Тлумачення сну «Померти»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Померти або вмирати уві сні - довго жити, поворот на краще. Вбитим бути - інший від твоїх праць отримають вигоду. Тонути у сні - належить велика щаслива зміна. Від серцевого нападу померти - велика радість належить. Отруєним бути - шкода від необгрунтованих підозр. Задавленим бути - шкода від брехливих людей. Заживо похованим бути - велика небезпека (будь помірним у своїх бажаннях) / страх перед майбутньою відповідальністю.

Померти і воскреснути уві сні - новини, щасливий поворот в житті. Воскресіння з мертвих бачити - щось хороше;

Поліпшення життєвих обставин.

Загальний сонник

Бачити свою власну смерть уві сні - такий сон свідчить про те, що ви будете жити ще довго.

Якщо вам приснилося, що вмирає ваш близька людина, то це явне свідчення того, що у цієї людини буде довге і щасливе життя.

Побачити уві сні смерть багатьох людей - знак того, що людство буде жити довго. Кінець світу, про який зараз багато говорять, не наступить ще протягом декількох тисячоліть.

Якщо вам приснилося, що вмирає дуже важлива людина в світі, то цей сон пророкує смуту і занепокоєння у всьому світі. Швидше за все в майбутньому дійсно раптово помре один дуже важливий людина, і відразу ж після його смерті почнеться жорстока боротьба за політичну владу, яка переросте у велику громадянську, а може бути, навіть світову війну.

Побачити в Сні смерть хворої людини - означає, що в не настільки віддалені часи буде знайдено ліки від чуми XX століття - СП І Так. Завдяки цьому лікам велика кількість заражених людей буде зцілити, а через деякий час ця смертельна хвороба буде знищена на нашій планеті.

Бачити уві сні людини, вмираючого болісною смертю, - погана ознака. Такий сон означає, що в майбутньому з'явиться людина, яка, подібно Чикатило, вб'є велика кількість людей, перш ніж його виявлять. Сновидінню такий сон пророкує зустріч з жорстокою людиною, може бути, навіть маніяком.

Побачити людину, що знаходиться в стані клінічної смерті, - означає, що в майбутньому з вами станеться щось таке, що виведе вас із стану рівноваги на кілька років. Вам буде абсолютно все одно, що діється у світі, у вашій країні, місті і навіть у вашій родині.