Сонник «Лівша»

Сонник Міллера

Якщо приснився лівша, це говорить про те, що ви втратите одного зі своїх друзів, причому вже найближчим часом. Вас може зрадити людина, від якої ви могли очікувати чогось подібного. Лівшею були ви - значить, беретеся за непосильну для вас роботу. Робити лівою рукою роботу, що вимагає особливої ретельності і старанності, - подібне сновидіння означає, що вам зробить хтось вельми цікаве пропозицію, що обіцяє велику вигоду.

Якщо ви його приймете, всі матеріальні проблеми можуть бути вирішені. Вітатися за руку з лівшею - це відображення вашого бажання виправити відносини, зовсім засмутився з вашої вини.

Сучасний сонник

Побачити в сні лівшу - передвіщає, що незабаром Ви позбудетеся одного.

Сон застерігає:

Вам загрожує зрада з боку людини, від якого Ви не очікуєте нічого поганого.

Якщо Вам сниться, що Ви лівша - ви беретеся за роботу, яка Вам не під силу.

Якщо Вам приснилося, що Ви виконуєте лівою рукою дуже копітку роботу - незабаром Ви отримаєте дуже вигідну пропозицію. Воно допоможе Вам вирішити всі Ваші матеріальні проблеми.

Побачити сон, у якому Ви вітаєтеся за руку з лівшею - передвіщає, що Ви хочете виправити відносини, які з Вашої вини зовсім засмутилися.

Азбука тлумачення снів

Бачити у сні лівшу - знак успіху в незвичайній справі.

Теткінскій сонник-2012

Лівша — необхідність підняти свою самооцінку. Необхідність не принижувати значення своєї праці і / або своїх здібностей.

 
Відноситься до тем: