Сонник «Карлик»

Сонник Міллера

Бачити карлика або гнома - завжди добре.

Якщо карлик добре складний і має приємну зовнішність - це віщує вам цікаве життя, в якій здатності ваші будуть постійно розвиватися. Такий сон обіцяє вам довгий фізичне і психічне здоров'я - дозволяє брати участь у багатьох вигідних підприємствах.

Бачити уві сні своїх друзів, котрі перетворилися на карликів - передвіщає подібну ж долю для них.

Злісні карлики уві сні - завжди загроза якогось нещастя.

Сонник Цветкова

Карликзатримка у справі;

Карликові тварини — неждана дозвіл безнадійних справ.

Сонник Міс Хассе

Попередження про те, що маєте справу з поганими людьми.

Езотеричний сонник

Добрий — належить веселощі, свято. Злісний - отримаєте допомогу від гномів, стіхіалій землі.

Сон рекомендує підібрати вам відповідні прикраси і камені.

Англійський сонник

Якщо Ви бачите в сні, що Ви дивитеся на карлика - це знак того, що Ви підніметеся в званні або чині або займете більш високе положення в суспільстві.

Якщо у сні Ви бачите себе карликом - це означає здоров'я, фізичну силу та незалежність від серйозних обставин. Це щасливий сон для комерсантів, фермерів і закоханих.

Сонник Симона Кананіта

Карликуспіх у справах.

Французький сонник

Якщо ви бачили уві сні карликів, - наяву Вас очікують невеликі прикрощі, які Вам принесуть дріб'язкові і смішні люди з Вашого оточення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Карлики — це твої «активності». Вони щось будують - твоя діяльність буде мати двоїстий результат переслідують тебе, лізуть в щілини - твоя діяльність сковує лінню, страх перед діяльністю. Вони щось потихеньку носять - в душі відбувається підготовка до чогось важливого.

Карлик є і говорить з тобою - ти недооцінюєш людини, яка одного разу зіграє у твоєму житті важливу роль, розуму мало для завершення справи, необхідна тонка інтуїція.

Карлик приходить послом - напряги увагу.

Карлик ів бачити в лісі, в погребі і т. - Таємні, приховані від тебе самого результати твоїх справ. Їх на млині бачити - безплідна розтрата сил, твоїх справ. У сетіУ них бути - занадто бурхлива тушлива діяльність позбавляє тебе духовних сил і можливості духовного розвитку. Переслідувати карлика - злий результат твоїх справ.

Сонник Шеремінской

Карлик — може означати приниження, боягузтво, невміння себе захистити, прагнення уникнути ризику.

Новий сімейний сонник

Бачити у сні карлика або гнома - завжди добре.

Якщо карлик прекрасно складний і має приємну зовнішність - попереду у вас цікаве життя, яка дозволить вашим здібностям постійно розвиватися. Такий сон обіцяє вам довгий фізичне і психічне здоров'я, яке дозволяє брати участь у багатьох вигідних підприємствах.

Якщо уві сні ви побачили своїх друзів, котрі перетворилися на карликів, то їм також повезе у всіх починаннях. А ось сон про злісному карлику завжди таїть в собі якусь загрозу.

Сонник Шувалової

Образ викривленого деформованого інстинкту. Говорить про присутність перешкоди або чогось чужого, неприродного в ваших діях.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це суперечливий сон. якщо ви бачите уві сні, що ви дивитеся на карлика, - це знак того, що Ви підніметеся в званні або чині або займете більш високе положення в суспільстві.

Якщо у сні Ви бачите себе карликом - це означає здоров'я, фізичну силу та незалежність від серйозних обставин. Це щасливий сон для комерсантів, фермерів і закоханих.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш карлика з приємною зовнішністю, свідчить:

Від природи тобі дано міцне здоров'я і чіпкий розум, і це дасть тобі можливість домогтися успіху в обраному тобою справі.

Якщо ти побачиш карликами своїх друзів, значить, справи в них ідуть добре і ти можеш за них порадіти. Потворні огидні карлики зі злими обличчями віщують біду.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні карлика, - погано, -, що половина життя його віднята.

Новий сонник 1918 р

Карликзатримка в справах.

Міфологічний сонник

Карлик (низькорослий, потворний чоловік з великою головою) - потайне, потворне, дрібне, негативне почуття самого сплячого;

Затримка справ.

Місячний сонник

Карлика бачитизатримка в справі.

Снотолкователь

Бачити карлика або гнома - завжди добре.

Якщо карлик добре складний і має приємну зовнішність - це передвіщає Вам цікаве життя, в якій здатності Ваші будуть постійно розвиватися. Такий сон обіцяє Вам довгий фізичне і психічне здоров'я, яке дозволяє брати участь у багатьох вигідних підприємствах.

Бачити уві сні своїх друзів, котрі перетворилися на карликів, передвіщає подібну ж долю для них.

Злісні карлики уві сні - завжди загроза якогось нещастя.

Сучасний сонник

Якщо карлик добре складний і має приємну зовнішність - це знак того, що у Вас завжди буде міцне здоров'я і гострий розум, які дозволять Вам займатися будь-яким прибутковою справою, що вимагає фізичної сили і чіпкого розуму.

Бачити уві сні своїх друзів в образі карликів - означає, що вони будуть здорові і Ви будете раді за них.

Потворні і огидні карлики - завжди віщують біду.

Сонник XXI століття

Карлик або гном, побачений вами уві сні - є передвістям цікавого життя, в якій ваші здібності будуть постійно розвиватися, а також сильного фізичного здоров'я.

Бачити у сні карлика або карлиця в дуже незвичайній ситуації - означає зустріч зі слабким і смішним недругом.

Якщо карлики переслідують у сні, лізуть в щілини - це може означати небезпеку бути скутим лінню, відчувати страх перед активною діяльністю.

Якщо карлик вступає в бесіду - це попередження про те, що ви недооцінюєте людини, яка може зіграти важливу роль у вашій долі.

Бути уві сні ліліпутом - знак того, що ви щось робите неправильно, ваші вчинки або дії можуть у подальшому створити вам додаткові проблеми, про які ви навіть не підозрюєте.

Сонник для стерви

Карликуспіх і удача в справах, кар'єрний ріст.

Бути самою карликом - часті пропозиції про прибуткову роботу, хороше здоров'я, стійкість і невразливість.

Бачити карликів — у тебе будуть забезпечені і вірні друзі, добрі знайомі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Карлик, побачений у сні - до негоди.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Карлик — вам належить побачити потворного людини.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Карлик — сниться до маленьких неприємностей.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вам є потворний карлик, віщує зустріч з поганими, недоброзичливими людьми. Розмовляти уві сні з карликом - наяву доведеться мати справу з людиною, яка неприємний вам саме своєю убогістю і нікчемністю.

Карлик, який вам загрожує чарівними чарами, віщує зупинку в розпочатій справі.

Тікає від вас карлик говорить про те, що в реальному житті ваш суперник буде виглядати смішним і безпорадним і ви впораєтеся з ним без особливої праці.

Доброзичливий карлик з веселим, привітним обличчям - сприятливий знак, він віщує вам цікаву, насичену життя, в якій ви зможете до досконалості розвинути закладені в собі таланти. Се сновидіння, крім іншого, віщує довголіття і міцне душевне здоров'я, а також удачу в любові і успіх у справах.

Якщо уві сні ви дізнаєтеся в карликах перетворилися в них своїх знайомих - наяву це загрожує для них збитками, а для вас - передвістя легкого нездужання і головних болів.

Сонник Таро

Карликдрібниці, перешкоди, неможливість вирішити проблему.

Карлик-скороход — готовність до звершень, подвигів.

Тлумачний словник сновидінь

Карликзупинка в розпочатій справі.

Давньоруський сонник

Затримка в справі.

Це суперечливий сон.

Якщо Ви бачите в сні, що Ви дивитеся на карлика, - це знак того, що Ви підніметеся в званні або чині або займете більш високе положення в суспільстві.

Якщо у сні Ви бачите себе карликом - це означає здоров'я, фізичну силу та незалежність від серйозних обставин.

Це щасливий сон для комерсантів, фермерів і закоханих.

Зліснийдопомога від гномів, стіхіалій землі. Підберіть собі підходящі камені і прикраси. Добрий - до веселощів, гулянці.

Якщо Ви бачили уві сні карликів, - наяву Вас очікують невеликі прикрощі, які Вам принесуть дріб'язкові і смішні люди з Вашого оточення.

Маєш справу з поганими людьми.

Бачити карлика або гнома - завжди добре;

Карлик добре складний і має приємну зовнішність - цікаве життя, в якій здатності Ваші будуть постійно розвиватися, довгий фізичне і психічне здоров'я, яке дозволяє брати участь у багатьох вигідних підприємствах;

Бачити своїх друзів, котрі перетворилися на карликів - провіщає їм хороше здоров'я, а Вам багато задоволень;

Злобні карлики — завжди загроза якогось нещастя.

Сонник для закоханих

Сон про карлику - хороший знак. Добре складений карлик віщує вам цікаве життя, багату любовними пригодами і радісними зустрічами.

Теткінскій сонник-2012

Карликвідображення безсилля. Відображення пронозливості. Необхідність «підняти планку». Відображення можливості подолати велику перешкоду з малими зусиллями. Нагадування про те, що не всі є тим, чим здається.

 
Відноситься до тем: