Тлумачення сну «Передбачення»

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви чули чиєсь пророцтво, це означає, що ви розчаруєтеся в комусь або чомусь.

Снилося , що воно виявилося правдивим, - значить, у об'єкта вашого розчарування, якщо це людина, ще будуть шанси знову добитися вашої прихильності. Пророцтво не збулося - між вами назавжди пробіжить чорна кішка. Крім того, такий сон говорить про те, що всі ваші побажання втіляться в життя. Самі уві сні робили прогнози, і вони були успішними - значить, будете мати авторитет серед людей.

Якщо ж виявилися помилковими, ви наяву втратите довіру близьких. Не давайте зайвих обіцянок.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви отримали якесь пророкування - не поспішайте сприймати його буквально. Найчастіше справжні передбачення в своїх снах ми отримуємо у вигляді натяків або загадок. Нерідко буває, що, розгадавши таку загадку, ми дійсно отримуємо цінну інформацію або корисну пораду на майбутнє.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам у сні пророкують щось неприємне - у вашому житті відбудеться радісна подія.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам у сні предскажут, що ви будете багатим - будете бідним.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вислуховувати уві сні пророкування - до попередження про небезпеку.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви звертаєтеся до провісникам, бажаючи дізнатися свою подальшу долю, - значить, наяву будете стурбовані якимось важливим справою, яка потребує термінового вирішення, однак щоб прийняти його, слід ретельно зважити всі «за» і «проти».

Для молодої дівчини такий сон означає, що вона встане перед вибором, кого з прихильників віддати перевагу, а кого відкинути, причому таке рішення вимагатиме від неї не менше тонкого і зваженого підходу.

Якщо уві сні вам пророкують невдачу - стало бути, наяву вас чекає розчарування від сумнівних задоволень, а якщо віщують благополуччя - незабаром приємно розважить, отримавши запрошення на вечірку. Сон, де ви самі передбачаєте комусь майбутнє, говорить про те, що наяву вас здолають сумніви з приводу вірності свого судженого.

 
Відноситься до тем: