Тлумачення сну «Ніс»

Сонник Міллера

Бачити уві сні власний ніс - означає, що ви проявите силу характеру і усвідомлюєте, що ви зможете довести до кінця будь обране вами справу.

Якщо уві сні ваш ніс здається вам занадто маленьким - вас чекає невдача у справах.

Волосся, що росте на носі - означають надзвичайні підприємства, які стали можливі завдяки силі вашого характеру або волі.

Кровоточащий ніс, побачений у сні - знак нещастя для будь-якого, який бачить цей сон.

Сонник Цветкова

Приснився великий ніс - до заступництва і багатству;

Маленький — до несправедливості;

Втратити — до розлучення, можливої смерті;

Хапати за ніс когось - в любовних справах досягнете успіху;

Розпухлий — до заможності.

Сонник Міс Хассе

Побачити великий ніс - це до багатства і заступництву високопоставленого людини;

Маленький — по відношенню до вас виявлять несправедливість;

Червоний — сон до загрози для здоров'я;

Розбитий — опинитеся в засідці, пастці;

Заткнути чимось, до прикладу, ватою - до біди;.

Езотеричний сонник

Ніс (ваш або чийсь) в чарку дивився у сні - вас чекає випивка. Незвичайної форми, кривої, занадто великий - такий сон закликає бути обережніше зі спиртними напоями, оскільки є ризик отруїтися або наробити лиха.

Ніс відвалювався - сон до хвороби внаслідок власної розбещеності.

Побачити людину без носа - це означає, що ви в смертельній небезпеці.

Ніс тваринного сниться до алергії;

Може, на вашого домашнього вихованця.

Звичайний сонник

Великий — заступництво і багатство;

Маленькийнесправедливість;

Втратитирозлучення, смерть;

Хапати за ніс - успіх в любові;

Розпухлийбагатство.

Сонник Фен-шуй

Ніссимвол, з яким прийнято пов'язувати різні неприємності, несподіванки.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить, що ніс його став великим - це до досягнення почесного становища і багатства, до довголіття і достатку дітей, а бачити уві сні зменшення свого носа - означає протилежне.

Український сонник

Ніс великий — до багатства, слави;

Маленькийспокій;

Розбитийсварка в сім'ї, слабкість.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Пронозливість;

Хороше чуття. Ви задираєте ніс.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей образ може означати, що ви любите "пхати носа" не в свою справу. Займайтеся своєю справою, "стежите за власним носом". "Суєта" Чи хтось "свій ніс" в вашу справу? Ніс - сама виступаюча частина вашого обличчя. Він може бути знаком самовпевненості. Не "задираєте ви свій ніс"? Ніс Піноккіо ріс, коли він говорив неправду. Чи завжди ви чесні з собою?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився зламаний ніс, найближчим часом вам нічого не загрожує. Щоб продовжити цей час, закапайте в ніс сік алое. Погане значеніеЕслі вам наснився опухлий ніс, то у вас будуть проблеми з серцем. Щоб уникнути їх, поспіть 5 ночей без подушки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Ніссин і те, що з ним відбувається, щось має відношення до чоловічого органу любові;

Те, що відбувається з носом, може стосуватися життя почуттів і здібностей до їх вираженню. Великий ніс мати - честь, багатство, могутність, мудрість, здоров'я і благополуччя синів, син народився. Великий ніс іншого бачити - догану отримати, відчути в собі художнє дарування. Маленький ніс мати - шкоди честі, несправедливо постраждати, страждати від неможливості виразити себе і бути зрозумілим навколишніми. Кирпатий ніс мати - вести себе наївно, проявити наївність. Носа не мати, "втратити ніс" - шкода, збиток, не мати можливості скористатися своїми правами, відчути, що у тебе немає свого я, не мати "обличчя". Лишається носа, його відріжуть і т. - Паплюження честі, велика хвороба, наклеп. Чужий ніс у сні мати - інші мішаються в твої справи і всі плутають. Боляче стикнутися носом (без крові) - обдурена вірність. У сні два носи мати - перешкоди.

