Тлумачення сну «Перо»

Мусульманський сонник

Бачити у сні перо (калям) - до виконання наказів і заборон божих.

Сон, в якому навколо Вас літають пір'я, означає, що Ви зможете прожити легку і радісне життя.

Побачити в сні величезні пір'я - до здійснення бажань.

Купувати або продавати гусячі або качині пера - до благополуччя і удачі.

Курячі пір'я віщують дрібні неприємності, чорне пір'я - розчарування і невдачі в любові.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить страусині або інші декоративні пір'я, означає, що вона зможе домогтися положення в суспільстві, однак лише однієї їй буде відомо, чого це коштувало.

Сподобаєшся комусь;

Білеочищення;

Літаюче — порожні новини.

Український сонник

Перо — сподобаєшся комусь;

Білеочищення;

Літаюче — порожні новини.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

У багатьох первісних традиціях пір'я вважаються сполучною ланкою між людиною і надприродним істотою. Вони символізують політ духу на небеса. Головний убір з пір'я, який надягають індіанські вожді, свідчить про їх зв'язок з Великим Духом.

Для древніх єгиптян пір'я знаменували вітер і богів-творців:

Птаха, Осіріса, Хатор і Амона. Святий Георгій заявив, що пір'я є символом віри, а перо символізує Слово. Знайти перо - значить отримати важливе послання від Творця. Це може бути символом чогось легкого і м'якого, як перо. Увійдіть в стан пом'якшеної сприйнятливості.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви знайшли перо, найближчим часом ви знайдете те, що давно шукали. Знайдіть пташине перо, покладіть його в кукурудзяна олія і зверху посипте меленою кавою, підпаліть масло. Те що залишиться в блюдце, коли догорить масло, перекладіть в шкіряний мішечок і носіть з собою. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви вирвали перо у птаха, боги хочуть вас за щось покарати. Щоб отримати прощення богів, вночі зберіть в ліс десять різних листків. Вранці два аркуші киньте у вогонь, два пустите за вітром, два закопайте, а два покладіть у воду. Решта два аркуша завжди носите з собою.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Багато різних пір'я бачити - прибуток. Одне перо в руках тримати - важливу звістку. Біле пір'я лежать, з ними ти щось робиш - зміни, прибуток. Вони за вітром летять або широко по землі розкидані - загибель і руйнування чого-небудь доброго. Чорне пір'я мати або на собі бачити - гідність. Знайти їх - до смутку. Вони за вітром летять - загибель лиходія, зло в уламках.

Перо страуса - радість, доставлена улюбленої особливої. Багато райдужних строкатих пір'я - радість / зваба світу, спокуси.

Перо на капелюсі мати - заздрити. У ліжку знайти - будеш підступно обдурений. Пір'їнку з органів любові виймати - шкода від пороків.

Новий сімейний сонник

Кружляють навколо вас пташине пір'я сняться до дрібних і легко стерпним неприємностей. Побачили уві сні пір'я орла - ваші бажання здійсняться. Бачили уві сні курячі пір'я - випробуєте невелику досаду. Купували або продавали гусячі або курячі пір'я - попереду вас чекають процвітання і щастя. Чорне пір'я обіцяють неприємності й нещасну любов.

Якщо жінці сняться пишні пір'я страуса, їй належить успіх у суспільстві, якого вона досягне досить сумнівними засобами. Дівчина, прикладають уві сні пір'їнка до своєї капелюшку, підкорить багатьох чоловіків.

Циганський сонник

Біле перо означає чекаючу вас удачу. Чорне перо означає фінансові збитки.

Якщо ви увіліте кілька пір'їн будь-якого кольору, що кружляють у повітрі, то ви отримаєте шанс виконати свої бажання. Велика кількість пір'їн страуса символізує процвітання, якому, однак, не обов'язково супроводжує щастя. Див. також Одяг.

Сонник Міллера

Бачити у сні пір'я, що падають навколо Вас, означає, що прийдешні неприємності будуть невеликим і легко стерпним.

Бачити пір'я орла - означає, що всі Ваші прагнення здійсняться.

Якщо Вам сняться курячі пір'я - це передвіщає невелику досаду. Купувати або продавати гусячі або курячі пір'я - означає процвітання і щастя. Чорне пір'я обіцяють неприємності й нещасну любов.

Якщо жінці сняться пишні страусині або інші красиві пір'я - це передвіщає її успіх в суспільстві, якого вона досягне досить сумнівними засобами, ні в кому не викликають бажання її наслідувати.

Якщо пір'я присняться людям, схильним до літературного ремесла - їх очікує успіх.

Якщо приснилися Вам пір'я декоративного призначення - значить, Ви вступаєте в бурхливу смугу життя і можете розраховувати на якусь винагороду.

Якщо дівчині сниться, що вона прикладає пір'їнка до своєї капелюшку - це означає, що вона постарається скорити багатьох, а її успіх залежатиме від її привабливості.

Сонник Міс Хассе

Своєю працею заслужиш шану;

Малювальні прилади — доб'єшся високого становища.