Тлумачення сну «Байдарка»

Сучасний сонник

Сниться, що вам доводиться керувати байдаркою, - значить, вас чекають випробування. Не витримала напору і перекинувшись байдарка сниться до того, що цей іспит для вас виявиться занадто важким.

Якщо уві сні вам вдалося дістатися до берега без серйозних ускладнень, то перешкоди, які підстерігають вас в реальному житті, виявляться вам по плечу.

Снящаяся байдарка, що пропливає повз вас, віщує, що наяву в потрібний момент ви не опинитеся в необхідному місці, втратите свій шанс і в справах потерпіть фіаско.

Сонник Фрейда

Сон говорить, що ви віддаєте перевагу в житті плисти за течією. Ви не намагаєтеся вникати в сенс ваших особистісних і інтимних відносин з партнером. Вас цілком влаштовує їх розвиток, після того як вони виникли колись по чужій ініціативи. Вами не робиться нічого для різноманітності свого інтимного життя, привнесення в неї чогось нового і цікавого. З цієї причини довго з вами ужитися ніхто не в змозі:

Всі втікають геть від швидко набридає одноманітність.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви побачили, як плавці сплавляються на байдарках в складній рельєфній місцевості - вас чекають складні часи, повні проблем і суєти, але все ж Ви подолаєте всі перешкоди і досягнете поставленої мети.

Сновидіння, в якому Ви бачите, як в перший раз сідаєте в байдарку і у вас не виходить нею керувати - застерігає Вас від поспішних вчинків.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви пливете на байдарці - передвіщає вам життєві випробування.

Якщо ви пливете по спокійному озеру або вниз за течією - ваше життя буде такий же розміреним і безтурботним;

Якщо ви пливете вгору за течією, особливо в штормову погоду - це віщує вам успішне подолання всіх перешкод на шляху і досягнення бажаного результату.

Якщо ж ви перекинулися на байдарці - вам нелегко буде подолати перешкоди або вас може чекати сварка з коханою людиною.

Пропливає повз байдарка - попереджає вас про те, що зволікайте, довго думаєте, щоб прийняти рішення, упускаєте свою удачу.

Сонник для всієї родини

Якщо уві сні ви пливете на байдарці - вас чекають випробування.

Якщо ви перевертаєтеся, то ці випробування виявляться для вас занадто важкими.

Якщо ви благополучно досягаєте берега, не перекинувшись і не врізавшись в камені, то ви легко подолаєте всі перешкоди, які будуть чекати вас наяву.

Якщо уві сні байдарка пропливає повз вас, а ви з берега дивіться на неї, то ви прогавте шанс, не скористаєтеся випадком і зазнаєте невдачі.