Тлумачення сну «Мурахи»

Звичайний сонник

Почесть;

Біжать в будинок - смерть лиходіїв.

Англійський сонник

Мурахи уві сні - зазвичай попереджають Вас про швидке переїзді в велике промислове місто, де у Вас з'явиться велика родина, в якій будуть переважати хлопчики і чоловіки.

Якщо Ви старанні і працьовиті - можливо, сон про мурах стане передвістям того, що Ви незабаром зіб'єте собі пристойний стан.

Якщо ж ретельність Вам не властиво - значить, життя Ваша швидше за все пройде в бідності. Закоханим мурахи - обіцяють швидкий шлюб і велику родину. Торговцям - обіцяють прибутку і повну незалежність.

Езотеричний сонник

Домашні праці, клопоти.

Сонник Міс Хассе

Бачитибагато праці вкласти в справу, що принесе деяку прибуток;

Розтоптувати — підривати власне щастя;

Бути укушенимнещастя. почесть;

Біжать в будинок - смерть лиходіїв.

Сонник Міллера

Того, кому присняться мурашки - весь день будуть переслідувати дрібні неприємності. Відсуваючи від себе всі ці нікчемні причини для роздратування, він виявить справжню причину свого глибокого незадоволення власним становищем.

Циганський сонник

Якщо вам сняться мурахи на одязі або заповзає в дім, вас чекають незначні неприємності. Спостерігати за мурахами - займатися різноманітною діяльністю, зазвичай безліччю дрібних справ. Мурашник - ухилення від роботи.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Мурахи уві сні зазвичай попереджають вас про швидке переїзді в велике промислове місто, де у вас з'явиться велика родина, в якій будуть переважати хлопчики і чоловіки. якщо ви старанні і працьовиті, то, можливо, сон про мурах стане передвістям того, що ви незабаром зіб'єте собі пристойний стан, - якщо ж ретельність вам не властиво - значить, життя Ваша швидше за все пройде в бідності. Закоханим мурахи обіцяють швидкий шлюб і велику родину. Торговцям обіцяють прибутки і повну незалежність.

Китайський сонник Чжоу-гуна

За ліжка повзають мурахи. - Віщує нещастя.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо ви побачите, що у ваш будинок входять мурашки, то знайте:

Це сновидіння ниспослано до придбання вами майна.

Сонник Цветкова

Мурахи — достаток.

Сонник Мартина Задеки

Мурахибагатство.

Сонник Менегетті

Вказує на руйнівний вплив, пожираюче існуючу солодкість життя. Символізує негативну психологію, засновану на психічному вампіризмі (см. Комахи).

Сонник Здоров'я

Бачити мурах — належить багато працювати за скромну винагороду, але притому бути щасливим;

Для хворих — можливо, вам необхідно лікуватися мурашиним спиртом.

Американський сонник

Мурахи — виробництво;

Продуктивність. Спільнота або суспільні справи.

Місячний сонник

Мурахичесть;

Біжать в будинок - смерть лиходіїв.

Малий сонник Велесів

Мурахи — отримаєш роботу, робочих побачиш, багатство, честь, рідня, успіх / сльози;

Тягнуть всякеуспіх у справі, благополуччя / збиток, трата;

Нічого не роблять - збиток, злидні;

Розтоптати їхнещастя.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить, що в будинок його входять мурашки - це до придбання майна.

Новітній сонник

Мурахи — схильність до хвороб шкіри, венеричних захворювань. Ознака неблагополуччя у ваших родичів.

Повзе по вашому тілу мураха - обіцяє дуже багато роботи. Розгубленість.

Снотолкователь

Муравйов бачитиє знак замаху на яку справу;

Мурах нічого не роблять бачити - є знак досконалого розорення;

Мурах працюють бачити - предзнаменует успіх у справах, родючість, дешевизну на всі їстівні припаси і взагалі має знаменование сприятливе.

Сонник XXI століття

Бачити мурах уві сні - до знайомства з працьовитими людьми.

Спіймати мурашки уві сні - означає, що гроші прибудуть в найближчому майбутньому, а з ними - шана і повага.

