Тлумачення сну «Презирство»

Сонник Міллера

Вас зневажають або не поважають інші - скоро Ви зможете завоювати їх найтепліше розташування та високу оцінку, Ви будете самостійні, щасливі і щасливі;

Презирство Вами заслужене - Вас чекає вигнання з ділових і дружніх кіл;

Виражати неповагу до суду - Ви вчинили нерозсудливо крок у справах, хоча для цього не було підстав.

Також Див. Суд.

Якщо уві сні Ви відчуваєте презирство до людей, то в реальному житті Ви схильні до скоєння неблагородних вчинків.

Якщо Вам приснилося, що Вас зневажають, то наяву Ви навпроти завоюєте симпатію і повагу близьких. Однак якщо Ви розумієте, що Ви дійсно заслуговуєте презирства, то Вам не уникнути відчуження.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вас зневажають якісь люди, передвіщає, що в реальному житті ви, навпаки, заслужите їх розташування і високу оцінку. Але якщо презирство заслужене, то вас чекає вигнання з ділових і дружніх кіл.

Сонник для стерви

Презирство — хороші, дружні стосунки з усіма оточуючими людьми, заслужену повагу й шану, щастя, удача і задоволення своїм життям.

Виявляти своє презирство чи неповагу комусь - ти поквапилася і зробила нерозумний крок, про який будеш жалкувати.

Сонник від А до Я

Сон, в якому до вас проявляють зневажливе ставлення люди, які і мізинця вашого не варті, віщує сприятливий поворот справ і повне посоромлення заздрісників, які пророкували вам невдачу.

Якщо уві сні ви здійснюєте щось, чим викликаєте загальне презирство, - значить, наяву станете потурати своїм примхам, незважаючи на загальноприйняті норми поведінки, кидаючи тим самим виклик всьому своєму оточенню на чолі зі своїми родичами.

Мати уві сні справу з людьми, яких ви в глибині душі нехтуєте, віщує, що ви можете втратити повагу свого друга, якщо не будете тримати в секреті свої відносини з ним.

Загальний сонник

Бачити у сні, що Вас зневажають або не поважають інші, означає, що незабаром Ви зможете завоювати їх найтепліше розташування та високу оцінку, Ви будете самостійні, щасливі і щасливі. Але якщо презирство - заслужене, то Вас чекає вигнання з ділових і дружніх кіл.

Бачити у сні, що Ви висловлюєте неповагу до суду, означає, що Ви вчинили нерозсудливо крок у справах, хоча для цього не було підстав.

Теткінскій сонник-2012

Презирствовідображення завищення або заниження самооцінки.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Вас зневажають або не поважають інші, означає, що незабаром Ви зможете завоювати їх найтепліше розташування та високу оцінку, Ви будете самостійні, щасливі і щасливі. Але якщо презирство - заслужене, то Вас чекає вигнання з ділових і дружніх кіл.

Бачити у сні, що Ви висловлюєте неповагу до суду, означає, що Ви вчинили нерозсудливо крок у справах, хоча для цього не було підстав,.