Сонник «Номер з числом вісім»

Нумерологічний сонник Піфагора

Номер — якщо уві сні ви тримаєте в руці екзаменаційний білет з номером 8, 17, 26, 62 (і будь-яким іншим, що складається з цифр, при додаванні дають вісімку), то наяву ви приречені на невдачу. Ви занадто довго тягнули з рішенням, і тепер пожинають плоди власної нерішучості.

Якщо уві сні ви не боїтеся здавати іспит по цьому квитку, то у вас через 17 днів з'явиться можливість якщо не виправити всі, то принаймні, хоч у чомусь поліпшити існуючий стан справ, але якщо ви не знаєте цей квиток, то фіаско.

Бачити у сні транспорт з одним із зазначених вище номерів, хто від вас, - на сором і жаль про те, що ви буде робити в компанії з 8 чоловік в найближчі вихідні.

Якщо транспорт їде в вашу сторону, то ви будете переживати за своїх дітей або родичів. Їхати в сні на тролейбусі, автобусі або трамваї з будь-яким вищезазначеним номером і насолоджуватися пейзажем - до наполегливої і копіткої праці, який буде добре сплачена через 8 тижнів.

Якщо поїздка вам не в задоволення, то плата виявиться менше, ніж ви очікуєте.

Якщо уві сні ви їдете в машині, номер якої складається з цифр, при додаванні утворюють вісімку, то наяву у вас будуть настирливі гості, які протягом 35 днів не будуть давати вам спокою ні вдень, ні вночі.