Тлумачення сну «Кровотеча»

Французький сонник

Якщо вам снилося, що у вас кровотеча, сон означає, що якимось своїм вчинком ви викличете неприязнь у своїх друзів.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні, що ви спливати кров'ю, - дуже поганий знак, особливо якщо кровотеча це неможливо зупинити. Вам загрожує тривала затяжна хвороба, яка ізмучает і знесилить Вас.

Якщо Вам сниться, що у Вас йде кров з носа, - це означає, що Ви захворієте і Ваше життя буде в небезпеці. Торговцям сон передвіщає погану торгівлю та важкі матеріальні втрати.

Якщо Ви перебуваєте під судом або слідством, сон означає, що Ви ризикнете піти на такі витрати, які чи не розорять Вас.

Якщо Ви закохані, Ваша кохана змінить Вам з Вашим близьким другом і вийде за нього заміж. Цей сон також передвіщає сварки і короткочасний розлад у Вашій власній родині, що змусить Вас потім довго страждати. Але, врешті-решт, розрив буде залікували і щастя повернеться в Ваш дім. Цей сон повинен Вам послужити попередженням:

Не треба подорожувати деякий час, так як можливі катастрофи та аварії;

І не треба робити ніяких нових справ, а перш за все - не давати грошей в борг, інакше Ви втратите і гроші, і дружбу того, кому їх.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, дерево. Стихії - вологість, сухість, вітер. Емоції - задума, смуток, гнів. Органи - селезінка, легені, печінку. Планети - Сатурн, Венера, Юпітер. Селезінка має функції стримування струму крові.

Якщо ци селезінки в нормі, то кров циркулює нормально.

Якщо ж ци селезінки слабка, то вона погано стримує кров. Виникають гематоми, кровотечі з носа, рясні менструації у жінок тощо. Селезінка - друга мати організму, вона дає сили п'яти щільним органам, визначає конституцію людини.

Якщо п'ять щільних органів інь (серце, нирки, печінка, легені, селезінка) не отримали від селезінки необхідні речовини, то вони слабкі, тобто діагностується порожнеча, сама селезінка несприятливо переповнена - повнота, що і викликає кровотечі. Легені та селезінка разом забезпечують нормальний обмін рідини в організмі. При порушенні функції селезінки рідина застоюється, утворюючи мокроту, тоді виникає кашель і задишка.

Якщо ослаблена функція легенів, то порушується відведення рідини вниз:

Накопичуючись, рідина вдруге несприятливо впливає на селезінку, тоді утворюються набряки, здуття живота, пронос, слабкість. Печінка і селезінка разом відають кровотоком в організмі. Селезінка виробляє і контролює кров, переміщаючи з кров'ю живильні речовини. Печінка накопичує кров.

Якщо людина пригнічений, роздратований або неспокійний, порушується робота печінки, а це негайно негативно впливає на селезінку:

Виникають болі в області грудей, відсутність апетиту, відчуття переповнення після їжі, відрижка. Селезінка вдруге впливає на печінку:

Послаблюється подача крові в печінку із селезінки - виникає ще більший недолік крові в печінці і тому подібне. Утворюється порочне замкнуте коло. За народними прикметами, кровотеча з носа - поганий знак, можливо передвіщає загибель. Народна свідомість тут чітко послід загальну слабкість організму, включаючи і волю, при хворобах селезінки.

Для слабкого всі обставини складаються несприятливо. Кров з носа / просто кровотеча уві сні бачити (у другій половині літа) - безконтрольний сплеск внутрішньої інь назовні, повнота селезінки. Кров з носа у себе / в іншого уві сні бачити / відчувати-уже розвинуте порушення в роботі селезінки і, можливо, в супутніх інь-органах (см. вище за симптоматикою). Крім загальної слабкості організму і повної відсутності готовності організму до наступних сезонах (осінь-легкі, зима-нирки), психологічно сновидець втратив керівну внутрішню нитка руху в житті;

Зовнішня ситуація веде за собою пасивно наступну за нею і подібну їй, в самостійних починаннях - невдачі. Одночасно з психологічним і моральним самовідновлення (пошук події, несприятливі емоції від якого вдарили по селезінці) тут необхідно вже медичне втручання.

Американський сонник

Бачити у сні, що Ви спливати кров'ю - дуже поганий знак, особливо якщо кровотеча це неможливо зупинити. Вам загрожує тривала затяжна хвороба, яка ізмучает і знесилить Вас.

Англійський сонник

Бачити у сні, що Ви спливає кров'ю, - дуже поганий знак, особливо якщо кровотеча це неможливо зупинити. Вам загрожує тривала затяжна хвороба, яка ізмучает і знесилить Вас.

Якщо Вам сниться, що у Вас йде кров з носа, - це означає, що Ви захворієте і Ваше життя буде в небезпеці.

Торговцям сон передвіщає погану торгівлю та важкі матеріальні втрати.

Якщо Ви перебуваєте під судом або слідством, сон означає, що Ви ризикнете піти на такі витрати, які чи не розорять Вас.

Якщо Ви закохані, Ваша кохана змінить Вам з Вашим близьким другом і вийде за нього заміж.

Цей сон також передвіщає сварки і короткочасний розлад у Вашій власній родині, що змусить Вас потім довго страждати. Але, врешті-решт, розрив буде залікували і щастя повернеться в Ваш дім. Цей сон повинен Вам послужити попередженням:

Не треба подорожувати деякий час, так як можливі катастрофи та аварії;

І не треба робити ніяких нових справ, а перш за все - не давати грошей в борг, інакше Ви втратите і гроші, і дружбу того, кому їх.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам сниться, що хтось спливає кров'ю, а ви ніяк не можете зупинити кровотечу - це до важкої хвороби близької вам людини, допомогти яким буде вже неможливо.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кровотеча по-жіночому — до вагітності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви побачите у себе уві сні рясна кровотеча - хтось поширює злісні чутки про нас.