Бачити багато мурах уві сні - до тягот від одноманітності життя, багато що біжать мурашок - до дороги, мурашник - до надання вам великий честі.

Розчавити мурахи — означає зруйнувати свій успіх.

Якщо він залізе у вухо або в рот - це означає небезпеку для життя.

Червоних мурашок у сні бачити - до тяжкого похмілля.

Сонник Азара

Мурахи тримати в руках - шана;

Бачити мурах у мурашнику - клопітку працю;

Мурашки тримати в руках - шана;

Натиратися мурашиним спиртом - прибуток.

Сонник для всієї родини

Зруйнувати мурашник — до біди.

Якщо мурахи бігають - все буде добре і чорна смуга життя закінчиться в цей же день.

Якщо сон недільний - це знак переродження людини, осяяння, прозріння.

Якщо сон з четверга на п'ятницю - у вас підвищений імунітет і достатні сили організму, в разі виникнення захворювання вам допоможе самолікування.

Сонник для стерви

Мурахи — дрібні неприємності.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Мурахи уві сні - символізують метушню, безліч дрібних турбот і неприємностей. Можливо, ви занадто багато уваги приділяєте дрібницям, випускаючи з виду те, що дійсно важливо і значимо.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні безліч мурашок - до навали тарганів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити, як мурахи заполонили ваш будинок - до прибутку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Мурахи — до турбот і біганини.

Сонник про тварин

Мураха — означає працьовитість.

Сонник від А до Я

Якщо вам сниться, ніби у вас в квартирі завелися маленькі домашні мурашки, - це віщує успіх у справах після довгих поневірянь і невизнання. Позбутися від них означає, що наяву вам загрожує розорення.

Бачити мурах в лісі віщує важка фізична праця і низьку зарплату.

Якщо уві сні мурашки повзають по вашому тілу - вас оточать пошаною і привілеями. Кусючі мурашки віщують нещастя з вашими близькими.

Наступити уві сні на мурах, плазунів по землі, - підірвете своє благополуччя. Мертві мурашки означають, що вкладете багато праці і зусиль у справу, яка принесе зовсім малу віддачу.

Якщо уві сні ви бачите величезний мурашник - вам слід бути уважнішими до своїх дітей, які можуть доставити вам серйозні неприємності в найближчому майбутньому.

Упасти в сні в мурашник віщує тривожні вісті й сумні події протягом усього майбутнього дня. Нюхати уві сні мурашину кислоту або натиратися нею - до отримання несподіваної прибутку.

Сонник Мандрівника

Мурахаприбуток через наполегливу працю;

Повзають по тілу, кусають - психічні та нервові розлади;

Зруйнувати мурашникнещастя.

Сонник Шеремінской

Мурахи — гарну винагороду за виконану роботу.

Сонник Езопа

Існує відомі народні вирази:

«Трудиться, як мурашка» або «Дружать, як мурахи». Так викликаний в сновидінні образ мурашки, швидше за все, і є відклалися у вашому сновидінні ці відомі вислови.

Можливо, образ мурашки - з'являється уві сні тоді, коли в реальному житті ви зустрілися з людьми, що володіють тими чудовими людськими якостями, які уособлює мураха:

Працьовитість, скромність, ощадливість, дружелюбність.

Побачити в сні мурашки, щось тягне в мурашник - знак того, що в реальному житті вам слід замислитися про своє майбутнє, тому що, можливо, незабаром обставини зміняться в гіршу сторону і вам дуже сильно знадобляться заощадження, які ви зробите в.

Спостерігати уві сні за снують по мурашнику мурахами - добрий знак. Такий сон говорить про те, що в реальному житті, завдяки своїй працьовитості, ви досягнете успіху і визнання оточуючих.

Тиснути уві сні мурах - означає, що незабаром ви зробите вчинок, за який будете розплачуватися все своє життя.

Спостерігати уві сні за дружної вервечкою мурах - свідчення того, що в реальному житті у вас дуже багато друзів, які ніколи не підведуть вас у важку хвилину.

Якщо вам приснилося, що по вашій руці або нозі повзе мураха - такий сон говорить про те, що наяву ви дуже ощадливий людина, і, завдяки цьому, ніколи не будете відчувати гострої потреби в чому-небудь.

Якщо вас вкусила мураха - в реальному житті вам слід остерігатися підступу з боку близької вам людини. Можливо, такий сон говорить про те, що вас підведуть колеги по роботі, яким ви довіряли.

Якщо уві сні в варення залізли мурашки - вам слід подолати великі труднощі для того, щоб домогтися в житті всього, чого ви хочете.

Зруйнувати уві сні мурашник - знак того, що ви вплутати в сумнівний захід, яке погано для вас закінчиться. Можливо, такий сон говорить про те, що через свою сором'язливість ви не зможете відмовитися від поганого справи, про що згодом будете дуже сильно шкодувати.

Середньовічний сонник

Муравйов побачити — до якихось позовів.

Універсальний сонник

Чи є на світі більш працьовите, організоване і цілеспрямоване створення, ніж мураха? Що мурашки роблять у вашому сні? Як ви ставитеся до їх діяльності? - Ви відчуваєте, що вони вторгаються в ваш особистий простір, змушують вас бути більш організованим і діяти більш ефективно? Або відчуваєте, що мурашки вас підтримують, що ви є частиною ефективно працюючої команди, яка всього може домогтися?

Якщо ви повинні виконати якусь велику за обсягом роботу, сон про мурах - знак того, що вам необхідно розширити коло своїх помічників і створити команду.

Можливо, скромний маленький мураха, приснився вам - нагадує про те, що якщо ви зберетеся з силами, то зможете досягти надзвичайних висот.

Мураха може підняти вагу більше свого тіла - а що ви можете зробити, щоб перевершити очікування оточуючих?

У мурашиному співтоваристві існує чітка ієрархія, в якій у кожного мурашки є своє місце - як ви ставитеся до свого соціального статусу? Ви відчуваєте, що вас намагаються підвести під якусь категорію? Ви хотіли б змінити свій соціальний статус? Ви хотіли б бути своєрідним головним мурахою, або, може бути, ви ведете себе як головний мураха, який керує іншими, витягуючи з цього користь?

Якщо вам сниться, що ви частина мурашника, що кишить мурахами - це означає, що ви неспокійні і повні енергії. Можливо, ваша підсвідомість натякає вам на те, що вам пора вивільнити зайву енергію.

Давньоруський сонник

Достаток.

Мурахи уві сні зазвичай попереджають Вас про швидке переїзді в велике промислове місто, де у Вас з'явиться велика родина, в якій будуть переважати хлопчики і чоловіки.

Якщо Ви старанні і працьовиті, то, можливо, сон про мурах стане передвістям того, що Ви незабаром зіб'єте собі пристойний стан, - якщо ж ретельність Вам не властиво - значить, життя Ваша швидше за все пройде в бідності. Закоханим мурахи обіцяють швидкий шлюб і велику родину. Торговцям обіцяють прибутки і повну незалежність.

Домашні праці, клопоти.

Бачитибагато праці вкласти в справу, що принесе деяку прибуток розтоптувати - підривати власне щастя бути укушеним - нещастя.

Того, кому присняться мурахи, весь день будуть переслідувати дрібні неприємності. Відсуваючи від себе всі ці нікчемні причини для роздратування, він виявить справжню причину свого глибокого незадоволення власним становищем.

Дрібні неприємності, які переслідують Вас весь день, незадоволеність власним становищем.

Почесть;

Біжать в будинок - смерть лиходіїв.

Бачити в мурашнику - клопітку працю;

Тримати на руці - шана;

Натиратися мурашиним маслом - прибуток.

Сонник для закоханих

Мурахи зазвичай сняться до дрібних неприємностей і сварок з коханою людиною.

Жіночий сонник

Мурахи сняться — до дрібних неприємностей протягом наступаючого дня.

Якщо ви проігноруєте всі дріб'язкові приводи для роздратування, ви виявите, що справжня причина вашого настрою глибоке незадоволення власним становищем.

Теткінскій сонник-2012

Мурахавідображення прихильності до колективного дії і / або надії на колектив. Необхідність перестати перекладати відповідальність на інших. Необхідність проявити організаторські здібності. Необхідність колективної роботи.