Тлумачення сну «Пагорб»

Сонник Фрейда

Якщо ви снилися собі стояли на вершині пагорба, це віщує вам попадання в складне становище вже в недалекому майбутньому. Але без особливих проблем вийти з нього ви можете, закликавши на допомогу терпіння і мудрість.

Спускалися з пагорба - цей сон говорить про те, що ви недооцінюєте відносини, які у вас є в даний момент. Ви вважаєте, що з них все можливе ви вже «вичавили», домоглися певної мети. Але сон підказує, що доки вами знятий, якщо можна так висловитися, лише верхній шар - і, будьте впевнені, ще не самий кращий. Тому не сумуйте завчасно - краще продовжуйте розвивати відносини і насолоджуватися товариством людину, яку вам подарувала сама доля.

Сонник Цветкова

Побачили пагорб — посваритеся з кимось.

Сонник Лонго

Якщо ви стояли на вершині пагорба, це говорить про досягнення кар'єрного піку. Чого ви можете ще очікувати, так це настільки ж стрімкого падіння, але ж така перспектива вас навряд чи приверне. А щоб зберегти теперішнє становище, вам необхідно дотримуватися крайню обережність і обачність, не допускаючи навіть найменших безрозсудності.

Піднімалися на пагорб - це до повільного, але вірного просування по кар'єрних сходах і досягнення бажаної мети.

Сон попереджає, що вам не варто форсувати події, все повинно йти своєю чергою. Один лише крок в невірному напрямі - і ваші конкуренти будуть тут як тут і моментально виведуть вас з гри.

Сон, в якому ви спускалися з пагорба, віщує захід вашої кар'єри.

Сон закликає вас не турбуватися:

На вашому рахунку багато досягнень, а довічні посади у нас не практикуються. Радійте всьому нажитому і не засмучуйтеся через те, чого ви не в змозі змінити.

Котилися з пагорба стрімголов - у той момент, коли ви занесете ногу, щоб ступити на чергову сходинку кар'єрних сходів, конкурент підступно підставить вам підніжку.

Англійський сонник

Якщо ви бачили перед собою величезний, прагнучий до небес пагорб і марно намагалися подолати висоту, вся життя ваше пройде в тяжких трудах, але розбагатіти вам не вдасться ніколи.

Закоханим людям після цього сну ніколи не вступити в шлюб, оскільки щось весь час цьому заважатиме, хоча вони будуть намагатися робити для вступу в шлюб все, що буде в їх силах.

Французький сонник

Якщо вам наснився пагорб, значить, у вашому будинку відбудуться несприятливі події, на які у вас буде можливість вплинути, зробивши рішучий вчинок.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви піднімаєтеся на вершину пагорба, означає, що наяву Ви зможете домогтися наміченої мети. Однак якщо Ви, не діставшись до вершини, починаєте скочуватися вниз, то в реальному житті виконанню Ваших планів будуть заважати людська заздрість і користь.

Український сонник

Пагорб уві сні - сварка, якусь перешкоду.

Сонник Міс Хассе

Сварка.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося дерево на вершині пагорба, найближчим часом ви легко впораєтеся з будь-якою проблемою. Носіть завжди з собою лист, зірваний з дерева, що росте на вершині пагорба, - він буде зараз для вас кращим амулетом. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви піднімаєтеся на пагорб, то вам загрожує звільнення. Щоб уникнути цього, розведіть на вершині пагорба багаття і спаліть в ньому що-небудь з роботи.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Пагорб бачити — благополуччя.

Циганський сонник

Якщо ви піднімаєтеся на пагорб, значить, ви досягнете успіху у своїх починаннях.

Якщо ви стоїте і дивитеся на пагорб, то ви зіткнетеся з труднощами.

Якщо ви стоїте на вершині пагорба, то ви опинитеся в доброму та безпечному положенні.

Східний жіночий сонник

Сниться до труднощів. Підійматися на пагорб - до важкої праці без надії на гідний результат та винагорода, спускатися з горба - до закінчення важкого періоду.

Азбука тлумачення снів

Холм — уособлює ваше «місце під сонцем» і здатність долати труднощі.

Бути на вершині пагорба - досягти мети, мати ясний погляд на справи.

Стояти біля підніжжя пагорба - зустріти перешкоди своїм планам.

Східний сонник

Холм — сниться до труднощів.

Підійматися на пагорб - до важкої праці без надії на гідний результат та винагорода, спускатися з горба - до закінчення важкого періоду.

Дитячий сонник

Холм — невелике піднесення символізує твою потребу у відпочинку.

Малий сонник Велесів

Холммогила, сварка, неприємності.

Новітній сонник

Холм — доведеться дуже багато працювати.

Новий сонник 1918 р

Холмсварка.

Сонник Білого мага

Побачили себе на вершині пагорба - ви досягли піку у своїй кар'єрі, і більше вам підніматися нікуди. Єдине, чого ви можете очікувати, так це стрімкого падіння, але вас подібна перспектива навряд чи влаштує.

Якщо ви хочете зберегти нинішнє становище, будьте вкрай обережні й обачні і не здійснюйте ніяких безрозсудності.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся на пагорб - значить, наяву ви повільно, але вірно просувається по службових сходах і бажаного доб'єтеся. Тільки не квапте події - хай все йде своїм чередом. Пам'ятайте, що варто зробити один невірний крок, і ваші конкуренти негайно виведуть вас з гри.

Якщо ви спускаєтеся з пагорба - кар'єра ваша в реальному житті хилиться до заходу. Але не варто засмучуватися з цього приводу - ви вже достатньо багато чого досягли, а довічних постів у нас, на жаль, ще не ввели, так що тіштесь, що у вас є, і не сумуйте через те, чого змінити не в змозі.

Стрімголов летіти вниз пагорба - скоро хтось із конкурентів підставить вам підніжку, коли ви будете долати чергову сходинку службових сходів.

Сонник для всієї родини

Холм — пророкує низку неприємностей, але, на щастя, дрібних. Свою незначність ці неприємності з лишком компенсують кількістю. Головне - не опускати руки і не здаватися, і ви з легкістю проб'ється через цю «смугу перешкод».

Якщо на пагорбі ростуть одне або кілька дерев - сміливо можете звертатися за допомогою до друзів або рідних - вони ваше спасіння, які б труднощі не стали на вашому шляху. Але навіть у тому випадку, якщо пагорб позбавлений якої б то не було рослинності, не варто зневірятися. Візьміть ці перешкоди приступом.

Сонник Мандрівника

Холмзаспокоєння, благополуччя.

Середньовічний сонник

Побачити багато пагорбів - до радості.

Давньоруський сонник

Сварка.

Бачити у сні пагорб - це сон, який попереджує про несприятливі події у Вашому будинку, на які Ви зможете вплинути своїм рішучим вчинком.

Пагорб уві сні - сварка, якусь перешкоду.

Загальний сонник

Підійматися уві сні на пагорб - це сприятлива ознака, в тому випадку, якщо Вам вдасться досягти вершини. Але якщо Ви скочується з пагорба, не діставшись до вершини, то Вам доведеться боротися із заздрістю і впертістю.

 
Відноситься до тем: