Сонник «Аналітик»

Сучасний сонник

Аналітик сниться до неможливості впоратися з проблемою своїми силами. У сні записувалися на прийом до нього - значить, ви дуже розраховуєте на розумні підказки друзів.

Якщо сон відвідав вас в ніч на понеділок або на середу, то ваші надії виправдаються, в інші дні - немає. Перебування на прийомі у аналітика сниться до виникнення гострої потреби скористатися консультацією фахівця в якійсь області.

Приснилося, що ви маєте намір самі стати аналітиком, - значить, вам необхідно знизити свою інтелектуальну активність. Можливо, ви захоплені дозволом завдань, які або занадто суперечливі, або в принципі не піддаються вирішенню.

Східний жіночий сонник

Якщо ти спілкуєшся з аналітиком з питань бізнесу - ти не на жарт стривожена ситуацією, що склалася.

Якщо ж подібна розмова залишив неприємний осад - будь гранично обережна в справах, щоб не дати шансу ворогам і конкурентам. Ти прийшла на прийом до психоаналітика? Значить, у тебе є питання, які ти не в змозі вирішити самостійно. Можливо, тобі варто звернутися за порадою до друзів.

Східний сонник

Якщо ти спілкуєшся з аналітиком з питань бізнесу - ти не на жарт стривожена ситуацією, що склалася.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви спілкуєтеся з аналітиком про вашому бізнесі - в реальності Ви серйозно стривожені сложівшеміся проблемами.

Якщо ж розмова з аналітиком залишив неприємний слід - Вам слід дотримуватися пильність, щоб уникнути підступів своїх конкурентів або ворогів.

Малий сонник

Якщо у сні Ви спілкуєтеся з аналітиком з питань Вашого бізнесу, то наяву Ви не на жарт стривожені ситуацією, що склалася.

Якщо ж подібна розмова залишив неприємний осад, то Вам необхідно дотримуватися обережності, щоб не дати Вашим ворогам і конкурентам можливість нашкодити Вам.

Якщо Вам приснилося, що Ви прийшли на прийом до психоаналітика, то в реальному житті у Вас є питання, які не в змозі вирішити самостійно. Можливо, Вам допоможе дружню пораду.