Сонник «Людожер»

Сучасний сонник

Приснився людожер — значить, вам належить виснажливе протистояння з давнім противником, який знає всі ваші слабкі і сильні сторони. Однак сон говорить, що Фортуна буде на вашому боці. У ніч на четвер людожер сниться до хвороби.

Якщо сниться, що вас захопили в полон канібали, то в якийсь роботі вам належить знаходитися в залежності від іншої людини. Змінити ситуацію ви так і не зумієте аж до завершення спільної праці. Жінку, що побачила подібне сновидіння, очікує сцена ревнощів, для якої вона сама створить привід.

Слухали історію про людожерів - значить, ви дізнаєтеся подробиці непорядного по відношенню до вас вчинку одного з тих, кому ви звикли довіряти. Але ця людина вже понесе покарання до того, як за відновлення справедливості візьметеся ви.

У вашому сні канібалом був знайомий чоловік - це може говорити про те, що ви його підсвідомо боїтеся.

Якщо присниться, що ви самі людожер, то вас замучать докори сумління за якийсь проступок. Дівчині, яка побачила подібне сновидіння, належить каятися в лукавстві і брехні по відношенню до коханого.

Міфологічний сонник

Людожералюдина, дикун або істота, поїдають інших людей - нестерпний, нестерпна людина в оточенні сплячого. Самому бути людожером - дивні або небезпечні придбання, збагачення, пізнання.

Азбука тлумачення снів

Людожер — символізує небезпечного чоловіка або грізного батька.

Бачити страшного людожера уві сні - бути залежним від когось.

Смирний людожер — ви самі пригнічуєте інших або свої пориви.