Тлумачення сну «Терорист»

Сучасний сонник

Побачити в сні терориста - вам слід бути більш уважним і не допускати помилок. Зосередьтеся на всьому, що стосується особисто вас.

Якщо вам приснилося, що ви потрапили в руки терористів - це означає, що вам належить авантюрне пригода, спокуса близькості з людиною, яка вже давно вам небайдужий.

Якщо вам приснилося, що ви терорист - це знак того, що ваша кохана людина перестав довіряти вам. Жінкам такий сон - говорить про те, що прийшов час подумати про серйозні речі, про устрій свого особистого життя з одним, але надійною людиною.

Брати участь у сні в терористичному акті - цей сон обіцяє занепокоєння, виникнення несподіваних перешкод на вашому шляху. Вам слід проявити більшу пильність, щоб у всеозброєнні зустріти небезпеку.

Циганський сонник

Сильний внутрішній страх.

Новітній сонник

Терорист — близька людина буде постійно використовувати вас у своїх корисливих цілях.

Сонник для всієї родини

Якщо ви побачите уві сні терориста - постарайтеся бути більш уважним і зосередьтеся на собі самому і близьких вам людях.

Якщо ви приснився собі в образі терориста - незабаром вам належить удатися до незаконних методів, щоб домогтися свого. Але остерігайтеся, адже найменша помилка призведе до краху.