Тлумачення сну «Тріумф»

Сонник Симона Кананіта

Тріумф — понесете втрати.

Сонник Данилової

Якщо уві сні вас бурхливо вітають, нагороджують почесними орденами або кубками, качають на руках, і ви при цьому відчуваєте відчуття повного щастя, насправді це означає швидку втрату, втрату коханої людини. Поки ще ви відчуваєте себе "на коні", але ви засліплені самовпевненістю і егоїстичними принципами, які діють подавляюще на вашого партнера, що і призведе до сварки або остаточного розриву.

Новітній сонник

Тріумф — розчаруєтеся в близькій людині протилежної статі.

Загальний сонник

Символізує перемогу. Означає сонячне початок, радість, чесність, славу. Оскільки пальма завжди росте прямо, - благословення, тріумф, перемогу. "Ніколи не скидаючи листя, пальма постійно буває прикрашена однієї і тієї ж зеленню. Таку силу цього дерева люди вважають прийнятною і підходящої для зображення перемоги "Плутарх. Це також Древо Життя і, будучи самовоспроизводящимся, воно ототожнюється з андрогіном. Як фалічний символ пальма означає чоловічу силу і плодючість, але якщо вона зображується з фініками, то є жіночим символом:

"Стан твій схожий на пальму, а груди твої на виноградні грона" Пісня Пісень. Пальма, що приносить хороші плоди в старості, символізує довголіття і процвітання в похилому віці. Аравія:

Древо Життя. Китай:

Відхід від справ, гідність, плодючість. Християнство:

Праведник, який "буде цвісти, як пальмове дерево";

Безсмертя, причому в цьому значенні вона іноді зображується разом з Феніксом;

Божественне благословення, тріумфальний вступ Христа в Єрусалим;

Торжество мученика над смертю;

Рай. Пальмові гілки означають славу, тріумф, воскресіння, перемогу над смертю і гріхом. У ранньому католицизмі вона була похоронним символом, а також "атрибутом людини, яка вчинила паломництво у Святу Землю, звідси саме слово" паломник ". Емблема святого Петра-затворника, зображуваного з пальмовою гілкою в руці, і безлічі мучеників. Вербну початково "пальмове" Неділя відзначається на честь вступу Христа в Єрусалим. Єгипет:

"календарне" дерево, що дає нову гілку раз на місяць. Греція:

Емблема Аполлона Дельфійського і Делоського. Єврейська традиція:

Праведник, емблема Іудеї після Виходу. Шумеро-семітська традиція:

Древо Життя, емблема фінікійського Ваала Тамара, Господа Пальми, а також Астарти і ассиро-вавилонської Иштар.