Тлумачення сну «Трапеза»

Ісламський сонник ібн Сирина

З темою застілля перегукується розповідь одного чоловіка, який почув у сні читання наступного аята з Корану:

"Про Господь Бог Наш! Ниспошли нам з неба трапезу". Він повідав свій сон тлумача, який уклав, що в момент бачення у сновидца був важкий період життя і він благав Всевишнього допомогти йому вийти з нього. Аллах почув його благання, і прохання була виконана. Тлумачі не єдині в думці щодо пояснення снів, пов'язаних з трапезою за столом. Деякі стверджують, що обідній стіл символізує благородного і великодушного людини. Сідати за стіл означає прихід друзів, а є за столом - прибуток.

Якщо сновидець бачить себе за столом в компанії інших чоловіків, то його очікує радість у дружніх стосунках внаслідок справедливого вирішення спору між ним і його співрозмовниками. Велика кількість білого хліба і рясної їжі на столі вказує на міцну дружбу між гостями, присутніми в сцені сну. Кажуть також, що багатий стіл символізує рівень віри сновидца. Як повідомляють, якийсь чоловік прийшов якось до Пророку Мухаммаду, нехай благословить його Аллах і вітає, і сказав йому:

"Про Посланник Аллаха! Вчора уві сні я бачив зелений луг, а посеред нього накритий стіл і трибуну з сімома ступенями. І бачив тебе, про Посланник Божий, що стоїть на сьомий ступені і кличуть людей до столу! "Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, так пояснив йому цей сон:

" Стіл — це Іслам. Зелений луг - це Рай! Трибуна і сім її ступенів означають вік цього світу - сім тисяч років. Я перебуваю на сходинці, яка означає сьомого тисячоліття. А що стосується мого запрошення до столу, то це мій заклик до людей, щоб вони прийняли Іслам і вибрали для себе Рай! "Інші тлумачі вважають, що накритий стіл є символом злагоди між людьми якогось містечка або житла в питаннях добробуту. І, нарешті, говорять, що стіл символізує жінку. Розповідають, що якийсь чоловік побачив себе уві сні за столом. Всякий раз, коли він намагався з'їсти що-небудь, під столу вискакувала світла собака і забирала в нього цю їжу. Тоді він запитав у тлумача значення цього сну, на що той відповів йому так:

"Це один із твоїх рабів-слов'ян, який розділяє з тобою і трапезу, і сон, і твою дружину". Тоді сновидець влаштував стеження і виявив, що тлумачення сну було істинним.

Якщо сплячий бачить уві сні хліб, розкладений по всьому столу, то це означає, що він вступить з кимось в конфлікт.

Якщо за столом, за який він був запрошений, сновидець їсть хліба набагато більше, ніж зазвичай, то він проживе довго, в залежності від часу, проведеного ним за цим столом.

Якщо він побачить, як прибирають зі столу, він дізнається про свою швидку кончину.

Якщо ж він побачить одне або два блюда, то він і його діти отримають несподівану прибуток, згідно зі словами Всевишнього:

"Господи Наш, ниспошли нам трапезу".

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите чернечу трапезу, то в найближчому майбутньому у Вас настане період непомірних розваг, що супроводжуються рясним прийомом їжі та алкогольних напоїв.

Брати участь в трапезі означає, що Ваше здоров'я під загрозою і потребує особливої уваги.