Сонник «Прикрашати»

Езотеричний сонник

Квітами — до сліз:

Стіл — до похорону, дзеркало - вас розлюблять, волосся - до зради, будинок - до неприємностей і приниженням. Стрічками - до грошей, весіллі. Дерево - до здійснення бажань. Біжутерією (себе або когось) - до романтичних відносин на веселій приємною вечірці. Коштовностями - до вечірки (святкування), яка закінчитися драматично, бійкою або сваркою.

Якщо у сні Ви що-небудь прикрашаєте до якогось свята, то наяву Вас очікують зміни на краще, які торкнутися як бізнесу, так і особистого життя.

Однак остерігайтеся сну, у якому Ви бачите труну, прикрашений білими квітами, так як цей сон передвіщає серйозні неприємності.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться багато прикрашений приміщення, попереду у Вас приємні зміни, а у молодих людей успіхи в навчанні. Могили, прикрашені білими квітами, погану прикмету.

Східний жіночий сонник

Прикрашати що-небудь до свята - знак того, що тебе чекають зміни на краще - в бізнесі та в особистому житті. Однак побоюйся сну, в якому бачиш труну, прикрашений білими квітами, - таке сниться до серйозних неприємностей.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви що-небудь прикрашаєте до якогось свята, то наяву Вас очікують зміни на краще, які торкнутися як бізнесу, так і особистого життя. Однак остерігайтеся сну, у якому Ви бачите труну, прикрашений білими квітами, так як цей сон передвіщає серйозні неприємності Кріп Бачити уві сні кріп - сприятливий знак.

Для сімейних людей бачити в сні, як росте кріп, пророкує благополуччя їхніх дітей.

Якщо у сні Ви їсте кріп, то Ви проживете довге щасливе життя.

Східний сонник

Прикрашати що-небудь до свята - знак того, що тебе чекають зміни на краще - в бізнесі та в особистому житті.

Однак побоюйся сну, в якому бачиш труну, прикрашений білими квітами - таке сниться до серйозних неприємностей.