Сонник «Фантик»

Сонник Лонго

Бачити у сні багато фантиків - ви занадто легковажні, і ваше легковажність деколи виявляється злочинним.

Якщо ви себе не жалієте і вічно потрапляєте в неприємні історії, то пошкодуйте хоча б близьких вам людей - вони-то чому повинні страждати через вашого нерозсудливості? Однак радість ця буде тимчасовою і глибоко сліду ні у вашому серці, ні в вашій пам'яті не залишить. Швидше за все, вас очікує флірт, плавно перехідний в роман. Але для вас це буде лише засіб від нудьги, тоді як ваш партнер буде налаштований куди більш серйозно. Постарайтеся відповідально поставитися до своїх вчинків і не робіть з людини іграшку для приємного проведення часу. Думайте не тільки про те, як краще розважити себе, але й про почуття інших людей.

Якщо уві сні ви, як дитина, взялися за збирання фантиків, то ви витрачаєте свій час і почуття на людину, жодною мірою цього не гідного. Вам слід з'ясувати стосунки і зрозуміти, чого ж хоче від вас цей самий чоловік і чи збігаються його плани з вашими.

Якщо виявиться, що наміри несерйозні, то негайно рвіть з ним всякі відносини і не переживайте з цього приводу. А от якщо з'ясується, що він не мислить свого майбутнього без вас, то відносини з ним можна продовжувати.

Якщо ви вручає комусь фантик, сон можна розшифрувати наступним чином. Ви, по всій видимості, ще не розібралися як слід у своїх почуттях і приймаєте закоханість за глибоку пристрасть. Ви настільки запевнили себе в своїх почуттях, що зуміли вселити цю впевненість і оточуючим. Однак насправді все набагато простіше й прозаїчніше. Ви зараз налаштовані вкрай рішуче і навіть хочете пов'язати свою долю з людиною, який вразив ваша уява, але не поспішайте, скоро ви зрозумієте, що помилялися у своїх почуттях, тому займіть вичікувальну позицію, а час розставить все по місцях.

Якщо фантик вручає вам близька людина, значить, він лицемірить і приховує свої справжні почуття та наміри по відношенню до вас. Не довіряйте цій людині беззастережно і постарайтеся якомога менше спілкуватися з ним. Мабуть, тільки таким способом ви зумієте уберегти себе від розчарувань і зради з його боку.

Сонник Білого мага

Бачити у сні багато фантиків - ви занадто легковажні, і ваше легковажність деколи виявляється злочинним.

Якщо ви себе не жалієте і вічно потрапляєте в неприємні історії, то пошкодуйте хоча б близьких вам людей - вони-то чому повинні страждати через вашого нерозсудливості?

Розкидати фантики — сон передвіщає якесь радісна подія, учасником якого ви станете досить скоро. Однак радість ця буде тимчасовою і глибоко сліду ні у вашому серці, ні в вашій пам'яті не залишить. Швидше за все, вас очікує флірт, плавно перехідний в роман. Але для вас це буде лише засіб від нудьги, тоді як ваш партнер буде налаштований куди більш серйозно. Постарайтеся відповідально поставитися до своїх вчинків і не робіть з людини іграшку для приємного проведення часу. Думайте не тільки про те, як краще розважити себе, але й про почуття інших людей.

Якщо уві сні ви, як дитина, взялися за збирання фантиків - ви витрачаєте свій час і почуття на людину, жодною мірою цього не гідного. Вам слід з'ясувати стосунки і зрозуміти, чого ж хоче від вас цей самий чоловік і чи збігаються його плани з вашими.

Якщо виявиться, що наміри несерйозні, то негайно рвіть з ним всякі відносини і не переживайте з цього приводу. А от якщо з'ясується, що він не мислить свого майбутнього без вас, то відносини з ним можна продовжувати.

Якщо ви вручає комусь фантик - сон можна розшифрувати наступним чином. Ви, по всій видимості, ще не розібралися як слід у своїх почуттях і приймаєте закоханість за глибоку пристрасть. Ви настільки запевнили себе в своїх почуттях, що зуміли вселити цю впевненість і оточуючим. Однак насправді все набагато простіше й прозаїчніше. Ви зараз налаштовані вкрай рішуче і навіть хочете пов'язати свою долю з людиною, який вразив ваша уява, але не поспішайте, скоро ви зрозумієте, що помилялися у своїх почуттях, тому займіть вичікувальну позицію, а час розставить все по місцях.

Якщо фантик вручає вам близька людина - значить, він лицемірить і приховує свої справжні почуття та наміри по відношенню до вас. Не довіряйте цій людині беззастережно і постарайтеся якомога менше спілкуватися з ним. Мабуть, тільки таким способом ви зумієте уберегти себе від розчарувань і зради з його боку.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Фантик — отримаєте записку, невеликий лист.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Фантик — до розмов з дурним франтом.