Тлумачення сну «Дим»

Сонник Міллера

Приснився дим — такий сон говорить про те, що страхи і сумніви остаточно заплутають вас у своїй павутині.

Якщо снилося, що ви одурманені димом, значить, вас обплутають лестощами небезпечні люди;

Можливий повний контроль над вами з їхнього боку.

Сонник Нострадамуса

Побачити в сні густий дим - сон пророкує виверження великого вулкана. Можливо, від цього виверження постраждають населені пункти, що знаходяться поблизу вулкана.

Якщо вам наснився чорний дим - значить, настануть часи, коли більшість людей буде цілком залежати від нікотину. Залежність від тютюнових виробів стане настільки велика, що виникне потреба в примусовому лікуванні.

Якщо уві сні дим застилає вам очі і вам нема чим дихати, то це погана ознака. Можливо, в майбутньому відбудеться велика пожежа. Через дим цієї пожежі постраждають люди:

Їм буде нічим дихати. Протягом декількох тижнів по вулицях не можна буде ходити без захисної маски. Спостерігати уві сні дим з гаром - передвістя екологічної катастрофи. Настануть часи, коли на Землю опуститься сіру хмару, яке принесе важкі хвороби людям. Сновидінню такий сон пророкує серйозну хворобу.

Якщо уві сні ви побачили дим з язиками полум'я, то в не настільки віддаленому майбутньому Землі загрожує найсильніша посуха, в результаті якої буде дуже багато пожеж. Вам такий сон пророкує дружню вечірку із старими друзями, на якій ви чудово проведете час.

Бачити у сні дим з мчить поїзда - до дуже великої залізничної аварії, в результаті якої постраждає велика кількість людей. Сновидінню такий сон пророкує нещасливе подорож. Можливо, що по дорозі з вами трапиться якесь нещастя:

Поїзд зійде з рейок або літак зазнає катастрофи.

Сонник Цветкова

В кімнаті — близький скандал;

Від безлічі кращих - згода у важливих справах;

На вулиці дим - розчарування (в залежності від густоти);

Багато вдалині — до дуже важливих вістям через деякий час.

Езотеричний сонник

Побачити дим, що йде з труби будинку, - до домашнього комфорту, поліпшенню стосунків у сім'ї. Із заводської труби - всі біди розвіються як дим. Багаття, вогню - ви не в змозі побачити очевидне, а вже пора прозріти.

Сонник Міс Хассе

Бідність, але щасливо, спокійно;

Піднімається прямо з труби - домашній спокій і щастя;

Розбіжнийріч важка, але легко здійснимі;

Чорнийсклоки або перешкоди. небезпека.

Французький сонник

Дим у сні - символізує оманливу славу.

Якщо у сні Ви почорніли від диму, - це означає, що незабаром Ви розтратите весь свій статок.

Сучасний сонник

Дим сниться до небезпеки, яка не тільки не зачепить сновидця, але і принесе йому дивіденди.

Якщо уві сні людина бачить, як горить його будинок і дим заповнив простір настільки, що нічим дихати, то в дійсності його очікує удача.

Якщо сниться дим, що стелеться по долині, то майбутнє подорож буде наповнена сюрпризами.

Звичайний сонник

Сканда.

Сонник Симона Кананіта

Димнебезпека.

Російський сонник

Дим — \ "диму без вогню не буває \". Клуби білого диму, мрії, можливе розставання;

Чорний дим, неприємності, зміни на гірше. Тонка голубувата цівка диму, стосунки.

Український сонник

Дим — диво;

Невдача.

Як сниться дим, немає вогню - буде якесь диво;

Дивна звістка;

Дорога;

Похвала.

Чорнийперешкоди, плітки.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Немає диму без вогню.

