Сонник «Пропажа»

Сучасний сонник

Серйозна пропажа цінних речей в результаті крадіжки або пограбування уві сні - це гарантія того, що наяву ви не будете ні в чому відчувати нестачу і доля буде до вас прихильна.

Якщо вам приснилося що ви втратили паспорт або інші важливі документи - вам слід в житті більш критично поставитися до власних недоліків.

Якщо уві сні у вас пропало щось незначне, домашня дрібниця - це передвіщає, що завойовуючи собі авторитет і розташування серед нових знайомих, ви зробите неправильні кроки.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні у вас пропало щось незначне, домашня дрібниця - це віщує, що ви розпочнете невірні кроки, намагаючись завоювати собі авторитет і здобути прихильність в середовищі своїх нових друзів.

Серйозна пропажа цінних речей в результаті крадіжки або пограбування - це гарантія того, що наяву не будете ні в чому відчувати нестачі, і все буде складуться більш ніж благополучно.

Пропажа паспорта чи інших документів, які ви просто втратили, - такий сон передвіщає, що вам доведеться більш критично поставитися до власних недоліків.