Тлумачення сну «Карта двійка»

Нумерологічний сонник Піфагора

Двійка (карта) — це найменша карта в колоді, тому побачити уві сні, що ви граєте в карти і у вас на руках опиняються суцільні двійки, - до неприємних сімейним турботам.

Якщо тим не менше ви виграєте, то період неспокою триватиме лише 2 тижні, а після цього ви будете винагороджені сторицею за весь той час, що витратили на своїх рідних і близьких. Просто побачити у себе в руці карту-двійку - це попередження понад. У цьому випадку чирвова двійка означає, що через 11 днів вас чекає радість в любові, причому прийде вона з несподіваною для вас боку і змусить вас змінити всі плани, а від багатьох відмовитися назавжди.

Побачити в сні Бубнова двійку - чекайте листа, який прийде протягом 20 днів і буде містити в собі відповідь на питання, яке давно не дає вам спокою. Отримавши його, ви зможете переглянути свої цілі і скласти нові плани.

Приснилося двійка хрести - це знак біди, що насувається, не поспішайте приймати пропозицію з'їздити в захоплюючу подорож - там вас підстерігає нещастя. Два місяці постарайтеся нікуди не виїжджати, займіться домашніми справами. Пікова двійка говорить про те, що ви зробили ставку не на того коня, іншими словами, ви абсолютно даремно вислужується перед начальником - через два місяці його усунуть, і ви потрапите в немилість до нового шефа.

Якщо вам сняться всі чотири двійки, то візьміть до відома тільки ту інформацію, яку несе в собі друга карта зліва.