Ніс утирати - удача, звільнення від клопоту. Сякатися - подарунок отримати. Прищ на носі мати - бути кимось перевершеним, хвороба сина.

Ніс волосатий мати - на щастя.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні свій власний ніс - проявіть силу характеру і доведете до кінця розпочату справу.

Якщо уві сні ваш ніс здасться вам занадто маленьким - приготуйтеся до невдачі в справах. Волосся, що росте на носі, означають силу вашого характеру. Кров, що йде з носа, - недобрий знак.

Східний жіночий сонник

Бачити власний ніс - знак того, що ти впораєшся з будь поставленим завданням.

Якщо ніс здається менше, ніж він повинен бути, - чекай невдачі в справах. Сниться, що на носі виросли волосся, - значить, ти почнеш якесь незвичайне справа і з успіхом доведеш його до кінця.

Сонник Езопа

Ніс — це символ, з яким у народі прийнято пов'язувати різні неприємності, несподіванки, повчання. Сни з цим символом мають дуже різні значення.

Бачити у сні, що у вас сильно свербить ніс, - вам загрожує небезпека, уникайте скрутних ситуацій, випадкових знайомств і кримінальних осіб.

Бачити у сні, що ви розмовляєте з людиною, стоячи так близько, що його ніс заважає вам зосередитися, - цей сон застерігає вас від поспішних рішень, тому що незабаром вам надасться можливість дізнатися про справу потрібні подробиці, які допоможуть прийняти безпрограшне рішення.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить, що ніс його зробився неабиякою величини, то наяву це до досягнення почесного становища і багатства, до довголіття і достатку дітей;

Бачити ж уві сні зменшення свого носа означає протилежне.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснився Ваш власний ніс, то такий сон є для Вас підтримкою і говорить про те, що Ви здатні впоратися з будь наміченою метою.

Якщо уві сні ніс здається Вам менше, ніж він повинен бути, очікуйте невдач у справах.

Якщо Вам сниться, що на Вашому носі виросли волосся, то наяву Ви почнете якесь незвичайне для Вас справу і з успіхом доведете його до кінця. Однак погано, якщо Вам приснилося, що у Вас з носа йде кров, так як це символізує хвороби і нещастя.

Сонник Мартина Задеки

Ніс великийприбуток;

Позбутися йогозбиток;

Лікувати йогонебезпека.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо хтось побачив у сні себе з відрізаним носом або вибитим оком, це значить, що йому буде повернуто відібране у нього тим, хто вчинив це лиходійство.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал. Стихії - вологість, сухість. Емоції - задума, смуток. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, шлунок, товста кишка. Планети - Сатурн, ВенераОб'ясненіе і тлумачення На поверхні носа розташовані проекційні зони-точки майже всіх внутрішніх і зовнішніх органів, тому Східна медицина проводить діагностику в тому числі за кольором, формою і станом шкіри носа. Найголовніші проекційні зони на носі - це відображення селезінки і легень:

Тонкий нісжар легенів і шлунку (природжена схильність);

Товстийповнота енергії легенів;

Гнійничкові висипання на носі - жар легенів.

Ніс є вікном легких, тобто стан носа розповість все про роботу легенів. Дзеркалом легенів є шкіра, і центр цього дзеркала - шкіра на носі. Щоб дізнатися про своїх легенів все, достатньо розглянути ніс.

Ніс також є проекційною зоною хребетного стовпа, розташованої на вертикальної, що ділить ніс на дві половини лінії. Навколо хребта орієнтовані частини тіла, навколо носа же орієнтоване особа з проекціями-зонами частин тіла, таким чином, ніс подвійно є виразником внутрішнього стану організму. Внутрішній стан визначає характер людини, значить, цілком закономірно по носі в європейській фізіогноміці пророкували майбутнє, передбачали долю. Свою власну долю можна передбачити по носі:

Якщо він приснився у відмінному від дійсності вигляді, це завжди рада задуматися.

Ніс у сні роздивлятися, звертати на нього акцентоване увага / болить ніс або нежить страждати / ламати ніс тощо - зовнішнє відображення стану внутрішніх інь-органів з негайним виходом на зовнішні дії (риси характеру, вчинки).

Бачити прищі на носі уві сні / намагатися зводити їх-прищі свідчать про застійних явищах у легенях, що особливо несприятливо восени, одночасно прищі на носі - знак порушення в системі травлення. Легкі потребують відпочинку та розвантаженні, які дає приведення в порядок своєї емоційної сфери. Кишечник має потребу в чищенні і підборі щадної дієти. Намагатися запудрити / замаскувати прищі і інші дефекти носа - сон говорить про не зверненні уваги на свій внутрішній стан, коли вважають, що організм зобов'язаний бути здоровим, а емоції не мають до здоров'я відносини. Наслідком будь-якого прикрашання в духовній сфері є депресія, фізичне наслідок безневинного, на перший погляд, дії (пудритися) теж можуть бути аналогічні:

Депресія, хвороба, розвал в справах. Носова кровотеча уві сні і наяву означає жар всього організму, що може передувати будь-якому захворюванню, так як нездорова селезінка вже не контролює рух крові. На селезінку і легені слід звернути увагу.

Ніс закладений сниться / уві сні відчуття, що дихати нічим / соплі течуть у сні - подібні відчуття у сні виникають частіше при наявності у початковій формі тих же симптомів наяву. Вдень ці симптоми загального глобального нездоров'я вперто не помічають, от вони і проявляються вночі. Симптоми свідчать про перепадах холоду і спека в організмі і загальної повноти, переповненості патогенної енергією. Організм знаходиться на межі захворювання. Первинним джерелом захворювання стала, без сумніву, нестриманість емоцій, що вразила кишечник, стан якого негайно відбилося на легких. Кишечнику необхідна чистка (клізма), а також легке заспокоєння емоційної сфери господаря-сновидца.

Ніс кривий, деформований уві сні бачити-все деформації носа у сні є внутрішні порушення цілісності хребта, сон говорить про нездоров'я хребта, яке скоро проявиться наяву, якщо не будуть вжиті заходи.

Ніс у сні зламати / сновидца б'ють по носі - оскільки ніс пов'язаний з характером і долею людини, то насильницькі травми його уві сні означають зовнішні від когось вихідні перешкоди в справах і можливий болючий удар по психіці сновидца.

Ніс у сні розбити самому / впасти, стикнутися - це означає перешкоди в справах і неприємності, які виходять від власної неадекватної оцінки подій. Колір носа відображає уві сні і наяву внутрішній стан - жовтий, темно-жовтий, синюшний, темний, червоний - все неприродні кольори свідчать про серйозні внутрішні порушеннях;

Темні і бліді тони - брак енергії в організмі, яскраві і виснажені кольору - незвільнення від патогенної енергії. Розглядування рівного, прямого, без дефектів носа у сні - сприйняття сновидців світу цілком адекватне, що обіцяє при подальшому рівному поведінці успіх у будь-яких сферах.

Сонник Здоров'я

Бачити свій ніс - до можливих проблем з верхніми дихальними шляхами;

Бачити чужий ніс - до несприятливого розвитку ситуації;

Розбитий нісзнак небезпеки.

Американський сонник

Ніс — пронозливість;

Хороше чуття.

Східний сонник

Бачити власний ніс - знак того, що ти впораєшся з будь поставленим завданням.

Якщо ніс здається менше, ніж він повинен бути - чекай невдачі в справах.

Сниться, що на носі виросли волосся - значить, ти почнеш якесь незвичайне справа і з успіхом доведеш його до кінця.

Ідіоматичний сонник

«Задирати ніс»величатися;

«Сунути ніс не в свою справу» - цікавість;

«Тримати ніс за вітром» - бути в курсі подій;

«Відвели з-під самого носа» - раптово, непомітно;

«Кров з носа» - обов'язковість, зобов'язання;

«Повісити ніс» — зневіру;

«Зарубати собі на носі» - добре запам'ятати;

«Водити за ніс» - обманювати;

«На носі» — зовсім скоро;

«Роздувати ніздрі»величатися;

«Зачути недобре»передбачення, інтуїція;

«Дати по носі» - уразливий удар, поразка;

«Утерти ніс комусь» - перевершити цю людину в чомусь;

«Землю носом рити» - сильно старатися;

«Втратити нюх» — рассалбітесь;

«Мороз-червоний ніс»свято;

«Синій ніс»як у п'яниці;

«Залишитися з носом» - ні з чим;

«Не сунь свого носа в чужі справи - відірвати можуть! »- Будьте стримані.

Імператорський сонник

На поверхні носа розташовані проекційні зони-точки майже всіх внутрішніх і зовнішніх органів, тому Східна медицина проводить діагностику в тому числі за кольором, формою і станом шкіри носа.

Ніс у сні роздивлятися, звертати на нього акцентоване увага / болить ніс або нежить страждати / ламати ніс тощо - зовнішнє відображення стану внутрішніх інь-органів з негайним виходом на зовнішні дії (риси характеру, вчинки).

Бачити прищі на носі уві сні / намагатися зводити їх - прищі свідчать про застійних явищах у легенях, що особливо несприятливо восени, одночасно прищі на носі - знак порушення в системі травлення. Легкі потребують відпочинку та розвантаженні, які дає приведення в порядок своєї емоційної сфери.

Намагатися запудрити / замаскувати прищі і інші дефекти носа - сон говорить про не зверненні уваги на свій внутрішній стан, коли вважають, що організм зобов'язаний бути здоровим, а емоції не мають до здоров'я відносини. Наслідком будь-якого прикрашання в духовній сфері є депресія, фізичне наслідок безневинного, на перший погляд, дії (пудритися) теж можуть бути аналогічні:

Депресія, хвороба, розвал в справах.

Носова кровотеча уві сні і наяву - означає жар всього організму, що може передувати будь-якому захворюванню, так як нездорова селезінка вже не контролює рух крові.

Ніс закладений сниться / уві сні відчуття, що дихати нічим / соплі течуть у сні - подібні відчуття у сні виникають частіше при наявності у початковій формі тих же симптомів наяву. Вдень ці симптоми загального глобального нездоров'я вперто не помічають, от вони і проявляються вночі. Симптоми свідчать про перепадах холоду і спека в організмі і загальної повноти, переповненості патогенної енергією. Організм знаходиться на межі захворювання. Первинним джерелом захворювання стала, без сумніву, нестриманість емоцій, що вразила кишечник, стан якого негайно відбилося на легких.

Ніс кривий, деформований уві сні бачити - всі деформації носа у сні є внутрішні порушення цілісності хребта, сон говорить про нездоров'я хребта, яке скоро проявиться наяву, якщо не будуть вжиті заходи.

Ніс у сні зламати / сновидца б'ють по носі - оскільки ніс пов'язаний з характером і долею людини, то насильницькі травми його уві сні означають зовнішні від когось вихідні перешкоди в справах і можливий болючий удар по психіці сновидца.

Ніс у сні розбити самому / впасти, стикнутися - це означає перешкоди в справах і неприємності, які виходять від власної неадекватної оцінки подій.

Розглядування рівного, прямого, без дефектів носа у сні - сприйняття сновидців світу цілком адекватне, що обіцяє при подальшому рівному поведінці успіх у будь-яких сферах.

Місячний сонник

Ніс великий — премудрість і милість;

Малийзбиток;

Утирати — свобода від турбот.

Малий сонник Велесів

Нісвідмова;

Великийсором, прибуток, допомога, до добра, багатство, слава, запасися терпінням буде добро;

Носа позбутисязбиток, розлучення, смерть;

Маленький нісзбиток, несправедливість, спокій;

Закладенийобман;

Утиратизвільнення від.

Новітній сонник

Ніс — можуть провести, обдурити зовсім сторонні люди.

Новий сонник 1918 р

Ніс великий — заступництво і багатство;

Маленькийнесправедливість;

Розпухлийбагатство;

Хапати за ніс - успіх в любові;

Втратити нісзбиток або шкоду;

Утирати нісзвільнення від клопоту.

Снотолкователь

Побачити в сні власний ніс - означає, що Ви виявите силу характеру і усвідомлюєте, що Ви зможете довести до кінця будь обране Вами справу.

Якщо уві сні Ваш ніс здається Вам занадто маленьким - Вас чекає невдача у справах. Волосся, що росте на носі, означають надзвичайні підприємства, які стали можливі завдяки силі Вашого характеру або волі.

Кровоточить ніс, побачений у сні - знак нещастя для будь-якого, який бачить цей сон.

Сонник майбутнього

Нісдобре продумане справа буде корисним для вас.

Сонник для стерви

Бачити свій ніс - гордість не дозволить тобі кинути розпочату справу на половині шляху.

Побачити маленький ніс - невдалі справи, великий і товстий - прибуток.

Незвичайної форми або волосатий ніс - у тебе виникне геніальна ідея, яка може легко втілитися в життя.

Зламаний ніс — неприємності.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ніс у сні - символізує увагу і вияв цікавості.

Кирпатий ніс — означає порожнє цікавість, довгий - інтриги, маленький ніс - недалекоглядність, ніс з горбинкою - запальність.

Кривий ніс у сні - знак невірних або навіть збочених уявлень.

Волосся, що стирчать з ніздрів - говорять про якісь підозри і здогадах найчастіше безглуздих і необгрунтованих.

Якщо уві сні ви з якихось причин звернули увагу на свій власний ніс - це означає, що вам не заважає проявити особливу уважність. Можливо, наяву ви не помітили щось важливе або хтось намагається вас провести.

Нежить або закладений ніс - свідчать про те, що вам не слід покладатися на власне чуття, воно може вас підвести.

Кров з носа - знак того, що хвилювання і переживання загрожують позбавити вас сил. Після такого сну постарайтеся контролювати свої емоції і поменше переживайте через дрібниці.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні приплюснутий до вікна ніс - довідалося ваших таємницях.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити людину з плескатим носом - означає, що ви когось зможете поставити на місце.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у когось уві сні плескатий ніс - до венеричних захворювань.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вам наснився неприродно великий ніс - це передвіщає, що досягнете сприяння у своїй справі через протекцію. Маленький носик кнопкою - з вами обійдуться несправедливо і підло.

Бачити червоний ніс на обличчі шибко питущого людини - загроза вашому здоров'ю. Зламаний ніс означає пастку, підлаштований недругами. Розбитий і кровоточить ніс - невдача у справах і негаразди з коханим.

Застуджена ніс — до нещасного випадку. Витирати ніс - звільнитеся від клопіткої справи або нав'язливого людини.

Ніс , з ніздрів якого пучками стирчать волосся, - зробите необдуманий вчинок, який принесе нещастя вашій родині.

Бачити людину з протягнуто у носі кільцем або панка з шпилькою в ніздрях - станете жертвою неприборканого гніву начальника.

Бачити уві сні безносому особа загрожує серйозними ускладненнями в подружніх стосунках, що можуть довести до розлучення.

Якщо уві сні вас водять за ніс нескінченними обіцянками - ваша довіра буде жорстоко обдурено.

Сонник Мандрівника

Нісгідність, авторитет, чин, інтуїція, рідше цікавість;

Великий — заступництво, успіх;

Маленькийзбиток;

Чужий — втручання в справи сплячого;

Волосатий — збагачення;

З прищаминевдача, розчарування;

Втратити — серйозна хвороба;

Розлучення;

Великий,.

Сонник Фрейда

Нісє одним з найдревніших і яскраво виражених фалічних символів. Недарма сучасники Гоголя саме в такому тлумаченні носа і угледіли скандальність однойменної повісті.

Розмір і товщина носа - символізують у відповідній пропорції бажані розміри члена.

Зламаний — символізує сексуальне невтомність.

Кровотеча з носа - говорить про ваш дуже серйозному ставленні до свого сексуального партнера.

Якщо увагу чоловіка залучає його власний ніс - він схильний до занять онанізмом.

Якщо жінка розглядає свій ніс - вона любить вдаватися до сексуальних фантазій, які не вирішується реалізувати в звичайному житті.

Якщо увагу чоловіка привернув чийсь ніс - він схильний до гомосексуальних зв'язків.

Якщо жінка дивиться на чийсь ніс - вона хотіла б зайнятися сексом, але чекає активності з протилежного боку.

Давньоруський сонник

Великий — заступництво і багатство;

Маленький несправедливість;

Втратитирозлучення, смерть;

Хапати за ніс-успіх в любові;

Розпухлийбагатство.

"У чарку дивиться" - до випивки (незалежно від того, чий ніс, сон стосується вас). Кривий, великий, незвичайний - будьте обережні зі спиртним. Можна отруїтися або нацькувати бід. Відвалюється - до хвороби, причина якої - розбещеність. Хтось без носа - загрожує смерть. Тварини - алергія, можливо, на тварина, що живе у вашому будинку.

Великий — заступництво і багатство малий - дізнаєшся несправедливість червоний - твоєму здоров'ю загрожує небезпека розбитий - засідка, пастка заткнути - нещастя бути водимо за ніс - необдуманий процес втратити ніс - розлучення.

Людина, яка бачить у сні, що його ніс більше звичайного, буде багатий і могутній.

Якщо йому присниться, що його ніс зробився менше, то це означає зовсім протилежне.

Якщо ж присниться, що у Вас два носа, то це пророкує сварку.

Бачити у сні, що ніс зробився такий великий, що спотворює обличчя, означає, що людина буде жити в розкоші, але не буде любимо оточуючими.

Якщо хто відчуває у сні, що у нього закладений ніс так, що він позбувся нюху, то для знатного людини це означає неминучу небезпеку з боку його наближених. Простій людині цей сон передвіщає бути обдуреним своїм другом. Жінці цей сон пророкує, що вона повинна остерігатися обману.

Побачити в сні власний ніс - означає, що Ви виявите силу характеру і усвідомлюєте, що Ви зможете довести до кінця будь обране Вами справу.

Якщо уві сні Ваш ніс здається Вам занадто маленьким - Вас чекає невдача у справах. Волосся, що росте на носі, означають надзвичайні підприємства, які стали можливі завдяки силі Вашого характеру або волі. Кровоточащий ніс, побачений у сні, - знак нещастя для будь-якого, який бачить цей сон.

Бачити власний ніс - Ви проявите силу характеру і усвідомлюєте, що Ви зможете довести до кінця будь обране Вами справу;

Ніс здається Вам занадто маленьким - невдача у справах;

Волосся, що росте на носі - надзвичайні підприємства, які стали можливі завдяки силі Вашого характеру або волі;

Кровоточащий ніснещастя.

Також Див. Кров.

Якщо хто побачить, що ніс його став великим, це до досягнення почесного становища і багатства, до довголіття і достатку дітей, а бачити уві сні зменшення свого носа означає протилежне.

Великий — премудрість і милість;

Малийзбиток;

Утирати —.

Свобода від турбот.

Великий — заступництво і багатство;

Маленькийнесправедливість;

Розпухлийбагатство;

Хапати за ніс - успіх в любові;

Втратити нісзбиток або шкоду;

Утирати нісзвільнення від клопоту.

Якщо Вам приснився Ваш власний ніс, то такий сон є для Вас підтримкою і говорить про те, що Ви здатні впоратися з будь наміченою метою.

Якщо уві сні ніс здається Вам менше, ніж він повинен бути, очікуйте невдач у справах.

Якщо Вам сниться, що на Вашому носі виросли волосся, то наяву Ви почнете якесь незвичайне для Вас справу і з успіхом доведете його до кінця.

Однак погано, якщо Вам приснилося, що у Вас з носа йде кров, так як це символізує хвороби і нещастя.

Великий — до багатства, слави;

Маленькийспокій;

Розбитийсварка в сім'ї, слабкість.

Теткінскій сонник-2012

Нісвідображення особистої сили. Потреба в особистій силі. Відображення самовпевненості і / або цікавості.

 
Відноситься до тем: