Тлумачення сну «Контракт»

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви укладали контракт або бачили, як ці робили інші, то наяву укладіть вигідну угоду. Зробити це зі своїм реальним ворогом - між вами настане тимчасове перемир'я, але ви все одно повинні бути весь час напоготові. Підписати контракт з дияволом про продаж душі - такий сон означає, що своїми гріхами та низькими, негідними морального людини вчинками ви прокладаєте собі дорогу прямо в пекло. У сні розірвали підписаний з кимось контракт - це до сприятливих змін, новим привабливим перспективам.

Сучасний сонник

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в кроці від підписання контракту з великим іноземним інвестором, то сон означає:

Ваші недруги і заздрісники сплять і бачать ваш провал. Ви повинні зняти рожеві окуляри і зробити відповідні висновки.

Підписаний з закордонним роботодавцем контракт сниться до появи незначного нездужання. Вам необхідно відсунути звершення грандіозних планів на другий план і зайнятися здоров'ям.

Новітній сонник Г. Іванова

Ваші надії не виправдаються.

Сонник Шиллера-Школьника

Укладати — вигідна угода.

Новітній сонник

Контракт — ваші надії не виправдаються.

Сонник XXI століття

Якщо вам сниться, що ви укладаєте контракт - це передвістя гарного початку вашої трудової діяльності, розриваєте - значить, у вас складуться непрості відносини зі співробітниками.

Сонник для всієї родини

Якщо ви уві сні укладаєте контракт з крупною іноземною фірмою - то наяву у вас багато заздрісників і недоброзичливців, які тільки і мріють про вашому провалі. Вам треба звернути на це увагу і вжити відповідних заходів.

Якщо ви відправляєтеся працювати за кордон за контрактом - то у вас виникнуть тимчасові проблеми зі здоров'ям. Всі свої грандіозні плани краще відкласти до більш зручного випадку.

Сонник для стерви

Контракт укладати — вигідне, дуже прибуткова справа.

Сонник Морозової

Укласти або підписувати уві сні контракт - наяву завершити справу, виконати обіцянку, виконати зобов'язання. Такий сон може означати весілля, нову роботу, підстава фірми.

Розірвати контрактзруйнувати відносини з оточуючими.

Якщо уві сні контракт порушує інтереси когось із ваших партнерів - наяву Ваші противники будуть активно діяти проти Вас.

Сонник від А до Я

Укладати у сні з кимось контракт на виконання певних зобов'язань - передвістя неприємностей, пов'язаних з новими віяннями в державній політиці щодо тієї області діяльності, якою ви займаєтеся.

Якщо ви укладаєте контракт зі своїм роботодавцем на виконання того чи іншого виду та обсягу робіт - такий сон пророкує, що ви отримаєте запрошення на велике торжество, де будете веселитися до упаду. Порушити умови підписаного вами ж контракту - в реальному житті поступити безчесно у відношенні своїх друзів або колег по роботі.