Тлумачення сну «Ікебана»

Сонник Міллера

Якщо вам принесли красиву ікебану - підношення шанувальника, яка воліє залишатися в тіні, то це означає, що якийсь пройдисвіт прагне стати для вас довіреною особою. Молоду дівчину після цього сну обдурить новий коханий або змінить їй. А от якщо вона уві сні становитиме ікебану з живих квітів, це говорить про те, що вона буде користуватися успіхом у молодих людей. Жінкам постарше таке сновидіння пророкує, що їх любовні стосунки будуть вдало розвиватися. Дарували зроблену власноруч ікебану - такий сон пророкує виникнення у вас необхідності вплинути на якусь важливу персону. Ви будете шукати спосіб, як до неї підступитися. Вчилися складати ікебану - значить, до вас звернуться за якийсь допомогою в якомусь справі, якою ви вже давненько не займалися.

Сучасний сонник

У сні вам приносять від невідомого шанувальника витончену ікебану - жінок цей сон повинен насторожити:

Хтось дуже хитрий намагається увійти до вас у довіру;

Молодій дівчині цей сон - передвіщає, що її новий друг обдурить її або змінить їй.

Складати ікебану з живих квітів - для молодої дівчини цей сон передвіщає увагу молодих людей, для жінки він означає благополучне протягом любовному зв'язку.

Якщо уві сні ви даруєте комусь зроблену вами ікебану - такий сон говорить про те, що скоро вам належить шукати спосіб, як вплинути на потрібну людину.

Ви не вмієте складати ікебану, але вчіться це робити уві сні - цей сон означає, що вас попросять допомогти в справі, до якого ви дуже давно не зверталися.