Сонник «Ворон»

Асирійський сонник

Якщо людина уві сні їсть ворона (ворону) - до нього прийде достаток.

Бачитивтрата чути крик - нещастя бачити літаючих навколо будинку - смерть бачити як крадуть - переживаєш смертельний страх лякати - вистежити злодія або шахрая.

Символізує негативну опіку матері або іншої жінки.

Жорстокість, жадібність, злість.

Кричущий — до небіжчика;

Убити — врятуватися від небезпечного суперника;

Зграяаферист.

Ворон уві сні - на смерть. Підступність.

Воронсумний вісник, возвещающий своїм криком і навіть самим появою про нещастях і бідах.

Якщо вам приснилася зграя ворон, що кружляють у повітрі, то незабаром відбудеться військовий конфлікт, постраждає багато людей, трупами покриється земля, і не будуть встигати ховати мертвих, так що буде бенкет для воронів і скорботу, траур для людей.

Бачити кричущого ворона - вірний знак того, що над вашим домом нависла смерть, потрібно молитися, і прийде спасіння. Сон, в якому ворони будують гнізда на деревах, передвіщає хворобу, яка вразить людей і худобу, так що м'ясо тварин перестануть їсти. Порятунок буде знайдено у воді, травах, в молитвах і милосердя.

Якщо ворони своєю зграєю суцільно покривають землю (поле), то такий сон пророкує неврожайний рік, хліб буде дорогим, а птахи не знайдуть зерен, загинуть у безлічі, якщо не врятуються, полетівши на південний схід, де буде врожай. Убити в сні ворона - наяву ви будете безсилі перед смертельною хворобою когось із близьких, ліки не допоможуть, як би ви не сподівалися на них і на лікарів, тільки співчуття і терпіння біля ліжка вмираючого людини зроблять світлими його останні дні в цьому світі. Ви у сні вбиваєте чорну птицю (смертельну хворобу), вважаючи її витоком страждань, насправді смерть - полегшення для хворого, і він це знає, і вам потрібно з цим змиритися.

Сучасний сонник

У сновидіннях ворон є вісником катастроф, серйозних проблем, краху планів. Найсильніших неприємностей слід очікувати, якщо уві сні людині снилася каркають ворони або ціла зграя птахів:

Вони накликають на будинок біду і нещастя. Уникнути проблем не допоможуть навіть надзвичайна обережність і підвищена пильність. Людина повинна розцінювати цей період як «чорну» смугу, яку потрібно просто перечекати-пережити.

У снах важливий також колір птиці. Чорний ворон сниться до того, що близька людина захворіє.

Якщо снилася птах білого кольору, то потрібно очікувати одужання.

Якщо уві сні вами довелося побачити вмираючого ворона, то наяву ви знайдете нового друга.

Бачення на вівторок, в якому вам снилися ворони, провіщає хороший період. Сни на неділю - провісники важливих змін в любовних відносинах, які можуть кардинально змінити протягом всього вашого життя.

Сон на понеділок віщує далеку дорогу;

Можлива закордонне відрядження.

Ніяк не реагує на вашу присутність ворон сниться до прийдешньої зраді вашого супутника життя.

Каркають ворони сниться до страждань, смерті. Сновидіння з воронами на вівторок пророкують, що в реальному житті людини виникнуть такі проблеми, подолати які буде досить важко.

Якщо ці птахи снилися в ніч на середу, це віщує можливість отруєння зіпсованими продуктами харчування.

Сонник Міллера

Як правило, ворона є провісницею сумних подій. Каркання - це несприятливий вплив на вас, наслідком якого будуть помилкові вчинки. Молодих чоловіків сновидіння попереджає про хитрощах і інтригах, які представниці прекрасної статі затіють проти них.

Сонник Міс Хассе

Побачити ворон — до втрати;

Сумним новинам, тузі і захворюванню;

Почути крик — до біди;

Бачити кружляють над будинком - до смерті;

Бачити, як щось крадуть, - випробуєте смертельний страх;

Лякати птахів — вистежити злодія або шахрая.

Англійський сонник

Сновидіння про ворон вважається поганим:

Наближається біда чи хвороба або страждання від чиїйсь несправедливості, від злиднів і інших проблем. Настає час печалі. Закоханих людей воно попереджає, що обранець надійде віроломно;

Потрібно поставитися до цього з більшою тверезістю.

