Сонник «Вуса»

Сонник Фрейда

Вусає фалічним символом, а також вони символізують рослинність на статевих органах.

Якщо ви пишаєтеся своїми вусами, доглядаєте за ними або просто милуєтесь ними - ви перебуваєте в хорошій сексуальній формі, але схильні переоцінювати свою чоловічу привабливість і достоїнства і розміри свого 'дружка'.

Рівні вуса — говорять про спокійний характер і прихильності до традиційних видів сексу.

Неохайні вуса — говорять про наявність проблем у функціонуванні сексуальної сфери.

Химерні вуса — говорять про вашому прагненні до нетрадиційних видів сексу.

Якщо вашу увагу привернули вуса іншої людини - ви схильні до занять одностатевим сексом.

Наявність одного вуса - говорить про схильність до занять онанізмом і страху, що про це дізнаються інші.

Наявність вусів у жінки - говорить про її прагненні до лесбійського кохання.

Сбривание або відрізання вусів - символізує страх кастрації або втрати статевої сили.

Сонник Міллера

Побачити в сні, що ви носите вуса - означає, що ваша самозакоханість і самовпевненість перешкодять вам отримати пристойну спадщину і підштовхнуть вас до віроломства по відношенню до жінок.

Якщо жінка бачить у сні, що вона обожнює вуса - наяву її чеснота в небезпеці, їй слід проявляти обережність у своїй поведінці.

Якщо чоловікові сниться, що він збрив вуса - він зробить все, щоб порвати з компанією гуляк і повернутися до колишнього положення шановного і достойного людини.

Сонник Міс Хассе

До любовної зраді.

Езотеричний сонник

Пишні, красиві — для жінок - нечесний спокусник, що шукає своєї вигоди;

Для чоловіків — ви задумали зле справа. У вас виросли, незалежно від статі - до любовних пригод без взаємних зобов'язань.

Якщо вусатому снитися, що він голений, або в нього один вус - його чекають неприємності через любовних пригод. Незвичайної форми, з бакенбардами - екзотичний коханець, коханка. Сиві - повернення до старих прихильностям.

Побачити в сні, що Ви носите вуса, означає, що Ваша самозакоханість і самовпевненість перешкодять Вам отримати пристойну спадщину, і підштовхнуть Вас до віроломства по відношенню до жінок.

Якщо жінка бачить у сні, що вона обожнює вуса, то наяву її чеснота в небезпеці, їй слід проявляти обережність у своїй поведінці.

Якщо чоловікові сниться, що він збрив вуса, він зробить все, щоб порвати з компанією гуляк і повернутися до колишнього положення шановного і достойного людини.

Носити вуса — Ваша самозакоханість і самовпевненість перешкодять Вам отримати пристойну спадщину і підштовхнуть Вас до віроломства по відношенню до жінок;

Для жінкиобожнювати вуса - Ваш чеснота в небезпеці, проявіть обережність у своїй поведінці;

Для чоловіка — збрити вуса - Ви зробите все, щоб порвати з компанією гуляк і повернутися до колишнього положення шановного і достойного людини.

Стригтистрах;

Підкручувати — злі мови;

Підстригати чоловіковізрада.

Якщо Вам приснилося, що Ви носите вуса, то Вам варто задуматися над своїм ставленням до людей, оскільки власним егоїзмом Ви ризикуєте створити собі проблеми.

Для жінки сон, у якому вона захоплюється чоловічими вусами, означає, що їй слід бути обережніше в стосунках з чоловіками, щоб не обпектися.

Для чоловіка побачити уві сні, що він збриває вуса, означає, що він спробує повернутися на шлях чесноти.

Вуса бачити — безпідставна радість;

Думки про любов. Висмикувати - журба, терпіння.

Вуса у жінки - слабкість.

Сонник Лонго

Якщо уві сні жінка бачить у себе на обличчі вуса, то наяву їй доведеться піти на обман, щоб досягти задуманого.

Якщо їй вистачить завзятості і безстрашності, затія увінчається успіхом. Але варто проявити слабкість або невпевненість, як весь маскарад буде викрито і вона потрапить у дуже неприємне становище.

Якщо жінці сниться, що вона збриває вуса, то настав момент, коли вона зважиться відкрити оточуючим всю правду про себе, не піклуючись про наслідки. Як мовиться, правда - добре, а щастя - краще. Тому, перш ніж приступати до самовикриття, подумайте:

Які це може спричинити за собою наслідки впораєтеся ви з ситуацією? Цілком можливо, що теза про пріоритет гіркої правди над солодкою брехнею виявиться черговою утопією.

Якщо бачить себе вусатим чоловік, який ніколи в житті не носив вусів, то наяву він стурбований тим, що йому не вистачає солідності, і він з усіх сил шукає спосіб виправити становище. Можна помітити, що солідність людини проявляється аж ніяк не в зовнішніх ознаках і не варто про це забувати, хоча, звичайно, і зовнішній вигляд відіграє далеко не останню роль.

Якщо чоловік збрив уві сні вуса, йому, по всій видимості, в реальному житті набридло бути солідним і респектабельним 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Зрештою, будинок на те й існує, щоб бути в ньому самим собою, так чому б вам не скористатися цією чарівною силою рідної оселі? Постарайтеся залишати маску респектабельності на роботі, а вдома вам ніхто не дорікнув на те, що ви, незважаючи на солідне становище, ведете себе як пустотливий дитина.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви голите вуса, то зустрінете свою любов. Щоб це почуття було взаємним, знайдіть 3 кісточки - одну з'їжте, одну спаліть, одну закопайте. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що у вас виросли вуса, то скоро у вас не буде можливості приділити собі достатньо часу. Щоб уникнути цього, капніть собі на волосся перед сном краплю кукурудзяної олії.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вуса мати тільки уві сні - смішні претензії.

Вуса стригти - радість.

Новий сімейний сонник

Побачивши себе у сні з вусами, знайте, що ви занадто егоїстичні і самовпевнені. Саме ці якості завадять вам отримати пристойну спадщину і підштовхнуть до поганого поводження з жінками.

Якщо жінка бачить у сні, що їй подобається чоловік з вусами, то її дійсний чеснота може потрапити в небезпеку.

Якщо чоловікові сниться, що він збрив вуса, він припинить вести легковажний спосіб життя і повернеться до колишнього положення шановного і достойного людини.

Ідіоматичний сонник

«Намотувати на вус» - запам'ятовувати, враховувати;

«і у вус не дути» - спокій, незацікавленість, витримка;

«самі з вусами» - самостійність, незалежність, зарозумілість;

«покручивать вуса»марнославство, роздум;

«вусатий» — важливий.

Малий сонник Велесів

Вуса — безпричинна радість, думи про любов, нагорода / зрада;

У жінкихвороба;

Висмикувати вусапечаль, терпіння;

Стригтистрах;

Чоловікові стригтизрада;

Крутити — злі мови.

Новітній сонник

Якщо вуса у сні бачить жінка - до роману;

Чоловік — до нової проблеми, яка потребує чимало зусиль і матеріальних засобів.

Новий сонник 1918 р

Вуса стригтистрах;

Підкручувати — злі мови;

Підстригати чоловіковізрада.

Сучасний сонник

Побачити в сні, що Ви носите вуса - означає, що Ваш егоїзм і нахабство завадять Вам домогтися щастя в житті. Ви будете обманювати жінок, роблячи їх нещасними.

Якщо жінці сниться, що вона захоплюється вусами - подібний сон їй слід прийняти як попередження:

Її чеснота в небезпеці і їй слід бути обережнішою у своїй поведінці.

Якщо чоловікові сниться, що він збрив вуса - наяву він спробує зійти з дороги зла і задоволень і повернутися на колишній шлях гідного життя.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні жінка бачить у себе на обличчі вуса - наяву їй доведеться піти на обман, щоб досягти задуманого.

Якщо їй вистачить завзятості і безстрашності, затія увінчається успіхом. Але варто проявити слабкість або невпевненість, як весь маскарад буде викрито і вона потрапить у дуже неприємне становище.

Якщо жінці сниться, що вона збриває вуса - настав момент, коли вона зважиться відкрити оточуючим всю правду про себе, не піклуючись про наслідки. Як мовиться, правда - добре, а щастя - краще. Тому, перш ніж приступати до самовикриття, подумайте:

Які це може спричинити за собою наслідки впораєтеся ви з ситуацією? Цілком можливо, що теза про пріоритет гіркої правди над солодкою брехнею виявиться черговою утопією.

Якщо бачить себе вусатим чоловік, який ніколи в житті не носив вусів - наяву він стурбований тим, що йому не вистачає солідності, і він з усіх сил шукає спосіб виправити становище. Можна помітити, що солідність людини проявляється аж ніяк не в зовнішніх ознаках і не варто про це забувати, хоча, звичайно, і зовнішній вигляд відіграє далеко не останню роль.

Якщо чоловік збрив уві сні вуса - йому, по всій видимості, в реальному житті набридло бути солідним і респектабельним 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Зрештою, будинок на те й існує, щоб бути в ньому самим собою, так чому б вам не скористатися цією чарівною силою рідної оселі? Постарайтеся залишати маску респектабельності на роботі, а вдома вам ніхто не дорікнув на те, що ви, незважаючи на солідне становище, ведете себе як пустотливий дитина.

Сонник для стерви

Вуса в себе побачити - якщо виявиш покірність і слухняність, отримаєш велику спадщину.

Вусатий чоловік — будь обережна у своїй поведінці, тебе можуть неправильно зрозуміти, що призведе до неприємних непорозумінь.

Збривати вуса — прийшов час схаменутися і вести стриманий і порядний спосіб життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вуса у сні - символізують гордість і спокуса.

Жінці побачити чоловіка з пишними вусами - передвіщає залицяльника, чоловікові - можливого суперника.

Якщо чоловік у своєму сновидінні бачить себе з розкішними вусами - такий сон підказує, що найближчим часом його буде сильніший від гордість і бажання еротичних пригод.

Жінці побачити себе вусатою - знак того, що її зайва активність в справах і любові здатна викликати пересуди.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вуса — скоро відбудеться випадок, від якого ви швидко наберетеся розуму - подорослішає.

Стригти вуса — вас підставлять в якійсь справі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вуса — наступить примирення з давніми ворогами.

Стригти вуса — до імпотенції у ваших любовних справах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Вуса — до самовпевненому розмови.

Стригти вусаавторитет буде втрачений.

Сонник Мандрівника

Вусагідність, авторитет, чин;

Жінка з вусами - втрата, зрада;

Покручиватьмарнославство.

Український сонник

Зав'яжеш вузол — застій у важливій справі;

Вирішиш вузлик — своєю настирливістю досягнеш мети.

Вуса вуса бачити - безпідставна радість;

Думки про любов.

Висмикувати — журба, терпіння.

Вуса у жінки - слабкість.

Універсальний сонник

Чоловік ви або жінка, сон, в якому ви бачите вуса - каже:

Те, що ви намагаєтеся усвідомити, знаходиться прямо у вас під носом.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви носите вуса, означає, що Ваша самозакоханість і самовпевненість перешкодять Вам отримати пристойну спадщину і підштовхнуть Вас до віроломства по відношенню до жінок.

Якщо жінка бачить у сні, що вона обожнює вуса, то наяву її чеснота в небезпеці, їй слід проявляти обережність у своїй поведінці.

Якщо чоловікові сниться, що він збрив вуса, він зробить все, щоб порвати з компанією гуляк і повернутися до колишнього положення шановного і достойного людини.

Теткінскій сонник-2012

Вусавідображення додачі великого значення непотрібним речам і / або своєї (чужої) зовнішності. Відображення бажання підняти свою значимість.

 
Відноситься до тем: