Сонник «Суд»

Сонник Лоффа

Досить часто людям сниться, що вони знаходяться в залі суду. При цьому події іноді можуть розвиватися дещо незвичним чином.

Перебування в залі суду в якості засудженого може здатися абсурдним, якщо судять за щось, що взагалі не обмовляється-якими законами. Брати участь у судових засіданнях можуть родичі, друга половина, колеги, друзі. Сни такого роду можуть супроводжуватися страхом через те, що насправді ваше життя є предметом надто пильного вивчення. Може бути, в самих глибинах підсвідомості у вас є якісь секрети, і тепер прийшов час витягти їх звідти і переоцінити своє до них ставлення.

Якщо в залі суду ви є одним з тих, хто стоїть на стороні закону, то таким чином через сновидіння проявляється ваша потреба в самозахисті. Ви можете хотіти отримати захист від впливу або безчесного поведінки оточуючих;

Сон може бути викликаний відчуттям того, що люди поводяться з вами нещиро.

Захист в залі суду іншого означає ваше ймовірне відчуття, що на певному рівні життя бере над вами верх. Людина, яку ви захищаєте, являє собою ключ до того, як це відбувається.

Де йшло судове засідання - в традиційному залі суду або в офісі, вдома? Чи немає у вас відчуття несправедливого звинувачення в чомусь? Може бути, ви відчували, що вас таки звинуватять у тому, чого ви не робили.

Сонник Цветкова

Бути в суді - сімейні неприємності;

Судять сплячого (в особливості за вбивство) - піднесення в житті, високе положення в зборах.

Також Див. Страта, Вирок.

Бути в суді - сімейні неприємності;

Судять сплячого (в особливості за вбивство) - піднесення в житті, високе положення в зборах.

Якщо Вам присниться, що Ви берете участь в судовому процесі, то цей сон передвіщає великі збитки в справах і безліч неприємностей. Після такого сну дуже небезпечно будь-яку співпрацю, договір, поручительство або союз з ким би то не було. Будьте обережні і не давайте в борг гроші, не робіть ніяких покупок відразу ж після такого сну, інакше Вам доведеться пошкодувати про свою необачність.

Серйозні проблеми у відносинах з егрегор.

Якщо ви в чомусь переступили закон, вас дійсно можуть судити.

Суд ити когось - все обійдеться.

Суд ять вас - все може скінчитися сумно.

Бути в суді - залишатися при своїх правах давати показання - втрата імені і честі.

Символізує комплекс провини, випробовуваної суб'єктом через надмірно завищеною оцінки "Над-Я".

Брати участь у судовому процесі - Ваші недоброзичливці налаштовують проти Вас громадську думку;

По-нимать, що суд приймає несправедливе рішен-ня - Ви можете негідно повести себе у важкій ситуації;

Направ-ляться до суду - зверніть увагу на свою поведінку і відмовтеся від сумнівних способів до-сягнення успіху;

Стояти перед будівлею суду - сплеск Вашої ділової ак-тивності.

Також Див. Презирство.

Бути в суді - сімейні неприємності;

Судять Вас (особливо за вбивство) - піднесення в житті, високе.

Положення.

Сонник Міс Хассе

Снилося, що ви брали участь у процесі, - значить, вас чекають радість і щастя, доля поверне в більш щасливе русло;

Виграти його — після боротьби вас чекає успіх;

Програти — все буде не так, як це ви собі уявляли. Просто бути присутнім на судовому процесі як стороннього спостерігача - це означає, що у вашому житті буде відбуватися цілий калейдоскоп бурхливих і різноманітних подій, але жодне з них не змінить звичний її хід.

Езотеричний сонник

Сон повідомляє, що у ваших стосунках з егрегор присутні великі проблеми.

Якщо вам насправді довелося переступити закон, ви дійсно можете стати головною дійовою особою судового процесу.

Суд или когось - все буде добре.

Суд или вас - можливий несприятливий результат.

Сонник Менегетті

Уособлення комплексу провини, пережитої суб'єктом у зв'язку з надмірно завищеною оцінкою «над-я».

Сонник Лонго

Присутнім у сні на суді - ви станете свідком неприємної сцени, яка розігрується між людьми з вашого оточення, причому вас навмисно зроблять свідком, щоб відстежити вашу реакцію в ситуації, що створилася.

Якщо уві сні вас судять, це означає, що і в реальному житті ви часто піддаєтеся осуду з боку оточуючих. Можливо, це викликано заздрістю до вас, але не виключайте і таку можливість, що засудження вашої особистості цілком закономірно.

Якщо уві сні ви судите когось (виступаєте в якості судді) - в реальності вам властиво брати на себе відповідальність за осуд людей, що оточують вас. Чи маєте ви на це право? Хіба ви так вже безгрішні? Не судіть - і не судимі будете.

Англійський сонник

Якщо Вам присниться, що Ви берете участь у судовому процесі - цей сон передвіщає великі збитки в справах і безліч неприємностей. Після такого сну дуже небезпечно будь-яку співпрацю, договір, поручительство або союз з ким би то не було. Будьте обережні і не давайте в борг гроші, не робіть ніяких покупок відразу ж після такого сну, інакше Вам доведеться пошкодувати про свою необачність.

Сонник Симона Кананіта

Суд — Серйозні проблеми у відносинах з егрегор.

Якщо ви в чомусь переступили закон, вас дійсно можуть судити.

Суд ити когось - все обійдеться.

Суд ять вас - все може скінчитися сумно.

Сонник Міллера

Побачити в сні, що Ви учасник судового процесу - це попередження, що недоброзичливці налаштовують, громадську думку проти Вас.

Якщо Ви знаєте, що з Вашого боку процес несправедливий - Вам загрожує ситуація, в якій Ви поведете себе негідно.

Для молодої жінки бачити в сні участь в судовому процесі означає, що вона буде обвинувачено, а колишні друзі відвернуться від неї. У сні направлятися в суд - спонукає Вас переглянути свою поведінку та відмовитись від сумнівних методів. Стояти в сні перед будівлею суду - до активності в справах, і енергійним підприємствам.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи існує частина вашої душі або якась ситуація, через яку ви засуджуєте себе чи когось іншого? Всяке переживання, яку ви відчули, є цінним для вас (навіть якщо воно видається вам негативним), так як воно допомогло вашому духовному зростанню.

Сонник Майя

Гарне значеніеСімволи майя в соннику адаптовані під наш час.

Якщо уві сні ви виступали в ролі судді, ваше слово дуже сильно вплине на подальшу політику вашого керівництва. Щоб ваші слова приносили користь компанії, загорніть перуку в чорну тканину і спаліть опівночі, а попелом натріть своє ліве плече. Погане значеніеЕслі уві сні ви спостерігали за процесом суду, найближчим часом хтось звинуватить вас у шахрайстві. Щоб убезпечити себе, знайдіть біля будівлі суду камінчик, полийте його кукурудзяною олією і протягом тижня носите з собою.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Виклик до суду отримати - побоюватися чого-небудь (звернутися до лікаря), твоя свідомість зміниться. На суд з'явитися - хвороба або загострення хвороби, тяжка депресія, шкода від розголошення таємниці. Бути свідком на суді - очікує щось хороше. На своєму суді виступати - марно не помічаєш своєї помилки;

Згуба від егоїзму. Захисником на суді бути - живити необгрунтовані надії на свої переконання, займати невигідну позицію. Вирок слухати - втратити людину, від якого залежимо. Виносити вирок - неприємність.

Суд ове виконання, опис майна бачити - розлука, втрати. У ганебного стовпа стояти - настануть кращі часи. Штраф платити - великі відмінності. Тортури терпіти - нещасна любов / відчуття ворожої дійсності, болісні переживання, викликані ставленням до тебе людей. Катувати когось - відчувати злісне безсилля.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви були учасником судового процесу, попереджає, що недоброзичливці налаштовують громадську думку проти вас.

Якщо на суді ваша сторона неправа, то в реальному житті ви можете повести себе негідно. Молода жінка, що побачила себе на судовому процесі, буде обвинувачено, а колишні друзі відвернуться від неї.

Якщо уві сні ви стояли перед будівлею суду, то неодмінно виявите енергію і активність у справах.

Сонник Шувалової

Побачити в не суд - це значить відчувати неприємності від реальних або вигаданих промахів, помилок. Не виключено, що у вас існує комплекс провини, ви занадто серйозно ставитеся до суспільних норм і правил. Зверніть увагу, яке дія розвивається в суді і яку роль виконуєте в ньому ви самі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам присниться, що ви берете участь в судовому процесі, то цей сон передвіщає великі збитки в справах і безліч неприємностей. після такого сну дуже небезпечно будь-яку співпрацю, договір, поручительство або союз з ким би то не було. будьте обережні і не давайте в борг гроші, не робіть ніяких покупок відразу ж після такого сну, інакше вам доведеться пошкодувати про свою необачність.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Входиш в присутствене місце і береш участь в тяжбі. - Велике щастя.

Запрошуєш людини увійти в казенне установа. - Випивка та їжа.

Кур'єр викликає тебе в присутствене місце. - Велике щастя.

Сонник Езопа

Згадка про суд зустрічається в однієї із самих древніх книг Біблії. Вищим судом вважається Божий суд. Вважається, що після смерті кожна людина потрапить на цей суд і його вирок буде залежати від того, як людина жив на землі. У народі до суду і суддям ставилися недовірливо і вважали, що правди в людському суді не домогтися. Вважалося, що вища справедливість або вищий суд можливі тільки на небесах, у Бога. «Закон - дишло:

Куди хочеш, туди й повернеш». Або:

«У суд підеш - правди не знайдеш». Правим вважався тільки той, у кого є гроші. Народ вважав, що вся правда в судах купується. «Судді корисно, що в кишеню полізло».

Для багатьох це слово асоціюється з покаранням і засудженням. Але в деяких сновидіннях цей символ несе в собі зовсім інше значення.

Побачити себе в сні в якості підсудного - знак того, що наяву ви зустрінетесь з несправедливістю і обманом. Сон, в якому ви самі когось судите, - свідчить про те, що наяву ви зробили негарний вчинок і намагаєтеся уникнути осуду близьких людей.

Якщо уві сні ви побачили себе на Божественному суді - це знак того, що в дійсності ваша поведінка далеко від досконалості і тому, якщо ви не хочете залишитися на самоті, вам треба переглянути своє ставлення до оточуючих людей.

Бачити себе в сні в ролі судді, який виносить обвинуваченому смертний вирок, - означає, що в реальному житті вам доведеться самостійно викручуватися з сумнівною історії, в яку ви потрапили з власної дурості, а не звинувачувати в цьому інших.

Якщо уві сні ви виступаєте на суді як свідок - це означає, що ви спробуєте отримати вигоду з чийогось омани. Сон, в якому ви намагаєтесь підкупити суд, - провісник поганих подій, пов'язаних з брехнею, лицемірством і конфліктами.

Побачити себе на суді в ролі захисника - означає, що наяву ви станете жертвою чуток і пліток.

Сонник Мартина Задеки

Суд бачити — убозтво, відкриття таємниці.

Сонник Жовтого Імператора

Суд, самоубійствоПервоелементидерево, вода. Стихії - вітер, холод. Емоції - гнів, страх. Органи - жовчний міхур, нирки. Планети - Юпітер, Меркурій. Пояснення і тлумачення В протиріччя з природою внутрішній стан людини входить через змінили його психіку хворобливих процесів в організмі:

При порожнечі печінки (відсутність енергії) людині може снитися, що він б'ється, бере участь в судовому процесі, кінчає життя самогубством. Недостатність енергії нирок-відсутність волі до життя-зазвичай дає уві сні образ самогубства. Порожнеча жовчного міхура днем відчувається як нездатність контролювати власні вчинки (жовчний міхур відображає стан духу людини). Уві сні людина може брати участь у подіях, пов'язаних з відчуттям зупинки часу, що виражається в сновідческіх архетіпічес-ких образах (майбутнє зникає, розвиток припиняється) бійок і чуда, суду або відчуття смерті. Відсутність майбутнього загострює негативну пам'ять минулого і підсилює відчуття справжнього як двозначного. Важливий тільки даний момент і всі рішення, які будуть прийняті саме зараз. Пам'ять про минуле в цьому стані є основою для вчинків у сьогоденні, а для майбутнього вже немає часу. Самогубство у сні викликано відчуттям, що все припинилося, все зроблено і подальший розвиток вже не має сенсу. Пам'ять готується прийняти це рішення за відсутності відчуття майбутнього. Бійка, суд, самогубство (це те ж, що бій і поєдинок, бій, вони не є результатом волі однієї людини) - не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності. Несприятливі емоції вже перетворилися на хворобу, і вона, у свою чергу, визначає вчинки і ставлення до світу, тобто повний патологічний коло перетворень, здатний програмувати події сну в реальності, так як уявна тінь життя (марення, фантазія) давно підмінила реальне буття і. Необхідний терміновий порада лікаря і допомогу.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

А якщо хто побачить уві сні Страшний суд - це до несправедливого правлінню володаря тієї країни, де він проживає.

Якщо хто побачить, що його на Страшному суді закликають до відповіді за скоєні ним непристойні діяння, однак закликають, не чинячи насильства і без гніву - подібний сон виключно сприятливий, оскільки віщує вам швидке втілення в життя всіх ваших бажань!

Але якщо зі сновидців обходяться суворо - наяву його мрії в результаті все одно збудуться, але це відбудеться не відразу, а багато пізніше.

Новітній сонник

Суд — ваш вчинок стане предметом обговорення з наступним його засудженням.

Якщо вас судять - доведеться пережити неприємну звістку, почуте з вуст чужої людини;

Присутні на суді - збрешете начальнику або близькій вам людині, щоб вигородити себе.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви очікуєте Страшного суду - попереджає Вас про необхідність уважно поставитися до всіх Ваших справах, інакше підступні і лицемірні друзі, з якими Ви розважаєтесь, доб'ються від Вас все, чого захочуть.

Молодій жінці такий сон - говорить про те, що вона не повинна відповідати на залицяння впливових чоловіків.

Для її ж блага буде краще прийняти любов чесного гідну людину, яка знаходиться поряд з нею.

Якщо Вам приснився страшний суд - наяву Ви завершите добре сплановану роботу, якщо при цьому Ви будете сподіватися на те, що уникнете покарання і проявіть смиренність. В іншому випадку чекайте в роботі невдач.

Сон, в якому їй сниться, що мертві встають з могил, і все навколо завмерло в очікуванні Страшного суду - передвіщає, що наяву її очікує запекла боротьба, в якій вона не отримає допомоги від своїх друзів. Подібний сон також пророкує неприємні плітки і скандали, а справи можуть прийняти безнадійний оборот.

Бачити у сні, що Ви запрошені на судове засідання - означає, що вороги прагнуть налаштувати проти Вас громадську думку.

Якщо Ви відчуваєте, що Ви не праві - наяву Ви будете шукати можливості позбавити справжнього власника його власності для своєї вигоди.

Сон, в якому жінка бачить, що вона запрошена на засідання суду - попереджає, що серед її друзів причаїлися вороги, які оклевещут її.

Сонник для стерви

Страшний суд — лише скромне, спокійна поведінка і витримка допоможуть тобі впоратися з труднощами і добре виконати свою роботу.

У сні стояти перед Страшним Судом і повиниться в своїх гріхах - ти можеш постраждати через свого егоїстичного і бездумного поведінки.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бути уві сні відповідачем на суді - це знак допущених помилок, які можуть стати для вас фатальними. Оскільки ваш мозок зовсім не зацікавлений у тому, щоб як-небудь покарати або стратити вас, то сприйміть цей сон не як осуд, а як підказку. Можливо, це допоможе вам уникнути якихось важких наслідків.

Вирок, який винесе вам суд - часто підказує, що конкретно вам слід виправити або змінити в своєму житті.

Якщо на суді ви визнаєте правоту судді - значить, наяву ви близькі до того, щоб виправити свої помилки і змінити життя на краще.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви опинилися в суді на слуханні якоїсь справи, яке вас зовсім не цікавить, означає, що вам вдасться уникнути неприємності, будучи замішаної в не зовсім законною махінації.

Якщо ж ви даєте в суді показання свідків - це загрожує вам втратою репутації крім матеріальних збитків при невірно вибраній позиції.

Бачити себе на лаві підсудних - до нещастя, судовим засідателем - до поступового спіху, суддею - придбаєте шану і повагу оточуючих. Виграти судовий процес - успіх прийде негайно, програти - крах усіх планів, вести захист в суді в ролі адвоката - до сімейних радощів і згоди.

Сонник Таро

Страшний судув'язнення, в'язниця.

Український сонник

Як сниться суд - клопіт.

Судневдячність.

Суд дя — доможетеся справедливості, захистіть свої права.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що вона бере участь в судовому процесі, наяву вона буде обвинувачено, а її обранець знайде собі іншу.

Теткінскій сонник-2012

Судвідображення осуду, неприйняття чогось (когось).

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви учасник судового процесу - це попередження, що недоброзичливці налаштовують, громадську думку проти Вас.

Якщо Ви знаєте, що з Вашого боку процес несправедливий - Вам загрожує ситуація, в якій Ви поведете себе негідно.

Для молодої жінки бачити в сні участь в судовому процесі означає, що вона буде обвинувачено, а колишні друзі відвернуться від неї.

У сні направлятися в суд - спонукає Вас переглянути свою поведінку та відмовитись від сумнівних методів.

Стояти в сні перед будівлею суду - до активності в справах, і енергійним підприємствам.