Тлумачення сну «Нарцис»

Сонник Фрейда

Якщо сниться нарцис, такий сон може розшифровуватися не тільки неоднозначно, але й іноді суперечливо. З одного боку, це символ тяготящее самотності. З іншого ж, нарцис - це символ небажання з ким би то не було контактувати. Це не дивно, адже нарциси давно вважалися уособленням гордої самотності і самозамилування.

Побачити красиві, свіжі нарциси - це означає, що вам подобається самотність, подобається, що немає потреби перед ким би то не було звітувати, як провели час. Поки ви ще не наситилися цим почуттям.

Рвати нарциси у власному саду - вас відвідає бажання допомогти близькій людині у вирішенні якоїсь проблеми. Однак все вийде набагато серйозніше, ніж вам здавалося спочатку. Приготуйтеся до того, що задушевні бесіди плавно і непомітно для вас перетечуть у набагато більш близькі відносини.

Купівля нарцисів на квітковому базарі видає ваше прагнення привернути до себе увагу якоїсь людини. При цьому він вам зовсім не підходить, так що ви витрачаєте свої зусилля і час даремно.

Купували невеликі нарциси - значить, ви проявите прихильність до людини, протягом довгого часу домагався вашої симпатії. Це станеться тому, що він навіє спогади про перше кохання. Пізніше вам доведеться шкодувати про свої кроки, адже ілюзіям властиво в кінці кінців зникати, як дим, залишаючи відчуття обману.

Продавати нарциси — в квітковому магазині або на базарі - такого роду сон підказує, що вашим мріям і фантазіям властиво частенько випереджати наявні у вас реальні можливості.

Якщо ви постараєтеся якось їх урівняти, до вас прийде відчуття, що ви набагато більше зараз задоволені життям.

Приймати в дар букетик нарцисів - сон означає, партнер або кандидат на це місце у вашому житті піднесе вам вкрай несподіваний і вельми приємний сюрприз. Може бути, в цей день ви відчуєте себе по-справжньому щасливою людиною.

Сонник Міс Хассе

Переживете невірність.

Сонник Лонго

Нарцис вважається квіткою егоїстів.

Якщо він сниться, це вважається не надто сприятливим знаком.

Якщо ви зривали нарциси, це видає ваше бажання вивільнитися від впливу партнера, головне якість якого - егоїзм. Він не тільки відноситься до своєї персони зайво трепетно, але і від вас вимагає того ж. Не шкодуйте зіпсованих відносин, тому що ви гідні набагато більшого і кращого.

Дарували комусь нарциси - такий сон говорить про те, що ви змушені миритися з егоїзмом партнера. Втративши надію змінити цю людину, ви приймаєте його таким, яким він є. Вам не хочеться розлучатися через острах залишитися без пари.

Російський сонник

Нарциссимвол себелюбства і самозамилування, також квітка смерті.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Нарцисквітка весни, яка є деколи нових починань. Він може бути символом нового потенціалу, відродження та оновлення.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Нарцисплітки / таємні насолоди / горда людина.

Сонник Шеремінской

Нарцисзнак надії на благополучне вирішення проблем, але і також нагадування про вашу гордині і звичкою до самозамилування.

Сонник Езопа

Нарциссимвол егоїзму і себелюбства, тому побачені уві сні нарциси говорять про те, що хтось з вашого оточення в надлишку наділений цими якостями.

Якщо вам наснився букет нарцисів, то це означає, що вам належить спілкування з людьми, для яких найважливіше в житті - їх власне благополуччя, тому не розраховуйте на підтримку і розуміння з їхнього боку.

Бачити у сні, як розпускаються нарциси, - попередження про те, що ви сприяєте розвитку егоцентризму у когось із знайомих, і від цього в першу чергу постраждаєте ви самі. Садити нарциси - наяву засуджувати когось за байдужість до інших.

Бачити у сні нарциси в кришталевій вазі - такий сон свідчить про те, що ви прагнете до своєї мети, не вибираючи засобів і заподіюючи страждання оточуючим, тому що думаєте тільки про себе.

Дитячий сонник

Нарцис — не можна так любити себе на шкоду всім оточуючим.

Новітній сонник

Нарцис — ви переоцінюєте свої реальні можливості.

Сонник Білого мага

Нарцисквітка егоїстів. Вважається не дуже хорошим знаком, коли він сниться.

Зривати уві сні нарциси - ви прагнете звільнитися від егоїстичного партнера. Мало того, що ця людина ставиться дуже трепетно до себе, він вимагає від вас тих же почуттів. Тому не варто шкодувати про розрив відносин. Повірте, ви гідні набагато кращого в цьому житті.

Дарувати уві сні комусь нарциси - наяву вам доводиться миритися з егоїстичністю свого партнера. Ви зневірились змінити його і тому віддаєте перевагу приймати його таким, який він є. Ви не хочете поривати з ним, тому що боїтеся залишитися на самоті.

Перська сонник

Самолюбство, егоїзм.

Сонник для всієї родини

Не можна так любити себе на шкоду всім оточуючим.

Сонник Симона Кананіта

Нарцис — пізнаєте невірність.

Теткінскій сонник-2012

Нарцис уві сні - відображення нових починань.