Тлумачення сну «Засідка»

Сучасний сонник

Влаштована на вас засідка сниться до загрози в реальному житті, про яку ви не будете підозрювати до тих пір, поки біда не переступить ваш поріг.

Якщо сон відвідав вас в ніч на вівторок або суботу, то неприємності будуть пов'язані не з вами, а дуже близькими людьми, і вам від цього не стане легше.

Сновидіння, в якому на вас скоєно напад із засідки, вказує на ворога, який причаївся поруч з вами і що чекає своєї години.

Приснилося, що ви самі очікували когось в засідці - це означає вашу готовність без роздумів піти на негожі вчинки і брехня.

Якщо ви були при цьому не одні, то не виключено ваш вступ в кримінальне угрупування.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що на Вас нападають із засідки, означає, що близько Вас затаїлася небезпека, яка незабаром проявиться.

Якщо Ви не дослухається застереженням - Вам доведеться дуже туго.

Якщо у сні Ви лежите в засідці, готуючись помститися за себе, - це означає, що Ви, не вагаючись, зробите низькі вчинки, обдуривши при цьому своїх друзів.

На Вас на падають із засідки - поруч з Вами небезпеку, яка чекає свого часу, і через яку у Вас будуть проблеми;

Лежати годинами в засідці, готові помститися - Ви без коливань здатні зробити негідні вчинки, обдуривши своїх друзів.

Якщо Вам приснилося, що раптом із засідки на Вас хтось накидається, то наяву Вам слід проявляти граничну обережність, щоб зустріти труднощі у всеозброєнні.

Якщо у сні Ви сидите в засідці, щоб напасти на ворога й помститися за себе, то наяву Ви здатні на скоєння ганебних вчинків.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що на вас хтось напав із засідки, то біля вас "сховалася" небезпека, яка незабаром проявиться. Самі лежите в засідці - дивіться, як би не зробити низьких вчинків.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що раптом із засідки на тебе хтось накидається? Будь гранично обережна, щоб зустріти труднощі у всеозброєнні. Ти сидиш у засідці, щоб напасти на ворога й помститися за себе, - значить, ти здатна на безчесні вчинки.

Східний сонник

Приснилося, що раптом із засідки на тебе хтось накидається - будь гранично обережна, щоб зустріти труднощі у всеозброєнні.

Ти сидиш у засідці, щоб напасти на ворога й помститися за себе - значить, ти здатна на безчесні вчинки.

Новітній сонник

Засідка — до несподіванки з боку Долі.

Сонник майбутнього

Якщо на вас уві сні нападають із засідки - це означає, що біля вас затаїлася небезпека, яка незабаром проявиться, і якщо ви не дослухається застереженням, вам, можливо, доведеться дуже туго;

Якщо уві сні ви ховаєтеся в засідці, готуючись помститися за себе -.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Потрапити у сні в засідку - ознака небезпеки. Такі сни зазвичай підказують, що наяву ви допустили якийсь трагічний недогляд, не виправивши який, не зможете розраховувати на успішне протягом справ.

Бачити засідку, в яку потрапляють інші - говорить про те, що якісь варіанти дій, про які ви роздумували, можуть виявитися згубними для вас.

Сонник від А до Я

Сон, в якому на вас зненацька нападають із засідки розбійники з дрючками і шаблями, застерігає від небезпеки, яка зачаїлася десь поруч на вашому шляху, отже, вам слід бути гранично обережною протягом всього майбутнього дня.

Якщо ви бачите себе в засідці, підстерігає свого кровного ворога, - стало бути, жадоба помсти може спонукати вас зробити аж ніяк не благородний вчинок, про що вам не раз доведеться пошкодувати згодом.

Снотолкователь

Бачити у сні, що на Вас нападають із засідки, означає, що близько Вас затаїлася небезпека, яка незабаром проявиться.

Якщо Ви не дослухається застереженням - Вам доведеться дуже туго.

Якщо уві сні Ви лежите в засідці, готуючись помститися за себе - це означає, що Ви, не вагаючись, зробите низькі вчинки, обдуривши при цьому своїх друзів.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в засідці, це віщує вчинення низьких і підлих вчинків, які посприяють розриву відносин із закоханим у вас людиною.

Теткінскій сонник-2012

Засідкавідображення невизначеності в оцінці ситуації, що склалася. Відображення очікування виникнення небезпечної ситуації.

 
Відноситься до тем: