Тлумачення сну «Родич»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Живуть родичів уві сні бачити - твої думки, думи і уявлення про них. Далекого родича бачити - спокій, далеко від тебе живе - вести від нього, туга про нього. Батьків бачити - допомога отримати. З ними говорити - хороша дружба. Їх втратити - бути змушеним покластися на чужу допомогу. Мати уві сні бачити - щаслива подія. Її втратити - муки совісті, бачити груди матері - дорога, мати хвору бачити - хвороби, пов'язані з грудьми. Батька бачити - прибуток. Його хворим або померлим бачити - хвороби (голови). З ним сперечатися - розлад справ.

Бачити брата - здоров'я, незадоволеність життям відчувати, звістка. З ним сперечатися - застереження від втрати з власної вини. Битися з ним - почуття спорідненої любові відчувати, тужити по ньому, йому вдячний будеш. Його у воді бачити - радість. Померлим - довголіття. Сестру бачити - роздратування, злість з власної вини, зміни. Її в корито садити - безсоромний вчинок, заміж видавати. Смерть або від'їзд брата або сестри - завжди на щастя, їх хвороби можуть означати хвороби рук або ніг. Дядю бачити - несподіваний успіх. Двоюрідних братів чи сестер - невизначені відносини з якоюсь людиною. Своїх дітей дорослих бачити - якщо «добре»:

На щастя, «погано»:

Таємно тривожитися про них, підозрювати щось недобре, дочка вмираючої бачити - велика витрата належить, своїх «маленьких» дітей великими бачити - допомога, надія. Померлих родичів, друзів або близьких бачити - виконання таємних бажань, допомога у важкому становищі, твоє бажання отримати підтримку, туга за теплоту відносин, по близьким, зміна погоди або сильні морози починаються. Але якщо померлий цілує, кличе, веде або ти сам ідеш по його сліду - серйозні хвороби і біди;

Ще гірше давати їм гроші, їжу, одяг та ін. Речі - тяжкі хвороби, небезпека життя. У померлої небудь брати уві сні - щастя, багатство, його вітати - хороший вчинок здійснити, його спраглого бачити - про нього погано пам'ятають. З померлим другом у сні говорити - важливу звістку, все, що мертвий (померлий) уві сні говорить - правда, вони «посли майбутнього». Портрет померлого уві сні бачити - духовна допомога в матеріальній нужді.

Бачити разом обох померлих батьків - щастя, багатство. Померли батько або мати - авторитет, характер їх явища завжди має особливо важливе значення, при цьому:

Мати своєю появою найчастіше застерігає від необдуманих вчинків, батько від того, чого потім будеш соромитися. Померли дідусь чи бабуся є уві сні перед значними змінами. Померлий брат - на щастя. Сестра - неясне, невизначене майбутнє. Дружині чоловіка власного бачити - думати, турбуватися про нього, він думає або навіть домагається іншої жінки. Коханця бачити - до чогось поганого, поворот до зла. Йому термометр або щось інше абикуди вставляти - полегшення. Дружину уві сні бачити - сваритися з нею, обман. Бити її - до чогось хорошого тільки для неї. Вагітній - на щастя. Хворий - до обману. Старої - до біди. Пестити її, обіймати - чи гнів, чи велика удача. Німий бачити - звістка про чиюсь смерть. Продавати - сварка. Чоловіка своєї коханки бачити - її скоро кинути.

