Тлумачення сну «Лава»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася вогненна лава, значить, душу вашу наповнить любов такої нищівного сили, що всі колишні симпатії і зв'язки не тільки померкнуть перед нею, але й взагалі забудуться. Рятувалися від потоку лави - готуйтеся вже незабаром отримати вкрай неприємна звістка. Може бути, ви втратите близької людини.

Побачити лаву в застиглому стані - ви будете очевидцем якогось незвичайного пригоди, а також ризикуєте втягнутися в якійсь жахливий скандал. Молодій дівчині сон підказує не засмучуватися через дрібниці.

Езотеричний сонник

Палаючаморе пристрастей. Вас захлиснуть почуття, пристрасна любов. Вимерлих - світ спогадів. Хтось давно забутий може нагадати про себе.

Бачити вогненну лаву - Ви зустрінете своє кохання, причому таку сильну, що забудете всі свої колишні прихильності;

Рятуватися від вируючого потоку лави - неприємна звістка, можлива втрата близької людини;

Застигла лава — Ви станете учасником моторошного скандалу або свідком надзвичайної події;

Для молодої особи - Вам не слід сильно засмучуватися через дрібниці.

Якщо у сні Ви бачите викидати лаву вулкана, то наяву Вас очікують сильні потрясіння.

Бачити застиглу лаву означає, що Ви переконали себе в тому, що більше ніколи не зможете полюбити. Однак пам'ятайте про те, що все міняється.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Щось пригноблювана довгий час - зазвичай, гнів.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це яскравий символ того, що довгий час пригнічувався, - зазвичай злості. Докладатимете конструктивні дії, щоб звільнитися від злості.

Східний жіночий сонник

Бачити викидати лаву вулкана - до сильних потрясінь зі сварками і скандалами.

Сучасний сонник

Бачити у сні вогненну лаву - означає, що Ви зустрінете своє кохання, причому таку сильну, що забудете всі свої колишні прихильності.

Якщо Вам сниться, що Ви рятуєтеся від вируючого потоку лави - незабаром отримаєте дуже неприємну звістку. Можлива втрата близької людини.

Спостерігати застиглу лаву - передвіщає, що Ви станете учасником моторошного скандалу або свідком надзвичайної події. Молодий персоні такий сон - говорить про те, що не слід сильно засмучуватися через дрібниці.

Американський сонник

Лава — щось пригноблювана довгий час, зазвичай, гнів.

Східний сонник

Бачити викидати лаву вулкана - до сильних потрясінь зі сварками і скандалами.

Сонник XXI століття

Поточна вогненна лава, забирає в своєму полум'яному потоці все зустрічається на її шляху - передвіщає виникнення нової і сильної пристрасті в серці жінки (чоловіки).

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вогнедишна лава у вашому сні - відображення ваших перегрітих емоцій. Схоже, якісь події незабаром загрожують повністю захопити вас. Зазвичай такі сни є закликом розслабитися і трохи заспокоїтися, інакше напружені нерви можуть стати причиною перевтоми і конфліктів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо ви бачите уві сні виверження вулкану і поточну річкою лаву, все змітає на своєму шляху - до бурхливої пристрасті.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Лава — виникнуть наслідки справи, про яку ви забули, а даремно.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні потік лави - до стихійного лиха.

Сонник від А до Я

Побачити в сні вивергатися з жерла вулкана, що прокинувся вогненну лаву - передвіщає запеклі суперечки, які можуть серйозно зашкодити вашій репутації, причому для молодої дівчини такий сон - є попередженням про те, що її егоїзм призведе до неприємних наслідків.

Рятуватися втечею від переслідуючої вас по п'ятах лави, що спалює все на своєму шляху - такий сон означає, що в повній мірі використовуєте відкрилися перед вами можливості досягти успіху у своїй справі.

Взагалі сон про лаві - говорить про настання великих життєвих змін.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите викидати лаву вулкана, то наяву Вас очікують сильні потрясіння.

Бачити застиглу лаву означає, що Ви переконали себе в тому, що більше ніколи не зможете полюбити. Однак пам'ятайте про те, що все міняється.

 
Відноситься до тем: