. З почуттям страху по повітрю летіти - важка невдача в кар'єрі / розлад між твоєю волею і розумом. У вигляді ангела чи в якомусь перетвореним вигляді літати - томління, небезпека для життя або думки про смерть;

Близька вікова межа твого життя. Високо літати і ледве землю бачити - багатство, щастя, тяжіння до суто духовного життя. Над горами літати - перешкода подолати. Над спокійним морем летіти - небезпеки для життя;

Небезпеки загрожують тобі в твоєму духовному розвитку. Над похмурим і бурхливим морем летіти - великий шкоду. Над долиною летіти - житейська щастя. Над диким лісом летіти - нетерпіння, небезпека від занадто великий, нерозумно спрямованої енергії. Над містом летіти - жити, занурившись у мрії;

Поетичне покликання, мрії про славу. Через річку перелітати - пробудження самосвідомості, уміння управляти собою або гаряче прагнення до цього. Денні польоти - найчастіше символізують життєві обставини або твою готовність до боротьби з ними. Нічні польоти, польоти в сутінках або на зорі - дивні явища в духовному житті. Польоти в місячному світлі - надія на щастя, потужне пробудження в тобі надприродних сил. Парити серед зірок, не маючи уявлення, де земля, - сон, що виник серед наполегливих праць, коли дух черпає сили в несвідомості. Серед хмар - жага слави. Літати на ліжку - дивні й несподівані повороти долі, щось екстравагантне і надприродне увірветься в твоє життя. Літати на предметі, який ти спеціально для цього заклинаєш - черпати сили з власних надій. Літати, лежачи або сидячи на спині тварини - вигідно використовувати можливості і особливості свого характеру, знання свого я. Разом з дітьми, дівчатами, підлітками по повітрю літати - спрага взаєморозуміння, почуття своєї самотності. З улюбленою особливої скромно по повітрю парити - сумувати за нею. Голу жінку літаючу бачити або літаючих голих чоловіків і жінок - дим жадання тебе оточує. Разом з безліччю людей абикуди летіти - твоя спрага свободи і незалежності / суспільне лихо. З летючими людьми в зграї збиратися - сумувати за однодумцям, не мати їх. Родич у небі літає - небезпека для його життя чи свободи.

Новий сімейний сонник

Сон про політ у небесних просторах обіцяє нещасливе подружжя. Бриючий політ віщує якусь скрутну ситуацію.

Якщо уві сні ви парили над каламутною водою - проявіть обачність у веденні особистих справ. Недоброзичливці так і норовлять учинити вам якісь підступи. Літали над руїнами - приготуйтеся до не найкращим обставинам. Правда, якщо при цьому ви бачили хоча б трохи зелені і дерев, то ваші неприємності триватимуть зовсім недовго.

Якщо під час польоту ви бачили сонце, то ваші хвилювання будуть марними, і життя налагодиться. Помітивши під час польоту чорні крила у себе за спиною, приготуйтеся до розчарування. А ось білі крила принесуть вам удачу в справах і щасливе кохання. Сон, в якому ви впали під час польоту, обіцяє неприємності, якщо в момент падіння ви не прокинетеся.

Політ над засохлими деревами принесе вам випробування на шляху до удачі.

Циганський сонник

Якщо вам сниться, що ви літаєте (зазвичай нам сниться, що ми літаємо, вчиняючи такі ж рухи, як і під час плавання), то це означає, що ви відчуваєте себе в чомусь обмеженим. Ви прагнете бути вільним, щоб здійснити свої бажання. Цигани кажуть, що це часто пов'язано з сексуальною незадоволеністю.

Якщо ви літаєте уві сні на літаку, то це має дещо інше тлумачення. Це означає, що ви прагнете прискорити хід подій і опинитися десь набагато швидше.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Політ уві сні означає, що ви уникнете багатьох труднощів і небезпек. цей сон обіцяє успіх в торгівлі і любові. дуже ймовірно, що ви вирушите в далеку подорож. якщо вам сниться, що ви з усіх сил намагаєтеся злетіти дуже високо, сон говорить про те, що ви і наяву прагнете зайняти певне досить значне становище у своїй справі, але ніколи цього не досягнете, тому що не володієте належними знаннями.

Китайський сонник Чжоу-гуна

На тілі виростають крила і ти летиш. - Віщує велике щастя. Злітаєш на небеса - багатство, знатність і велике щастя.

Сонник Міллера

У сні літати в безмежному небесному просторі - обіцяє нещасливе подружжя.

Якщо вам сниться, що ви літаєте низько над землею - це обіцяє вам хвороба або скрутну ситуацію.

Парити над водною гладдю й бачити, що вода - мутна, передвіщає вам підступи недоброзичливців:

Вам необхідно проявити обачність у веденні особистих справ.

Літати над руїнами - до нещастя, сумним обставинам.

Якщо при цьому ви бачите подекуди зелень, дерева - то це означає, що неприємності ваші не будуть тривати довго.

Якщо, літаючи, ви бачите сонце - то це означає, що тривоги ваші будуть марними, життя налагодиться, незважаючи на постійну загрозу зла.

Літати високо в піднебессі, зустрічаючи на шляху Місяць і інші небесні тіла - обіцяє біди всій землі.

У польоті помітити у себе за спиною чорні крила - знак гіркого розчарування.

Впасти під час польоту - обіцяє велике нещастя, якщо тільки ви не прокинетеся в момент свого падіння.

Сприятливий сон, в якому ви парите над зеленими кронами й бачите у себе за спиною білі крила - сон обіцяє удачу в справах і щасливе кохання.

Але якщо ви літаєте над засохлими деревами - доля приготує вам випробування на шляху до удачі.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інше, приземляючись час від часу на церковні покрівлі - цей сон передвіщає, що їй належить багато чого зробити для того, щоб захистити свою любов від лицемірних людей. Цей сон таїть у собі іноді загрозу її здоров'ю або її близьким.

Якщо їй сниться, що в польоті її підстрелили - це означає, що наяву її недоброзичливці стануть лагодити їй перешкоди, заважаючи просуванню до успіху та добробуту.

Американський сонник

Політ по повітрю - часто означає астральне подорож. Ви виходите за межі фізичних обмежень.

Сучасний сонник

Сон про політ - передвіщає безчестя і неприємні новини про відсутніх. Молодій жінці подібний сон - пророкує, що вона не зможе утриматися від докорів, тому коханий залишить її.

Якщо Вам сниться щось відлітає від Вас - наяву Ви вийдете переможцем з будь-якої ситуації.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви летите вгору - це знак благополуччя.

Злітаєте вгору і вниз - знак сварки;

Летите низько по повітрю - до дороги.

Якщо уві сні перелітати з одного предмета на інший з радісним почуттям - значить, слід бути більш впевненим у собі і менше боятися людей.

З коханою людиною в повітрі парити - означає тужити по ньому, жадати його суспільства.

Літати уві сні - до успіху в справах.

Сонник для стерви

Політлітати уві сні високо в небі-нудний шлюб з нецікавим людиною.

Сонник від А до Я

Бачити у сні політ журавлиного клину - передвіщає похмурі перспективи в комерційних справах.

Якщо летять журавлі опускаються на луг - це віщує несподівані події в реальному житті.

Спостерігати політ орла високо в піднебессі - передвіщає наяву запеклу боротьбу за відстоювання та здійснення свого плану, що так чи інакше приведе до успіху.

Політ самотнього голуба - означає, що незабаром отримаєте повідомлення про те, що ваш друг потрапив в неприємну ситуацію;

Зграя голубів — до удачі в справах.

Летять і дзвінко співають над полем жайворонки - означають високі цілі, прагнучи до яких, ви придушити в собі егоїстичні замашки і розвинете самі добрі душевні якості.

Перерваний пострілом політ птаха - до розчарувань і сльозам.

Побачені уві сні кажани - віщують смерть близької людини. Літаючі над вами у безлічі - вони провіщають розставання з коханою людиною.

Здійснювати уві сні політ на літаку - передвіщає щасливі зміни, на вертольоті - потрапите в катастрофу, на дирижаблі - допоможете в біді нужденним, на повітряній кулі - випробуєте жаль з приводу втраченої можливості, на дельтаплані - весело проведете час.

Сон, в якому ви відправляєтеся в політ без керма і без вітрил, тобто виключно на власній тязі, вимахуючи руками, аки крилами - це в реальності принесе вам виконання надій, успіх у справах і любові.

Якщо ви летите в якомусь одному напрямі - це віщує наяву далеку дорогу.

Якщо ваш політ у сні раптово переривається і ви прокидаєтеся з почуттям жалю і розчарування - стало бути, ваша дратівливість стане причиною сварки з чоловіком.

Сон, в якому сила уяви несе вас на крилах мрії в невідомі краї - наяву вас чекають любовні переживання, тобто і посмішки, і сльози, всього вдосталь.

Якщо сниться, ніби ваш політ в надмирного висях супроводжують якісь фантастичні ефірні створення - все горе, накопичене у вашій душі, відступить перед цими чудовими баченнями.

Сонник Фрейда

Політє символом статевого акту.

Політ в комфортабельному авіалайнері - символізує ваш хороший сексуальний тонус.

Політ в старенькому або транспортному літаку - говорить про проблеми з вашої сексуальністю.

Політ на військовому літаку - символізує вашу завищену сексуальну самооцінку.

Політ на повітряній кулі - символізує вашу мрію про раптову смерть під час занять сексом.

Політ на дельтаплані - символізує ваші мрії про заняття вишуканим сексом.

Політ в повітрі з розкритими руками - символізує ваше прагнення до статевих контактів з одночасним побоюванням перед можливими наслідками такого кроку.

Універсальний сонник

Більшість людей люблять літати уві сні - так як політ як ніщо інше дає відчуття свободи. Я ніколи не зустрічав людину, якій би не подобалося літати уві сні. Однак сни про політ на літаку викликають зовсім інші емоції.

Якщо уві сні ви літали, згадайте, над чим саме ви літали - це скаже вам про те, над чим ви хочете піднестися.

Якщо ви летите над будинком - можливо, ви відчуваєте неприємні відчуття через те, що загрузли в домашніх справах.

Якщо вам сниться, що ви летите над великим містом - можливо, у вашому житті не вистачає активності, або, навпаки, ви втомилися від міської суєти. У сні ви бачите розмовляють знайомих і хочете піднятися над їх дозвільними плітками?

Найбільш поширене почуття, яке пов'язане з польотом - веселощі і звільнення. Ви можете робити що хочете і не боїтеся впасти.

Політ символізує бажання звільниться від повсякденності і рутини.

Багато людей, які бачили сон, в якому літали - кажуть, що він означав період в їх житті, коли все плавно розвивалося і вони відчували контроль над своєю долею. Інші люди кажуть, що подібний сон давав їм силу і намір узяти на себе відповідальність за те, що, як їм здається, вийшло з-під контролю.

Сни ж, в яких людина бачить політ, такі, як сни про політ на літаку або вертольоті - не викликають таких же позитивних емоцій. Такі сни часто сняться перед тим, як людина збирається летіти кудись в реальному житті.

Однак якщо в реальному житті вам не належить політ на літаку або вертольоті - вам слід звернути увагу на те, де ви летіли у сні, що ви відчували і чому вам необхідні технологічні пристосування, щоб піднестися.

Снотолкователь

У сні літати в безмежному небесному просторі - обіцяє нещасливе подружжя.

Якщо Вам сниться, що Ви літаєте низько над землею - це обіцяє Вам хворобу або скрутну ситуацію.

Парити над водною гладдю й бачити, що вода - мутна, передвіщає Вам підступи недоброзичливців:

Вам необхідно проявити обачність у веденні особистих справ.

Літати над руїнами - до нещастя, сумним обставинам.

Якщо при цьому Ви бачите подекуди зелень, дерева - то це означає, що неприємності Ваші не будуть тривати довго.

Якщо, літаючи, Ви бачите сонце - то це означає, що тривоги Ваші будуть даремними, життя налагодиться, незважаючи на постійну загрозу зла.

Літати високо в піднебессі, зустрічаючи на шляху Місяць і інші небесні тіла - обіцяє біди всій землі.

У польоті помітити у себе за спиною чорні крила - знак гіркого розчарування. Впасти під час польоту - обіцяє велике нещастя, якщо тільки Ви не прокинетеся в момент свого падіння.

Сприятливий сон, у якому Ви парите над зеленими кронами й бачите у себе за спиною білі крила:

Сон обіцяє удачу в справах і щасливе кохання. Але якщо Ви літаєте над засохлими деревами - доля приготує Вам випробування на шляху до удачі.

Якщо жінці сниться, що вона перелітає з одного міста в інше, приземляючись час від часу на церковні покрівлі - цей сон передвіщає, що їй належить багато чого зробити для того, щоб захистити свою любов від лицемірних людей. Цей сон таїть у собі іноді загрозу її здоров'ю або її близьким.

Якщо їй сниться, що в польоті її підстрелили - це означає, що наяву її недоброзичливці стануть лагодити їй перешкоди, заважаючи просуванню до успіху та добробуту.

Сонник для закоханих

Якщо уві сні ви літаєте в безкрайньому небі, значить, ваш шлюб буде невдалим.

Літати в каламутній імлі - до підступів заздрісних суперників. Вам треба проявити обачність, інакше підступи недоброзичливців завадять вашому щастю.

Сон, в якому ви літаєте над руїнами, віщує сварки і конфлікти з коханою людиною, але якщо серед руїн миготить зелень, можна чекати примирення з обранцем.

Якщо вам сниться, що у вас чорні крила, це означає, що вам належить гірке розчарування в коханні.

Сон, в якому ви на білих крилах парите над зеленими деревами, передвіщає вдалий шлюб і щастя в коханні.

Якщо дівчині або жінці сниться, що вона летить з одного міста в інше і зупиняється на дахах церков, це віщує їй жорстоких суперників, які спробують перешкодити її щастю в любові.

Загальний сонник

Сон про політ віщує безчестя і неприємні новини про відсутніх. Молодій жінці подібний сон пророкує, що вона не зможе утриматися від докорів, тому коханий залишить її.

Якщо Вам сниться щось відлітає від Вас, то наяву Ви вийдете переможцем з будь-якої ситуації.

Теткінскій сонник-2012

Політвідображення прагнення до Свободи (також можливість її отримати). Відображення руху за межі загальноприйнятих обмежень.

 
Відноситься до тем: