Тлумачення сну «Обшук»

Сучасний сонник

Якщо наснилося, що у вас вдома був обшук, під час якого у вас знаходять річ, яку шукали, то наяву ви обурило громадськість якийсь витівкою. Сімейним жінкам подібне сновидіння віщує спалах ревнощів чоловіка.

Сліди обшуку сняться до не дуже приємним известиям від старих родичів.

Якщо снилося, що вас обшукують, то варто приготуватися до сцен ревнощів, які вам закотить кохана людина.

Самі в сновидінні влаштували особистий огляд, обшукували когось - це попередження про підготовлювані нападках суперників або конкурентів.

Власноруч проведений в чиємусь будинку обшук сниться до не надто приємної роботи, що дозволяє поправити своє матеріальне становище.

Були свідком обшуку - наяву побачите, як низько впаде хтось із добре знайомих вам людей.

Східний жіночий сонник

Якщо тебе обшукують - приготуйся до сцен ревнощів, які тобі учинить супутник життя. Сон, в якому ти приходиш додому і бачиш, що там був проведений обшук, попереджає про можливу небезпеку, яка виходить від твоїх близьких.

Східний сонник

Якщо тебе обшукують - приготуйся до сцен ревнощів, які тобі учинить супутник життя.

Сон, в якому ти приходиш додому і бачиш, що там був проведений обшук - попереджає про можливу небезпеку, яка виходить від твоїх близьких.

Новітній сонник

Обшук — Швидка вас будуть настирливо контролювати зацікавлені особи з метою викрити в зраді коханому (ій).

Сонник XXI століття

Якщо вам сниться обшук у вашій квартирі - значить, у ваше особисте життя проникає небажаний людина, якщо обшук робите ви - значить, ви проникаєте в чуже особисте життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як у когось проводять обшук, а ви понятий - вас втягнуть в неприємну ситуацію, через яку вам доведеться сильно страждати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як обшукують вашу квартиру в присутності понятих - означає, що хтось завдасть вам моральну травму, від якої ви не скоро поправиться.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Обшук — до грубого втручання у ваше особисте життя, яке вас дуже сильно засмутить.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас виробляють обшук, то наяву Ви стривожені тим, що деякі обставини можуть стати надбанням гласності, і докладаєте всіх зусиль для того, щоб приховати зайве від сторонніх очей.

Якщо уві сні обшукують Вас особисто, то Вам слід бути готовим до сцен ревнощів, які Вам учинить супутник або супутниця життя.

Сон, в якому Ви приходите додому і бачите, що там був проведений обшук, попереджає Вас про можливу небезпеку, яка виходить від Ваших близьких.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви обшукували небезпечного злочинця і знаходите у нього належать вам речі, - значить, наяву викрив свого залицяльника в корисливих намірах.

Якщо уві сні вас обшукують за підозрою в досконалої крадіжці - це може означати нестійкість вашого становища на роботі.

Якщо обшук відбувається у вашій квартирі, яку перевертають догори дном безцеремонні співробітники відомих органів, - в реальному житті будете піддані приниженню, не маючи можливості постояти за себе.