Дим може бути попередженням про небезпеку. Може означати неясність ситуації. Речі невиразні в серпанку. Попередження.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі уві сні дим йде з труби будинку, то ніщо і ніхто не зможе перешкодити вам реалізувати задумане. Запаліть біля кожного вікна по свічці, тоді у вас точно все вийде. Погане значеніеЕслі дим у сні йде від багаття, то найближчим часом у вас може різко погіршитися стан здоров'я. Щоб уберегти себе, зробіть відвар золотого вуса, процідіть його і заваріть на ньому кави. Пийте протягом дня.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Дим — до негоди / обман, самообман, видимість щастя. Темний дим - щось неприємне. Білий дим - найчастіше щось, пов'язане з любов'ю / щастя в майбутньому.

Дим з труби житлового будинку йде вертикально вгору - сімейне щастя, похвала.

Дим ний стовп несподівано виростає перед тобою - раптова небезпека. Горизонт в диму - безвихідна влада пристрастей над тобою / повсякденні неприємності закривають від твого погляду підготовлюване світле майбутнє. У кільці диму бути - полон ілюзій / самообман.

Дим хмарою на тебе котиться - хвилювання і помилки предстоят.

Бачити , як навколо виростають дивні, кольорові освіти з диму - можеш безтурботно жити серед своїх фантазій / сновідческіе образ гри фантазії.

Дим , клаптями навколо тебе летить - твоє життя нечисто і швидко згоряє.

Бачити великий дим від пароплава або паровоза - зловісні передчуття, які, швидше за все, виправдаються. Обкурювати димом будинок або ліжко - хвороба. Одяг - вигода. Багато димлячих труб бачити - бути роздирається суперечливими потягами і дрібними пристрастями. Величезна димляча труба - дрібна страстишка / невелике захоплення, яке поглинуло все інше і, стало небезпечним. З диму людина виходить або в диму варто - образ власної позиції в житті. Посудина, наповнений димом - гроші, які не принесуть щастя. Твоя квартира наповнена димом, але не пожежа в ній - помилкові страхи. Потік диму то закриває, то відкриває предмети - тимчасові омани / тобі потрібно докласти зусиль, щоб побачити світ тверезо.

Сонник Шеремінской

Дим в кімнаті - сімейні сварки, дим на вулиці - до розчарування.

Якщо ви бачите себе в тумані - невідомість в справах, викликана вашою нерішучістю в діях.

Новий сімейний сонник

Якщо вам присниться дим, значить ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо ж уві сні ви відчуваєте запах диму, то, можливо, хтось намагатиметься обплутати вас лестощами.

Циганський сонник

Побачити, як дим йде з труби або від багаття, - будете насолоджуватися коротким періодом радості.

Дим від сигарети або трубки означає, що ви занадто самовпевнені, що, може бути, не має під собою ніякої підстави. Див. також Труба димова.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бачиш, як піднімається дим і горить полум'я. - Підуть всі печалі, тривоги. Вогонь і чорний дим. - Віщує хвороба.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що всі навколо в диму? Твої сумніви і страхи не дають тобі мислити здраво. Також побоюйся заздрісників, які, використовуючи лестощі і похвали, можуть нашкодити тобі.

Сонник Езопа

Якщо вам наснився дим, то швидше за все, це пов'язано з виразом:

«Дим без вогню», тобто роздування проблеми з нічого, розмови на порожньому місці.

Бачити у сні клуби білого диму - такий сон віщує період занепокоєння, але всі ваші переживання будуть марними, не мають жодних підстав, окрім вашого уяви, що розігралася.

Якщо вам наснився чорний дим з гаром і летять іскрами, то чекайте незабаром поганих змін, не з вашої вини станеться подія, розплачуватися за яку доведеться вам.

Бачити тонку блакитнувату цівку диму - такий сон обіцяє любовний зв'язок, яка по вашій необережності може отримати розголос.

Бачити у сні дим колечками - хтось грає з вами в нечесну гру, але ви не зрозумієте цього, поки він не зіграє свою роль до кінця і не отримає від вас те, що хоче.

Сонник Данилової

Дим у сні - символ тривоги, сумнівів і страхів. Можливо, ви стоїте перед вибором і не знаєте, що віддати перевагу. Ваш партнер вже не цікавить вас так, як раніше, але вас лякає можливість зруйнувати, змінити усталені, зручні для вас відносини. Вам необхідно розібратися в причині подібної тривоги разом з вашим другом (подругою).

Американський сонник

Дим — може бути попередженням про небезпеку. Може означати неясність ситуації.

Речі невиразні в димі - попередження.

Східний сонник

Приснилося, що всі навколо в диму - твої сумніви і страхи не дають тобі мислити здраво. Також побоюйся заздрісників, які, використовуючи лестощі і похвали, можуть нашкодити тобі.

Ідіоматичний сонник

«Диму без вогню не буває» - нехороші наслідки або причина негативних подій;

«напитися в дим» - в диміну;

«димова завіса» — маскування;

«дим коромислом (хоч сокиру вішай)» - плутанина, хаос, сварки;

«дим паровозний.

Імператорський сонник

Дим у сні - це вийшло назовні власне інь-внутрішній стан. Згідно думку традиційної китайської медицини, запахи диму і гару свідчать про порушення в тонкій кишці і серце:

Ці органи і меридіани запалені, горять, їх рідна стихія жар переросла розумні розміри.

Дим бачити / відчувати уві сні / шукати і не знаходити вихід або порятунок від диму / постаратися розгледіти щось за димовою завісою і так далі - сон констатує повну втрату здатності орієнтуватися в навколишньому просторі, що символізує втрату мети руху - втрату сенсу життя.

Якщо уві сні випробовується чітко виділяється з гами негативних емоцій страх - то нирки вже уражені. Сновидців давно володіє приховане усвідомлення виснаження своїх сил і депресія, які димом застилають очі. Подібний стан веде до сварки, розриву колишніх відносин без вини оточуючих і розвалу в справах.

Якщо дим бачиться сновидців в кімнаті або будинку - це віщує родинне з'ясування стосунків, скандал.

Якщо джерело диму поза домом - очікують втрати і розмальовки несімейного толку.

Якщо крізь пелену диму уві сні болісно намагаються розгледіти щось попереду - це зіпсоване димом власної нестриманості і хвороби майбутнє.

Особи, крізь пелену диму все ж пізнавані - люди, з якими можуть порушитися відносини.

Задихатися і кашляти в диму - сильно виражений симптом спека легких, готовий проявитися їх запаленням наяву.

Навіть несильний дим - повинен народжувати відчуття небезпеки, що підсилюється, дим уві сні - свідоцтво швидко погіршується психічного і фізичного стану.

Дим із вогнем у сні восени - це стан організму на межі катастрофи.

Сон вимагає усвідомлення, що всі неприємності, це виплеск назовні власного внутрішнього інь-стану депресії, потрібно невідкладне лікування у фахівця.

Місячний сонник

Димнебезпека.

Малий сонник Велесів

Дим — до весілля, диво, дивні вісті, похвала / скотина здохне, плітки, сварка, дорога, дощ, небезпека, легка хвороба, помилкова слава, смерть, невдача;

В будинкусварка;

На вулицірозчарування;

Димно — буде дивно;.

Новітній сонник

Нюхати димхвороба органів дихання, можливий початок психічної недуги, значення сну посилюється, якщо ви задихалися.

Бачити дим — потрапите в украй ілюзорну ситуацію, яку повністю усвідомлюєте, коли вже буде пізно.

Новий сонник 1918 р

Димскандал;

Дим з труби - невелика небезпека яка закінчиться благополуччям і без яких або серйозних наслідків.

Сонник XXI століття

Побачити в сні дим - до новин, похвалу, заохочення.

Дим без вогню - до дивовижного звістці.

Відчувати уві сні запах диму або задихатися в ньому - значить, вам належить випробувати переляк або страх, можливі плутанина у справах, дрібні неприємності, але все обійдеться досить сприятливо для вас.

Темний дим найчастіше сниться до неприємностей, білий - до щастя в коханні.

Бачити у сні білий дим з труби - до виконання бажань, темний - до розбратів в сім'ї.

Сонник Азара

Димнебезпека.

Сонник майбутнього

Дим — ви заплуталися у своїх сумнівах і страхах;

Якщо уві сні ви одурманені димом - значить, небезпечні для вас люди обплутають вас лестощами, можливо, підпорядкують собі.

Сонник для всієї родини

Дим — до великої небезпеки, яка всупереч очікуванням закінчиться вашим гучним успіхом.

Якщо горить ваш будинок і дим заважає вам дихати - до великої удачі.

Дим, що поширюється по долині - небезпечну подорож.

Сонник для стерви

Дим — легке нездужання.

Відчувати запах диму - ти піддасися улесливим вмовлянням, дозволиш захопити себе небезпечною грою.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Дим у сні - це знак ваших неясних сумнівів і неясних тривог.

Якщо ви побоюєтеся задихнутися від диму або бачите, як хтось задихається в густому диму - такий сон говорить, що своїми сумнівами і страхами ви самі робите своє життя нестерпним.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні дим від сигарети, від багаття або ж дим, що йде з димаря - ваша мрія про багатство розвіється як дим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дим від багаття - вам стане відомо про розлучення друга або подруги.

Дим від печі - до швидко проходить печалі.

Бачити дим від сигарети - до пустого життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити дим від багаття - до походу.

Дим від сигарети - ваші мрії про краще життя розвіються як дим.

Сонник від А до Я

Бачити у сні дим - до невеликої небезпеки, яка завершиться зовсім благополучно.

Дим , що піднімається прямо вгору з труби, віщує домашній спокій, затишок і сімейні радощі.

Дим , що буря вітром у різні боки, - вам належить виконати те, що для багатьох становить певну трудність, а вам майже не варто праці.

Бачити уві сні чорний густий дим з фабричної або заводської труби - до чварами або перешкодам з боку родичів чоловіка або нареченого.

Бачити у сні дим, що йде з паровоза або пароплава - до легкого нездужання, втім, чреватому ускладненнями, якщо не прийняти необхідних заходів.

Дим від багаття віщує, що ви заплутаєтеся в сумнівах та побоюваннях, але друзі розвіють їх, як дим. Задихатися уві сні від диму, що наповнює кімнату, - наяву стати жертвою підступного обману махінатора, який діяв довгий час у вас під самим носом.

Бачити уві сні дим від вибуху означає невдачу в справах. Спускатися у сні вниз по димоходу віщує сумні події, можливо, втрату родичів.

Сонник Мандрівника

Димрозчарування;

Погані вісті;

Сварка.

Білий — приємні ілюзії або очікування.

Дим блакитний, сизий - дружнє згоду, дружба;

Чорний — розбіжність між друзями.

Тлумачний словник сновидінь

Дим — до невеликої небезпеки, яка закінчився благополучно і безслідно.

Давньоруський сонник

Скандал.

З труби будинку - до домашнього тепла, поліпшенню стосунків у сім'ї. З труби заводу - "все пройде як дим", всі біди розвіються. Багаття, вогню - не бачите очевидного, "пеленою застить", пора прозріти.

Дим у сні - символізує оманливу славу.

Якщо у сні Ви почорніли від диму, - це означає, що незабаром Ви розтратите весь свій статок.

Бідність, але щасливо, спокійно піднімається прямо з труби - домашній спокій і щастя розбіжний - річ важка, але легко здійснимі чорний - склоки або перешкоди.

Бідність, але щасливо, спокійно;

Піднімається прямо з труби -.

Домашній спокій і щастя;

Розбіжнийріч важка, але легко.

Исполнимости;

Чорнийсклоки або перешкоди.

Якщо Вам присниться дим - це знак того, що Ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо ж Вам сниться, що Ви одурманені димом - значить, небезпечні для Вас люди обплутають Вас лестощами, а, можливо, і підпорядкують собі.

Бачитиплутанина в сумнівах і страхах;

Бути одурманених димом - небезпечні для Вас люди обплутають Вас лестощами, і, можливо, підпорядкують собі.

Також Див. Хворост.

Побачити в сні густий дим - сон пророкує виверження великого вулкана. Можливо, від цього виверження постраждають населені пункти, що знаходяться поблизу вулкана.

Якщо вам наснився чорний дим - значить, настануть часи, коли більшість людей буде цілком залежати від нікотину. Залежність від тютюнових виробів стане настільки велика, що виникне потреба в примусовому лікуванні.

Якщо уві сні дим застилає вам очі і вам нема чим дихати, то це погана ознака. Можливо, в майбутньому відбудеться велика пожежа. Через дим цієї пожежі постраждають люди:

Їм буде нічим дихати. Протягом декількох тижнів по вулицях не можна буде ходити без захисної маски. Спостерігати уві сні дим з гаром - передвістя екологічної катастрофи. Настануть часи, коли на Землю опуститься сіру хмару, яке принесе важкі хвороби людям. Сновидінню такий сон пророкує серйозну хворобу.

Якщо уві сні ви побачили дим з язиками полум'я, то в не настільки віддаленому майбутньому Землі загрожує найсильніша посуха, в результаті якої буде дуже багато пожеж. Вам такий сон пророкує дружню вечірку із старими друзями, на якій ви чудово проведете час.

Бачити у сні дим з мчить поїзда - до дуже великої залізничної аварії, в результаті якої постраждає велика кількість людей. Сновидінню такий сон пророкує нещасливе подорож. Можливо, що по дорозі з вами трапиться якесь нещастя:

Поїзд зійде з рейок або літак зазнає катастрофи.

Небезпека.

Скандал;

Дим з труби - невелика небезпека, яка закінчиться благополучно і без якихось серйозних наслідків.

Якщо Вам сниться, що навколо Вас все в диму, то наяву Ваші сумніви і страхи не дають Вам мислити здраво. Також остерігайтеся заздрісників, які, використовуючи лестощі і похвалу, заподіють Вам зло.

Дим — диво;

Невдача. Як сниться дим, немає вогню, то буде якесь диво;

Дивна звістка;

Дорога;

Похвала.

Дим — диво і смерть. Чорний - перешкоди, плітки.

Снотолкователь

Якщо Вам присниться дим - це знак того, що Ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо ж Вам сниться, що Ви одурманені димом - значить, небезпечні для Вас люди обплутають Вас лестощами, а, можливо, і підпорядкують собі.

Сонник для закоханих

Якщо вам приснилося, що ви оповиті димом, це означає, що ви закохаєтесь в свого ворога, який навмисно буде використовувати вас у своїх цілях.

Загальний сонник

Якщо Вам присниться дим - це знак того, що Ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо ж Вам сниться, що Ви одурманені димом - значить, небезпечні для Вас люди обплутають Вас лестощами, а, можливо, і підпорядкують собі.

Дим , побачений у сні, пророкує, що Ваша свідомість буде затуманила сумнівами і страхами.

Якщо уві сні Вас огорнув дим, то наяву заздрісні люди, використовуючи лестощі і похвалу, заподіють Вам зло.

Малий сонник

Якщо Вам сниться, що навколо Вас все в диму, то наяву Ваші сумніви і страхи не дають Вам мислити здраво. Також остерігайтеся заздрісників, які, використовуючи лестощі і похвалу, заподіють Вам зло.

Жіночий сонник

Поява диму у сні - знак того, що ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо вам сниться, що ви одурманені димом - остерігайтеся підлабузників, які спробують підкорити вас собі.

Теткінскій сонник-2012

Дим — необхідність шукати істину. Відображення звершення чогось недоступного звичайному розумінню (в тому числі магічного). Нагадування про те, що звичайне, звичне розуміння речей не дає відповіді. Далеко не всі є тим, чим здається на перший погляд.

 
Відноситься до тем: