Тлумачення сну «Бурульки»

Сонник Симона Кананіта

БурулькиБачити - до потепління в холод, до похолодання в спеку. Лизати бурульки - належить ласувати, є солодощі. Падаюча бурулька - до зміни планів.

Сонник Міллера

Бачити бурульки на деревах - означає, що незабаром зникне якась давно мучить вас тривога, і невдачі залишать Вас, нарешті, у спокої.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Ви дивитеся на що висять бурульки, це означає удачу.

Якщо такий сон бачить чоловік - значить, він незабаром одружується на дівчині дивовижної краси, що володіє хорошими манерами, яка буде до нього дуже прив'язана. У них буде велика сім'я, та їхні дочки успадкують красу матері і щасливо вийдуть заміж.

Молодій жінці такий сон обіцяє заміжжя з багатим чоловіком, велику щасливу сім'ю, сини їх, ставши дорослими, будуть знаменитими людьми.

Бачити — до потепління в холод, до похолодання в спеку. Лизати бурульки - належить ласувати, є солодощі. Падаюча бурулька - до зміни планів.

Бачити бурульки на деревах - означає, що незабаром зникне якась давно мучила Вас тривога і невдачі залишать Вас, нарешті, у спокої.

Якщо у сні Ви бачите, як бурульки падають з дерев, то нарешті у Вашому житті настає довгоочікувана смуга удачі і радості.

Езотеричний сонник

Бачити — до потепління в холод, до похолодання в спеку. Лизати бурульки - належить ласувати, є солодощі. Падаюча бурулька - до зміни планів.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Які б емоції ви в собі ні заблокували, зараз відбувається їхнє вивільнення. У вашому житті відкриються нові потоки.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Які б емоції ви в собі ні заблокували, зараз відбувається їхнє вивільнення. У вашому житті відкриються нові потоки. (См. також Вода).

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили бурульки на деревах, то мучить вас тривога і невдачі, нарешті, зникнуть.

Бурульки на даху будинків означають матеріальні труднощі і відсутність комфорту.

Якщо вам приснилося, що ви смокче бурульку або п'єте воду з льодом, ви, може бути, занедужаєте. Взагалі, бурульки віщують прийдешні переживання.

Циганський сонник

Бачити у сні довгі, блискучі бурульки - до блискучих перспектив у майбутньому.

Якщо ви ще самотні - створите сім'ю з людиною, яка принесе вам багато щастя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви дивитеся на що висять бурульки, це означає удачу. якщо такий сон бачить чоловік - значить, він незабаром одружується на дівчині дивовижної краси, що володіє хорошими манерами, яка буде до нього дуже прив'язана. У них буде велика сім'я, та їхні дочки успадкують красу матері і щасливо вийдуть заміж. Молодій жінці такий сон обіцяє заміжжя з багатим чоловіком, велику щасливу сім'ю, сини їх, ставши дорослими, будуть знаменитими людьми.

Снотолкователь

Бачити бурульки на деревах - означає, що незабаром зникне якась давно мучить вас тривога, і невдачі залишать Вас, нарешті, у спокої,.

Загальний сонник

Бачити у сні бурульки, що падають з дерев - означає, що скоро прийде кінець Вашим бід і невдач, і настануть світлі часи.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите, як бурульки падають з дерев, то нарешті у Вашому житті настає довгоочікувана смуга удачі і радості.

 
Відноситься до тем: