Тлумачення сну «Воскресіння»

Сонник Міллера

Бачити у сні, ніби Ви воскресає, пророкування величезних неприємностей, які Вам доведеться пережити перш, ніж досягнете виконання Ваших сподівань.

Воскресіння інших людей передвіщає Вам хвилювання і тривоги, які будуть полегшені.

Український сонник

Воскресіння — (з мертвих) - воскреснути з мертвих - побачення з родичами.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо хтось побачить у сні, ніби в якомусь місці настав День Воскресіння з мертвих, то в цьому місці для його жителів утвердиться правосуддя і там буде отмщен неправедним і здійсниться перемога над кривдниками, тому що це - день розрізнення і правосуддя.

Якщо хтось побачить небудь ознака Години Воскресіння з мертвих:

Схід сонця із заходу або вихід земного чудовиська або Даджаля, або Яджуджа і Маджудж, то, якщо він надходив, підкоряючись Аллаху, Велик Він і Славен, то його сон - це блага.

Якщо хтось побачить у сні, ніби День Воскресіння з мертвих настав і він постав перед Аллахом, Велик Він і Славен, то ця прикмета буде міцніше і надійніше, і правосуддя здійсниться швидше. Також сон про те, ніби могили разверзлись і небіжчики вийшли з них, вказує на те, що правосуддя восторжествує. Побачив наступ Дня Воскресіння з мертвих під час війни - переможе.

Якщо присниться Воскресіння з мертвих - це значить, що потрібно зробити подорож.

Якщо хтось побачить у сні, ніби він постав один або з ким іншим, то його сон говорить про те, що він несправедливий, бо сказав Аллах Всемогутній:

"Зберіть тих, хто тиранив, з їх співтоваришами. "Якщо хтось побачить у сні, ніби День Воскресіння з мертвих настав для нього одного, то цей сон говорить про його смерть, так як в хадисі (Хабаров) говориться:

" Хто вмер, для того настав День Воскресіння ".

Якщо хтось побачить, ніби День Воскресіння настав і він пізнав його жахи, а потім побачив, ніби все заспокоїлося і знову стало як колись, то це говорить про те, що від людей, від яких він не очікував, слідом за справедливістю послідує несправедливість. Сказав хтось, що цей сон говорить про те, що побачив його зайнятий здійсненням гріхів і пошуками незбутнього, відкладаючи покаяння або упорствуя у брехні, як сказав про це Всевишній:

"Якщо б вони були повернуті, то повернулися б до того, від чого.

Загальний сонник

Символізує перемогу. Означає сонячне початок, радість, чесність, славу. Оскільки пальма завжди росте прямо, - благословення, тріумф, перемогу. "Ніколи не скидаючи листя, пальма постійно буває прикрашена однієї і тієї ж зеленню. Таку силу цього дерева люди вважають прийнятною і підходящої для зображення перемоги "Плутарх. Це також Древо Життя і, будучи самовоспроизводящимся, воно ототожнюється з андрогіном. Як фалічний символ пальма означає чоловічу силу і плодючість, але якщо вона зображується з фініками, то є жіночим символом:

"Стан твій схожий на пальму, а груди твої на виноградні грона" Пісня Пісень. Пальма, що приносить хороші плоди в старості, символізує довголіття і процвітання в похилому віці. Аравія:

Древо Життя. Китай:

Відхід від справ, гідність, плодючість. Християнство:

Праведник, який "буде цвісти, як пальмове дерево";

Безсмертя, причому в цьому значенні вона іноді зображується разом з Феніксом;

Божественне благословення, тріумфальний вступ Христа в Єрусалим;

Торжество мученика над смертю;

Рай. Пальмові гілки означають славу, тріумф, воскресіння, перемогу над смертю і гріхом. У ранньому католицизмі вона була похоронним символом, а також "атрибутом людини, яка вчинила паломництво у Святу Землю, звідси саме слово" паломник ". Емблема святого Петра-затворника, зображуваного з пальмовою гілкою в руці, і безлічі мучеників. Вербну початково "пальмове" Неділя відзначається на честь вступу Христа в Єрусалим. Єгипет:

"календарне" дерево, що дає нову гілку раз на місяць. Греція:

Емблема Аполлона Дельфійського і Делоського. Єврейська традиція:

Праведник, емблема Іудеї після Виходу. Шумеро-семітська традиція:

Древо Життя, емблема фінікійського Ваала Тамара, Господа Пальми, а також Астарти і ассиро-вавилонської Иштар.