Сонник Лоффа

Родичі — значні фігури як у реальному житті, так і у сні. З цієї причини тлумачення сновидінь з присутністю родичів - завдання не з легких. Існують сотні різних можливих тлумачень, які можуть грунтуватися на сценарії сну або на законах класичної психології. Причина переважання снів про СІМ'Ї полягає в бажанні кожної людини відповісти на питання, яке положення речей в родині є "нормальним", і потім застосувати отримані знання на практиці. Величезна кількість клієнтів проходять курси психологічного лікування, обумовлюючи свої скарги бажанням "мати нормальну сім'ю" або "нормальний шлюб". Ця ідея виходить від наших родичів, а також від того, наскільки добре вони відповідають або не відповідають нашому визначенню нормального. Сни про сім'ю можуть зміцнити або підірвати наш "нормальний" сприйняття сім'ї. Взаємини всередині розширеної сім'ї важливі для розвитку сімейних понять і традицій. У міру того як ви дорослішаєте і піддаєте критичному аналізу поняття "нормального", приводячи його у відповідність з вашими власними поглядами на життя, ці традиції або глибше зміцнюються у вашій свідомості, або конфліктують з вашими власними уявленнями. Обов'язки членів родини, а також порядок і розклад виконання тих чи інших доручень залежать від важелів впливу, існуючих в "розширеній сім'ї". У результаті ми створюємо власну родинну історію, яка визначає наше щире положення усередині цього осередку суспільства і змальовує її положення в нашій системі світосприйняття. На рівні архетипу сни за участю родичів можуть інтерпретуватися як бажання сплячого побачити, яким чином він взаємодіє з численною людський громадою, що складається з родичів.

Для тлумачення сновидінь такого роду необхідно визначити, хто з родичів брав участь в сновидінні, а також встановити, чи живі вони насправді:

Часто померлі родичі продовжують жити в наших сновидіннях. Зазвичай для цього існують наступні підстави:

Або відбувається уві сні дія нагадує вам про ритуальні аспектах відносин з цим родичем, або ваші відносини з ним залишилися нез'ясованими. Як правило, сни про родичів періодично повторюється. Таке повторення може мати пророчі або історичне значення, особливо, якщо центральними фігурами у сні виступають родичі, з якими у вас тертя на емоційному рівні, або існують побоювання з приводу стану їх здоров'я. У випадку з тертям на емоційному рівні, сон може вказати на причину цих розходжень і вказати на можливість її усунення. У випадку з хитким здоров'ям деяких родичів, сон може попередити про майбутню СМЕРТІ члена сім'ї. Місце і підставу для появи у сні родичів мають важливе значення для їх тлумачення. Наприклад, якщо у вашому сні присутні тільки жінки, що займаються справами, які вони виконували традиційно разом, це може означати, що ви в якому-то новій якості возз'єднується з родиною. Ось деякі варіанти тлумачення цього сну:

1. Небажання приєднатися до жінок в їх справі - натяк на суперечливе ставлення до сімейних традицій. Приєднання до групи, що складається виключно з осіб протилежної статі, - плутанина з визначенням свого місця в сім'ї. Приєднання до групи членів сім'ї, які мають загальний унікальний ознака, наприклад:

Всі лисі, всі хворі на рак, все вдівці, всі неодружені, і т. - Вказує на ототожнення себе з такою групою чи боязнь розділити долю з тими, до кого ви відчуваєте жалість або печаль. Незважаючи на те, що члени сім'ї є фігурами значними, в сновидінні вони можуть нести різне смислове навантаження. Часто виникають у вас у цьому зв'язку вільні асоціації є ключем до розгадки їх впливу на ваш сон і значення цього впливу. Типові фігури членів сім'ї, такі, як БАТЬКИ і МАТЕРІ (або їх образи), є у снах знаковими. Незалежно від ставлення до них, вони були першими людьми, які вплинули на формування нашої особистості, куди входить наша реакція на навколишній світ, а також самооцінка і внутрішня система цінностей. Таким чином, ще одним значним аспектом снів за участю родичів є відображення позитивного або негативного впливу окремих родичів на формування вашого ЕГО і сильних сторін ОСОБИСТОСТІ. Ваші сильні і слабкі сторони часто почергово виявляють себе в різних поколіннях. Наприклад, в одному поколінні батько висловлює свою злість досить бурхливо. У наступному поколінні гнів потрапляє в категорію ТАБУ і не виражається зовсім. У цьому зв'язку сни про одне батьку мають компенсаційний ефект. Часом уві сні можна побачити близького вам члена сім'ї в незвичній для нього обстановці (наприклад, пірнання з аквалангом в компанії з бабусею). Як правило, сни такого штибу рясніють безліччю інших символів і образів, які вказують на справжнє його значення.

Давньоруський сонник

Віддаленість.

 
Відноситься до тем: