Тлумачення сну «Маніяк»

Сонник Міллера

Вас переслідує маніяк - Ваші сили закінчуються і тому Ви боїтеся відповідальності, яку на вас поклали, без ризику Ви досягнете бажаного;

Ви стали маніяком - Вам доведеться відмовитися від ваших бажань, щоб не зробити непоправну помилку;

Почути, що затриманий небезпечний маніяк - Ви не зможете здійснити задумане через об'єктивних обставин.

Якщо Вам приснилося, що Ви стали жертвою маніяка, то наяву Вас переслідує якась нав'язлива думка, звільнитися від якої Вам допоможе тільки відверта розмова з близькою людиною.

Якщо уві сні Ви налякані звістками про те, що там, де Ви живете, з'явився маніяк, то в реальному житті Вам слід пам'ятати приказку:

"Очі боятьсяруки роблять".

Сонник Лонго

Якщо наснилося, як ви тікали від переслідування маніяка, це порада не приписувати речам і явищам не властивого їм насправді значення. Буває, що хочеться в кожному дрібниці побачити «бризки» світової істини, при тому що в дійсності ця істина міститься в таких явищах, як любов, добро, сім'я. Мабуть, було б корисніше приділяти більше уваги саме їм, переставши шукати глибинний сенс там, де його немає і близько.

Якщо дивилися по телевізору передачу про маніяка, це означає, що ви дізнаєтеся щось дуже цікаве, але при цьому вкрай небезпечне. Небезпека полягає в тому, що ви не будете впевненими у повній достовірності інформації, тому вона не підлягає розголошенню, а ви можете її розбовтати.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що ти стала жертвою маніяка - значить, тебе переслідує якась нав'язлива думка, звільнитися від якої допоможе тільки відверта розмова з близькою людиною.

Якщо ти налякана звістками про те, що там, де ти живеш, з'явився маніяк - візьми на озброєння приказку:

"Очі боятьсяруки роблять".

Сучасний сонник

Вам приснилося, що вас переслідує маніяк - це символ того, що ваші сили закінчуються і тому ви боїтеся відповідальності, яку на вас поклали. Без ризику ви досягнете бажаного.

Якщо уві сні ви розумієте, що стали маніяком - це означає, що вам доведеться відмовитися від ваших бажань, щоб не зробити непоправну помилку.

У сні почути про те, що затриманий небезпечний маніяк - це передвістя того, що ви не зможете здійснити задумане, тому що завадять об'єктивні обставини.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви бачите сексуального маніяка, який гвалтує жертву на ваших очах, в реальному житті ви станете свідком чиїхось інтимних відносин.

Східний сонник

Приснилося, що ти стала жертвою маніяка - значить, тебе переслідує якась нав'язлива думка, звільнитися від якої допоможе тільки відверта розмова з близькою людиною.

Якщо ти налякана звістками про те, що там, де ти живеш, з'явився маніяк - візьми на озброєння приказку:

«Очі боятьсяруки роблять».

Дитячий сонник

Маніяк — якщо тобі чогось робити не можна, але дуже хочеться, то зроби це. Тільки за тієї умови, що це нікому не зашкодить.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви виявите у себе маніакальні ознаки або зрозумієте, що стали маніяком - такий сон є застереженням:

Ви занадто далеко зайшли і свої помилки і прорахунки і якщо зараз не зупинитися, го добром це не закінчиться.

Втікати від маніяка або намагатися сховатися від нього але сні - означає, що ви дуже втомилися від життєвої гонки, ви звалили на себе набагато більше, ніж можете зробити. Зараз краще все добре обдумати, визначити для себе головні цілі і завдання і не розмінюватися на дрібниці.

Сонник Білого мага

У сні тікати від маніяка - не приписуйте деяким речам того значення, якого вони не мають. Звичайно, іноді хочеться в кожному дрібниці побачити «бризки» світової істини. Але насправді ця істина полягає в цілком конкретні речі, любов, добро, сім'я. Може бути, краще звернути увагу саме на це і припинити пошуки глибоко прихованого сенсу в незначних речах.

Дивитися в сні передачу про маніяка - вас чекає знайомство з цікавою, але вкрай небезпечною інформацією. Небезпека полягає в тому, що ви не будете знати напевно, чи є інформація достовірною, тому розголошувати її не можна.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Маніяк — до тривоги.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Маніяк — можливо, ви будете мати справу з людиною із садистськими нахилами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дивитися в сні телевізійну передачу, в якій розповідають про маніяка, погубити безліч людей - до кривавих подій.

Сонник для всієї родини

Якщо тобі чогось робити не можна, але дуже хочеться, то зроби це. тільки за тієї умови, що це нікому не зашкодить.

Теткінскій сонник-2012

Маніяквідображення насильства взагалі. Відображення відчуття перетворення в жертву. Відображення боязні перетворитися на жертву. Відображення відчуття перетворення в жертву. Відображення боязні перетворитися на жертву.