Езотеричний сонник

Ворон сниться до намовою, якому не треба вірити. Була дохлою - вам не буде нанесено шкоди. Каркає птах означає, що через наклепу вам буде вельми прикро. Бачили багато ворон - будуть публічно критикувати.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилася ворона чи ворон, це свідчить про те, що ваші існуючі відносини знаходяться в тій стадії, коли зовнішнє застеляє собою внутрішню сутність. Вам добре в ліжку, але самі ви толком не знаєте, які почуття, крім пристрасного бажання, пов'язують вас і роблять ваш новий союз таким привабливим для вас обох. За тверезому роздумі ви починаєте розуміти, що гармонія і взаєморозуміння між вами панують тільки в ліжку, тоді як в звичайний час ви насилу знаходите, про що вам можна було б поговорити. Швидше за все, вас дійсно пов'язують тільки інтимні стосунки.

Французький сонник

Ворон з'явився уві сні - наяву наближається печаль. Розпростерте над вами крило ворона сниться до неминучої небезпеки. Приснився каркають ворони - чекайте втрат. Брати участь в полюванні на птахів - до багатого врожаю. Снилися зграї ворон на рівнині - значить, буде голод та інші лиха. Мертва птиця - відмінне ознаку. Летючі ворони означають, що того, до кого вони летять, чекає смертельна небезпека. Чоловік перетворився на ворона - будете сумувати.

Сонник Ванги

Ворона прийнято вважати сумним вісником. Прикрості та нещастя обіцяє не тільки його крик, але і сама поява.

Кружало в повітрі зграя ворон віщує, що незабаром трапиться військовий конфлікт, постраждає безліч людей, трупами застелет земля, і не будуть живі встигати ховати мертвих, настане бенкет для воронів і траур для людей.

Кричущий ворон означає, що над вашим домом нависла смерть;

Моліться — і вам прийде спасіння.

Якщо уві сні ворони займалися пристроєм на деревах гнізд, то це передвістя такої хвороби, що буде поширюватися і серед людей, і серед худоби, тому людина перестане вживати в їжу м'ясо тварин. Спасіння прийде з боку води, трав, молитов і милосердя.

Якщо зграя ворон суцільно покрила поле або іншу землю, то це обіцяє неврожайний рік, дорожнечу хліба. Птахи не зможуть знайти прожиток і будуть масово гинути, якщо не врятуються польотом на врожайний південний схід.

Якщо уві сні ви вбили ворона, наяву близької людини ви не зможете вберегти від смерті через невиліковного недугу. Як би ви не сподівалися на ліки і на допомогу лікарів, одне тільки співчуття і терпіння у одра вмираючого людини зроблять останні дні в цьому світі легкими і світлими. У сні ви вбиваєте чорну птицю, т. смертельну хворобу, вбачаючи в ній джерело страждань. А між тим в дійсності смерть для хворого служить полегшенням, і він це знає;

Вам доведеться змиритися з цією думкою.

Сонник Цветкова

Побачити ворон — до втрати, нещастя;

Почути каркання — до поганих известиям;

Багато літаючих — буде похорон.

Сонник Симона Кананіта

Воронбачити - втрата - чути крик-нещастя - бачити літаючого навколо будинку - смерть - бачити, як краде - переживаєш смертельний страх - лякати - вистежити злодія або шахрая.

Російський сонник

Воронпровісник біди та неприємностей;

Але також символ мудрості.

Український сонник

Ворон — ворон уві сні - на смерть. Підступність.

Сонник від А до Я

Побачити в сні ворона провіщає поворот у долі до гіршого.

Для молодої дівчини - це попередження про невірність коханої людини. Літаючий навколо будинку ворон - провісник чиєїсь смерті в будинку. Каркають ворони - до нещастя в родині знайомих чи сусідів.

Ворон , щось клюющій, - ви переживете смертельний страх.

Сполохати ворона, з криком відлетіли від вас, - вистежити злодія або шахрая. Вбити ворона - врятуватися від небезпечного суперника. Є м'ясо ворона - до неприємностей в любові.

 
Відноситься до тем: