Тлумачення сну «Ганьба»

Сонник Міллера

Якщо Ви соромитесь уві сні ганебної поведінки дітей або своїх друзів - це передвіщає Вам нездійснені надії в майбутньому. Тривога понівеченої Ваше серце. Самому ж пережити безчестя, впасти в немилість - це знак того, що наяву Ви зневажите правилами моралі та прямолінійністю поведінки, тим самим поставивши під загрозу свою репутацію. Крім того, недоброзичливці будуть поглядати на Вас.

Соромитися ганебної поведінки дітей або своїх друзів - нездійснені надії в майбутньому, тривога понівеченої Ваше серце;

Самому пережити безчестя, впасти в немилість - Ви зневажите правилами моралі та прямолінійністю поведінки, тим самим поставивши під загрозу свою репутацію.

Французький сонник

Якщо вам снився сон, в якому ви опинилися в ганебному становищі, - це передбачення добробуту та успіху в справах.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вам чому-соромно за своїх дітей або друзів, віщує вам нездійсненні надії. Не дайте тривозі понівеченої ваше серце.

Якщо зі сні вам соромно за самого себе, то наяву вам варто подбати про свою репутацію. Крім того, вам слід знати, що ваші недоброзичливці не дрімають!

Новітній сонник

Ганьбатак і в житті незабаром трапиться.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви засмучені через ганебної поведінки Ваших дітей або друзів - у реальному житті Вас чекають нездійснені надії. Тривога і неспокій наповнять Вашу душу.

Відчувати себе зганьбленим - знак падіння Вашої моралі. Вам загрожує втрата репутації, до того ж вороги постараються оббрехати Вас.

Сонник для стерви

Ганьба — ти вчиниш якийсь аморальний, аморальний вчинок і будеш мучитися докорами сумління.

У сні ганьбити когось - тривоги, занепокоєння і переживання через несправджених надій і несформованих планів.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати уві сні почуття ганьби - знак вашої внутрішньої невпевненості в собі. Нерідко такі сни підказують, що ви збираєтеся взятися за справу, в якій мало що розумієте, ризикуючи сісти в калюжу.

У той же час, якщо почуття ганьби уві сні ви відчуваєте занадто часто - це означає, що вам пора змінити ставлення до себе самого. Одне з кращих засобів, здатних допомогти вам подолати свою невпевненість, це рятівне почуття гумору і самоіронія.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відчувати у сні велике бажання сходити в туалет - до страху, жаху.

Бачити у сні свої випорожнення - до грошей.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви піддалися ганьбі й осміянню найближчих людей - значить, вашим інтересам перешкодять злі і недоброзичливі люди.

Бачити у сні зганьбленим своєї коханої людини означає, що наяву проявите підвищений інтерес до його особистого життя і дружнє участь в його важких справах.

Бачити уві сні зганьбленими своїх неприятелів - сон говорить про те, що самі в реальності проявите нетактовність і грубість, чим викличете різко негативну реакцію оточуючих.

Якщо уві сні ви переживаєте, не в силах знести ганьбу, яку доставили вашій родині своїми вчинками діти, - це загрожує вам в реальності багатьма сімейними проблемами та погіршенням самопочуття.

Снотолкователь

Якщо Ви соромитесь уві сні ганебної поведінки дітей або своїх друзів - це передвіщає Вам нездійснені надії в майбутньому. Тривога понівеченої Ваше серце.

Самому ж пережити безчестя, впасти в немилість - це знак того, що наяву Ви зневажите правилами моралі та прямолінійністю поведінки, тим самим поставивши під загрозу свою репутацію.

Крім того, недоброзичливці будуть поглядати на Вас.

Сонник для закоханих

Якщо уві сні вам соромно за ваших близьких, це означає, що надії на щастя і любов не виправдаються. Ви будете тривожитися за свою долю.

Загальний сонник

Якщо Ви соромитесь уві сні ганебної поведінки дітей або своїх друзів - це передвіщає Вам нездійснені надії в майбутньому. Тривога понівеченої Ваше серце. Самому ж пережити безчестя, впасти в немилість - це знак того, що наяву Ви зневажите правилами моралі та прямолінійністю поведінки, тим самим поставивши під загрозу свою репутацію. Крім того, недоброзичливці будуть поглядати на Вас.

Якщо Вам сниться, що Ви засмучені через ганебної поведінки Ваших дітей або друзів, то в реальному житті Вас чекають нездійснені надії. Тривога і неспокій наповнять Вашу душу. Відчувати себе зганьбленим - знак падіння Вашої моралі. Вам загрожує втрата репутації, до того ж вороги постараються оббрехати Вас.

Теткінскій сонник-2012

Ганьбавідображення боязні потерпіти невдачу.

 
Відноситься до тем: