Сонник «Коханець»

Сонник Міллера

Якщо приснився коханець заміжній жінці, це можна вважати відображенням її незадоволеного роздираючого бажання. А якщо сон відвідав незаміжню дівчину, значить, її чекає швидка зустріч з людиною, яка зіграє в її житті важливу роль.

Якщо уві сні якийсь знайомий був вашим коханцем, це говорить про недомовленості у ваших відносинах.

Ваш реальний коханець уві сні вам не сподобався - значить, людина, яка вважає, що у нього є на вас права, стане джерелом неприємностей.

Приснився в якості коханця абсолютно незнайома людина - це означає, що ви будете незадоволені абсолютно всім у своєму житті, і всі ваші оточуючі будуть змушені позбутися через цього спокою.

У вас було кілька коханців - сон натякає, що вам потрібно було б більше приділяти часу особистого життя за рахунок часу, відведеного на навчання і кар'єру. Нескінченні невдачі судилися вам, якщо у вашому ліжку приснилося тварина.

Побачити себе коханкою - такий сон говорить жінці, що у неї є якась потаємна мрія, яка поки залишається несправдженою. Бути коханкою знайомого, з яким у житті не було сексуальних відносин, - сон до розладу в сімейному житті.

Якщо жінці наснилося, що вона наложниця, то вона зазнає приниження через власного непристойної поведінки.

Якщо приснився жінці чоловік в суспільстві коханки, це говорить про те, що у нього насправді є якась важлива таємниця. А можливо, у неї з'явилися якісь таємні думки про свою дружину.

Сонник Міс Хассе

Наснилися коханець або коханка, з якими ви просто бачилися або розмовляли, - це віщує щасливе подружнє життя.

Англійський сонник

Розмова у сні з особливою подібного роду - загрожує Вам багатьма бідами. З найрізноманітніших причин Ви ризикуєте втратити себе, своє обличчя, скотитися вниз, деградувати і, звичайно ж, дуже страждати від цього. Це вкрай неприємний сон.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас є коханець, але це не відповідає дійсності, то в реальному житті Вам слід серйозно задуматися над тим, чи все гаразд у Ваших стосунках з чоловіком. За зовнішнім благополуччям нерідко ховаються недомовленості, непорозуміння і, як наслідок, відчуження.

Для заміжньої жінки сон, у якому вона таємно зустрічається з чоловіком, означає, що вона відчуває свою незатребуваність як особистість. Можливо, вийшовши заміж і присвятивши себе родині, вона відмовилася від захоплень і занять, які дозволяли їй реалізувати себе. Сон, в якому Ви відчуваєте задоволення від близькості з коханцем, попереджає Вас про те, що Ви можете зайти надто далеко і накликати біду на свою сім'ю. Вам необхідно визначитися, що для Вас важливіше.

Французький сонник

Приснився коханець або коханка - до величезної радості.

Сонник Симона Кананіта

Коханець (коханка) говорити з ним (з нею) або бачити - щасливе подружжя.

Новий сімейний сонник

Якщо жінці сниться, що їй не подобається її коханець, то і в реальному житті ця людина може доставити їй неприємності.

Якщо ж у сні вона побачить у своєму ліжку незнайому людину, її незадоволеність заподіє занепокоєння всім родичам.

Східний жіночий сонник

Якщо наснилося, що в тебе є коханець, але це не відповідає дійсності, - тобі слід серйозно задуматися над тим, чи всі ладно у ваших стосунках з чоловіком. За зовнішнім благополуччям нерідко ховаються недомовленість, недорозуміння і, як наслідок, відчуження.

Для заміжньої жінки сон, у якому вона таємно зустрічається з чоловіком, означає:

Вона відчуває свою незатребуваність як особистість. Можливо, вийшовши заміж і присвятивши себе родині, вона відмовилася від захоплень і занять, які дозволяли їй реалізувати себе. Сон, в якому ти відчуваєш задоволення від близькості з коханцем, попереджає:

Ти можеш зайти надто далеко і накликати біду на свою сім'ю. Тобі необхідно визначитися, що для тебе важливіше.

Східний сонник

Якщо наснилося, що в тебе є коханець, але це не відповідає дійсності - тобі слід серйозно задуматися над тим, чи всі ладно у ваших стосунках з чоловіком. За зовнішнім благополуччям нерідко ховаються недомовленість, недорозуміння і, як наслідок, відчуження.

Для заміжньої жінки сон, у якому вона таємно зустрічається з чоловіком - означає:

Вона відчуває свою незатребуваність як особистість. Можливо, вийшовши заміж і присвятивши себе родині, вона відмовилася від захоплень і занять, які дозволяли їй реалізувати себе.

Сон, в якому ти відчуваєш задоволення від близькості з коханцем - попереджає:

Ти можеш зайти надто далеко і накликати біду на свою сім'ю. Тобі необхідно визначитися, що для тебе важливіше.

Новітній сонник

Бачити себе в цій ролі - до виконання цієї пікантної ситуації наяву.

Сон-підказка:

Для більш успішного і швидкого одужання потрібно зайнятися коханням зі своїм постійним партнером.

Слов'янський сонник

Коханця бачити — до швидкого сором.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Вам не подобається Ваш коханець, віщує, що хтось, який заявляє свої права на Вас, може оточити Вас неприємностями.

Якщо Ви бачите поруч із собою в ліжку людини незнайомої - Ваша незадоволеність буквально всім буде вносити неспокій в життя всіх оточуючих.

Якщо з Вами в ліжку знаходиться якась тварина - то Вас чекають невдачі без кінця і краю.

Сонник XXI століття

Для дівчини побачити уві сні коханця - до швидкого і вдалого заміжжя, для жінки - до труднощів у стосунках з чоловіками.

Для чоловіка побачити уві сні коханку - застереження:

Ваша пристрасть, імпульсивність або зайва емоційність можуть обернутися для вас великими проблемами або скандалами.

Вам бути у сні коханкою або коханцем - до ускладнень в справах і фінансовим проблемам.

Сонник для всієї родини

Коханець (коханка) — вас потягне на пригоди, з'явиться бажання урізноманітнити особисте життя. Але народна мудрість говорить, що краще синиця в руках ... Обережно, ви можете втратити, що маєте - і не знайти нічого кращого.

Сонник для стерви

Коханець, коханий — таємна, заборонена любов принесе багато радості і задоволення, але розсудливість візьме верх над твоїми почуттями і бажаннями.

Бути уві сні чиєюсь коханкою - тебе не влаштовують стосунки з твоїм коханою людиною, і ти хотіла б їх змінити.

Бачити у сні своїм коханцем неприємного, незнайому людину - ти непокоюся близьких людей своїм невдоволенням і незадоволеністю.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні таємного коханця або коханку - передвістя душевного неспокою. Найчастіше йдеться про сімейні проблеми, проте нерідко такі сни можуть передвіщати загальне погіршення і проблеми в справах.

Якщо уві сні у вас є відразу кілька коханців - сон сигналізує про те, що якісь ваші почуття і думки увійшли в суперечність.

Якщо найближчим часом ви не зумієте привести свої думки і плани в порядок, вас може очікувати смуга невдач.

Побачити коханця або коханку в якому-небудь неприємному образі - є попередженням про те, що недбалість і безвідповідальність скоро можуть дуже погано позначитися на перебігу вашому житті.

Сонник від А до Я

Бачити у сні коханця для дівчини, у якої немає навіть чоловіки, не те що чоловіка, - це до весілля в результаті випадкового знайомства з молодим, але метким хлопцем, який не зволікаючи зробить вам дитини.

Якщо уві сні у вас відбувається сварка з коханцем, виходить, наяву знайдеться новий шанувальник, якому ви віддасте перевагу перед нинішнім.

Якщо уві сні ваш коханець являє собою унікальний зразок невичерпної чоловічої потенції - стало бути, наяву ваша сексуальна ненаситність і незадоволеність виллється в саму крайню ступінь роздратованості і невдоволення всім і вся, від чого ні за що буде страждати все ваше оточення як на роботі, так і вдома, не кажучи вже про чоловіка.

Якщо паче сподівання бачите уві сні на своїй коханця бліх - це знак непостійності його почуттів до вас.

Для молодої жінки бачити, що її коханця стратили через повішення, означає, що вона вийде заміж за безпринципного і м'якотілого розмазню.

Побачити уві сні свого коханця блідим і виснаженим віщує нещасний випадок, який відбудеться з ним напередодні вашого заручин з ним.

Сон, в якому ви бачите свого коханця в арештантському смугастій одязі, означає, що у вас з'явиться причина переконатися в тому, що його наміри по відношенню до вас носять корисливий характер і переслідують в кінцевому рахунку мета заволодіти на вашим серцем, а вашим станом.

Молодій жінці сон, в якому її коханець відчуває до неї відразу, передвіщає, що вона полюбить людину, яка жодним чином не підходить їй.

Мати уві сні коханцем якась тварина, наприклад, шимпанзе - до невдач скрізь і в усьому.

Якщо уві сні ви показуєтеся зі своїм коханцем у товаристві знайомих - це віщує бути замішаною у скандальному подію і бути осміяної.

Викрити уві сні свого коханця в зраді віщує зіткнення несумісних інтересів, в результаті чого ви понесете значні втрати.

Бачити себе з коханцем на ложі в балдахіном в пишно обставленій опочивальні чи то в східному, чи то в західноєвропейському стилі минулих епох - таке сновидіння означає, що наяву ви самі себе викрили перед чоловіком.

Сонник Мандрівника

Коханець (-ца) бачити - особисті переживання, з ним пов'язані (для жінки).

Для чоловіка — стан справ залежно від характеру відносин і її виду.

Сонник Фрейда

Ваш коханець (коханка) в сновидінні - символізує ваш комплекс провини і прагнення до зміни ситуації. Але цим зміною може стати поява нового коханця (коханки).

Коханець (коханка) вашого сексуального партнера в сновидінні - заспокоює вашу совість, так як ви теж не без гріха, і говорить про вашу підвищеної ревнивості.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині наснилося, що їй не подобається її коханець, це означає, що в її житті з'явиться людина, яка буде заподіювати їй усілякі неприємності і намагатися заволодіти нею.

Якщо ж вам присниться, що у вашому ліжку знаходиться незнайома людина, то ваша незадоволеність особистим життям буде кидатися в очі всім без винятку.

Теткінскій сонник-2012

Коханець, коханкарозглядати тільки разом з іншими символами і своїми відчуттями.

 
Відноситься до тем: