Сонник «Відповідати»

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви відповідали, то він закликає вас діяти осмислено і тверезо. Робили це плутано, невпопад - це говорить про те, що, перебуваючи в суспільстві, ви справите на оточуючих гнітюче враження. Відповідали просто блискуче - значить, належить публічний виступ, з яким ви чудово впораєтеся.

Бачити , як відповідав на запитання хтось інший і в нього це виходило огидно, - це означає, що вам належить критикувати свого недбайливого колегу. Людина у вашому сні зі своїм завданням впорався відмінно - приготуйтеся до того, що вам будуть заздрити.

Сонник Цветкова

Будь обережний в справах.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви відповідаєте на чийсь питання, то в реальному житті не зможете довести свою правоту і потерпіть нищівної поразки. Сон, в якому відповідають на ваші питання, означає, що в реальності з'явитеся поборницею справедливості і чесноти, по заслугах віддавши кривдникам і злостивцям.

Відповідати уві сні урок, стоячи біля класної дошки - до зустрічі з друзями шкільних років. Чути плутаних і незрозумілий відповідь ухилятися від суті питання людини означає незадовільний стан справ на роботі і натягнуті відносини в родині.

Якщо ви отримуєте чіткий, вичерпну відповідь на яке вас цікавить - значить, наяву розсіється всі свої підозри щодо коханої людини.

Відповідати уві сні перед судом за вчинений злочин - знак неуспіху в підприємництві і ускладнення стосунків з родичами.